0

Najważniejsze, że Leo powrócił do formy. Może chęć zostania królem strzelców LM i La Liga spowoduje że Co mecz będzie strzelać gole.

0

Ja byłbym Za takim składem:
Valdes- najlepszy sezon więc jest wyborem oczywistym
Montoya- Alves ostatnio zawodzi więć Martin może być pewniejszym wyjściem
Pique- tutaj nie ma dyskusji, gra dobrze a i zdarza mu się strzelić główką
Alba- dobry,szybki i aktywny
Busi- dobry,doświadczony i ostatnio udaje mu się strzelać ładne gole
Fabs- to genielny sezon Cesca, strzela, asystuje i gre kreuje
Iniesta- idealny pomocnik dla Messiego noi będzie wspierał duchowo drużynę
Neyamr- jest geniuszem piłki, strzela, kreuje grę i widać, że kontuzja wiele mu nie zabrała
Messi- ostatnie 3 mecze przywróciły go do formy, Leo może poraz kolejny ocalić Barcę
Alexis- kolejny zawodnik który rozgrywa swój najlepszy sezon, Pedro już się trochę wypalił a Alexis nadal strzela i asystuje.

0

Dobre.

0

Kiedy Messi zakończy karierę wszystkie rekordy będą jego. Dobrze że wrócił do gry, on jest tym który da nam Ligę Mistrzów.

0

To jest ta Barca która wygrywała wszystko i biła wszystkich.

0

Powrót Króla!

0

Było blisko

0

Nie gramy źle.

0

Wygrajmy 4:0 i wracamy na pozycję lidera.

0

Nie no z synem przesadził.

0

Real zaczął ostro a teraz Atlethico mogło prowadzić 2:0

0

Byli blisko. Oby następna okazja była golem.

0

Real przegra. Mam nadzieje...

0

Byłoby fajnie. Silva to bardzo zdolny pomocnik i bardzo by nas wspomógł.

0

Idzi na stronę Realu, ale nawet oni by się ciebie wstydzili.

0

Super, mam nadzieje, że będzie on godnym następcą Victora. Oby tylko nie był to nasz jedyny letni transfer.

0

Może jestem wielkim optymistą, ale naszła mnie właśnie myśli, że skoro w lidze idzie nam ostatnio kiepsko to w z City zagramy mecz sezonu. Niestety to tylko marzenie.

0

No więc żegnamy się z prowadzeniem w lidze. Możecie mnie hejtować, ale to jest prawda.

0

Ajajaj

0

10 minut. Messi pamiętasz ten mecz ze Stamfor Bridge? Powtórz to.

0

Wiedziałem

0

Faulami to co najwyżej kartki zbierzemy.

0

O jezuniu!

0

Możemy stracić jeszcze więcej bramek

0

Tak grając to nie strzelimy 2 goli.

0

Andres za Fabsa

0

Messi bez jaj

0

Przecież to jest niemożliwe!

0

Coś mi mówi, że to będzie mecz kolejki.

0

Ktoś myślał, że będzie inaczej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?