czak
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najważniejsze, że Leo powrócił do formy. Może chęć zostania królem strzelców LM i La Liga spowoduje że Co mecz będzie strzelać gole.
0
Ja byłbym Za takim składem:
Valdes- najlepszy sezon więc jest wyborem oczywistym
Montoya- Alves ostatnio zawodzi więć Martin może być pewniejszym wyjściem
Pique- tutaj nie ma dyskusji, gra dobrze a i zdarza mu się strzelić główką
Alba- dobry,szybki i aktywny
Busi- dobry,doświadczony i ostatnio udaje mu się strzelać ładne gole
Fabs- to genielny sezon Cesca, strzela, asystuje i gre kreuje
Iniesta- idealny pomocnik dla Messiego noi będzie wspierał duchowo drużynę
Neyamr- jest geniuszem piłki, strzela, kreuje grę i widać, że kontuzja wiele mu nie zabrała
Messi- ostatnie 3 mecze przywróciły go do formy, Leo może poraz kolejny ocalić Barcę
Alexis- kolejny zawodnik który rozgrywa swój najlepszy sezon, Pedro już się trochę wypalił a Alexis nadal strzela i asystuje.
0
Dobre.
0
Kiedy Messi zakończy karierę wszystkie rekordy będą jego. Dobrze że wrócił do gry, on jest tym który da nam Ligę Mistrzów.
0
To jest ta Barca która wygrywała wszystko i biła wszystkich.
0
Powrót Króla!
0
Było blisko
0
Nie gramy źle.
0
Wygrajmy 4:0 i wracamy na pozycję lidera.
0
Nie no z synem przesadził.
0
Real zaczął ostro a teraz Atlethico mogło prowadzić 2:0
0
Byli blisko. Oby następna okazja była golem.
0
Real przegra. Mam nadzieje...
0
Byłoby fajnie. Silva to bardzo zdolny pomocnik i bardzo by nas wspomógł.
0
Idzi na stronę Realu, ale nawet oni by się ciebie wstydzili.
0
Super, mam nadzieje, że będzie on godnym następcą Victora. Oby tylko nie był to nasz jedyny letni transfer.
0
Może jestem wielkim optymistą, ale naszła mnie właśnie myśli, że skoro w lidze idzie nam ostatnio kiepsko to w z City zagramy mecz sezonu. Niestety to tylko marzenie.
0
No więc żegnamy się z prowadzeniem w lidze. Możecie mnie hejtować, ale to jest prawda.
0
Ajajaj
0
10 minut. Messi pamiętasz ten mecz ze Stamfor Bridge? Powtórz to.
0
Wiedziałem
0
Faulami to co najwyżej kartki zbierzemy.
0
O jezuniu!
0
Możemy stracić jeszcze więcej bramek
0
Tak grając to nie strzelimy 2 goli.
0
Andres za Fabsa
0
Messi bez jaj
0
Przecież to jest niemożliwe!
0
Coś mi mówi, że to będzie mecz kolejki.
0
Ktoś myślał, że będzie inaczej?