0

Będzie tak jak w Oslo?

0

Brawo

0

Messi się zdziwił :)

0

Ale będą zmiany. Ale żeby Messi nie zszedł.

0

Oby tylko Valdez nie zaczął dryblingu.

0

Kurcze

0

Messi taka szansa.

0

Jak myślicie. Ile w tym Co robią jest zasługi Martino?

0

A to dopiero 30 minut.

0

Fantastico!

0

Tata fajnie wygląda.

0

Kurde

0

Znakomicie.

0

Ale mi się transmisja tnie.

0

Tata zrobił swoje.

0

Samobój

0

Jak Santos będzie popełniał takie błędy to Barca go zmiażdży.

0

Blisko było.

0

Messi! To jest cały Lionel Messi.Piękne wysunięcie Pedro.

0

Pedro!

0

Alexis nawet ładnie.

0

Ładnie

0

Szkoda że Neymara nie ma w 11.

0

Super. Teraz będzie mógł się rozwijać i rywalizować z Alexisem o miejsce w składzie.

0

Szkoda. W takim razie atak widzę tak Neymar-Messi-Sanchez

0

Gdyby przebili 50 mln można by się poważnie zastanowić.

0

Mam nadzieje że wszyscy gracze z pucharu konfederacji będą obecni w piątek. Choć na bramce wolałbym Pinto.

P.S. Wie ktoś czy wiadomo coś nowego o transferze Davida Luiza?

0

To będzie mecz wieu goli. Nie zdziwię się jak ktoś zdobędzie ha-tricka.

0

Gdyby jutro dali pograć Messiemu, Neymarowi, Sanchezowi, Xaviemu i Inieście po pierwszej połowie będzie z 12:0

0

Zły, bardzo zły ruch. Nie tak to powinno być. Thiago miał zastąpić Xaviego. Nie rozumiem Rossela.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?