czak
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będzie tak jak w Oslo?
0
Brawo
0
Messi się zdziwił :)
0
Ale będą zmiany. Ale żeby Messi nie zszedł.
0
Oby tylko Valdez nie zaczął dryblingu.
0
Kurcze
0
Messi taka szansa.
0
Jak myślicie. Ile w tym Co robią jest zasługi Martino?
0
A to dopiero 30 minut.
0
Fantastico!
0
Tata fajnie wygląda.
0
Kurde
0
Znakomicie.
0
Ale mi się transmisja tnie.
0
Tata zrobił swoje.
0
Samobój
0
Jak Santos będzie popełniał takie błędy to Barca go zmiażdży.
0
Blisko było.
0
Messi! To jest cały Lionel Messi.Piękne wysunięcie Pedro.
0
Pedro!
0
Alexis nawet ładnie.
0
Ładnie
0
Szkoda że Neymara nie ma w 11.
0
Super. Teraz będzie mógł się rozwijać i rywalizować z Alexisem o miejsce w składzie.
0
Szkoda. W takim razie atak widzę tak Neymar-Messi-Sanchez
0
Gdyby przebili 50 mln można by się poważnie zastanowić.
0
Mam nadzieje że wszyscy gracze z pucharu konfederacji będą obecni w piątek. Choć na bramce wolałbym Pinto.
P.S. Wie ktoś czy wiadomo coś nowego o transferze Davida Luiza?
0
To będzie mecz wieu goli. Nie zdziwię się jak ktoś zdobędzie ha-tricka.
0
Gdyby jutro dali pograć Messiemu, Neymarowi, Sanchezowi, Xaviemu i Inieście po pierwszej połowie będzie z 12:0
0
Zły, bardzo zły ruch. Nie tak to powinno być. Thiago miał zastąpić Xaviego. Nie rozumiem Rossela.