0

Trudno, dobrze zrobił, mogło być zagrożenie.

0

Z pierwszej się Alba nie dało?

2

Ter Stegen był tak blisko, to była jego szansa na wielki błysk. Znając jego charakter będzie chciał to szybko zamazać. Ale już pokazał, że gra dobrze.

0

Jak gra Mathieu?

0

Mam pytanie. Jak wysyłam wiadomość na adres rekrutacja[at]fcbarca.com pokazuje się, że wszystkie adresy są nie poprawne. Proszę o pomoc. Bardzo mi na tym zależy.

3

Katuje ich mocno. Zresztą przy samym dziadzie widać znacznie większe zaangażowanie niż wcześniej. Szybkości, sile poprawia na pewno. Powodzenia chłopaki :)

0

Mógłby grać też w środku pomocy.

1

Gdyby przyszedł Cuardado i Agger było by świetnie i może jakimś cudem Reus, ale w to nie wierze. Mój skład w ustawieniu 3-5-2 i z założeniem, że kupimy Cuardado, Aggera i jakimś cudem Reusa.

Ter Stegen
Agger, Pique, Mathieu
Javier Masch
Cuardado, Rakitić, Iniesta, Messi
Suárez, Neymar/Reus

0

Tablet ma zapisane słowa. Wyskoczył Rejs a nie Reus

0

Najpierw Cuardado, potem można myśleć o Rejsie i o stoperze. Jeszcze sprzedać Alwesza i jest git.

0

Wkurza mnie że połowa z was ocenia go po kolorze włosów i wieku! 31 lat to mimo wszystko lata doświadczenia i praktyki więc raczej głowy nie będzie tracił jak niektórzy młodzi. Jego siła i dobre zbudowanie pozwoli mu wygrać większość pojedynków a z główek może nawet gole będzie wbijać. :)

0

Joan ROman.

0

Chciałbym zobaczyć grę Deul, Rafinha, Hali, Dong i Munir. Co myślicie o nich?

1

Pięknie, świetny strzał Deulafeu i dobra dobitka. Brawo :D

0

To karne są w towarzyskich?

0

Czekam na strzały, gole! Panowie wy gracie o gre w sezonie!

0

Ja właśnie też nie.

2

Aj aj aj aj. Tu pachniało bramką.

0

Dziękuje bardzo :D

0

Poda mi ktoś może dokładne zmiany? Nie widziałem początku drugiej połowy.

0

Narada wojenna!

1

Rosną nam też obrońcy a to ważne.

0

Na drugą połowe dadzą tych co nie grali. W Barcelonie kogo chce? Mathieu, Blinda, Cuardado, Di Marie a co?

0

Strzelającym był kto?

0

Hali jest bogiem, inni grają dobrze, najgorsi grają znośnie, Masip się nudzi.

1

Od dziś każdy mecz Barcy B, przymusowe obejrzenie!

0

Hali, Munir, Dong, Grimaldo wyciągną Barce B na szczyt Segunda.

2

Coraz bliżej bramki, nasza dzieciarnia strzeli gola, zobaczycie :D

0

Nieto nie potrzebnie szedł sam!

0

0:0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?