czak
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trudno, dobrze zrobił, mogło być zagrożenie.
0
Z pierwszej się Alba nie dało?
2
Ter Stegen był tak blisko, to była jego szansa na wielki błysk. Znając jego charakter będzie chciał to szybko zamazać. Ale już pokazał, że gra dobrze.
0
Jak gra Mathieu?
0
Mam pytanie. Jak wysyłam wiadomość na adres rekrutacja[at]fcbarca.com pokazuje się, że wszystkie adresy są nie poprawne. Proszę o pomoc. Bardzo mi na tym zależy.
3
Katuje ich mocno. Zresztą przy samym dziadzie widać znacznie większe zaangażowanie niż wcześniej. Szybkości, sile poprawia na pewno. Powodzenia chłopaki :)
0
Mógłby grać też w środku pomocy.
1
Gdyby przyszedł Cuardado i Agger było by świetnie i może jakimś cudem Reus, ale w to nie wierze. Mój skład w ustawieniu 3-5-2 i z założeniem, że kupimy Cuardado, Aggera i jakimś cudem Reusa.
Ter Stegen
Agger, Pique, Mathieu
Javier Masch
Cuardado, Rakitić, Iniesta, Messi
Suárez, Neymar/Reus
0
Tablet ma zapisane słowa. Wyskoczył Rejs a nie Reus
0
Najpierw Cuardado, potem można myśleć o Rejsie i o stoperze. Jeszcze sprzedać Alwesza i jest git.
0
Wkurza mnie że połowa z was ocenia go po kolorze włosów i wieku! 31 lat to mimo wszystko lata doświadczenia i praktyki więc raczej głowy nie będzie tracił jak niektórzy młodzi. Jego siła i dobre zbudowanie pozwoli mu wygrać większość pojedynków a z główek może nawet gole będzie wbijać. :)
0
Joan ROman.
0
Chciałbym zobaczyć grę Deul, Rafinha, Hali, Dong i Munir. Co myślicie o nich?
1
Pięknie, świetny strzał Deulafeu i dobra dobitka. Brawo :D
0
To karne są w towarzyskich?
0
Czekam na strzały, gole! Panowie wy gracie o gre w sezonie!
0
Ja właśnie też nie.
2
Aj aj aj aj. Tu pachniało bramką.
0
Dziękuje bardzo :D
0
Poda mi ktoś może dokładne zmiany? Nie widziałem początku drugiej połowy.
0
Narada wojenna!
1
Rosną nam też obrońcy a to ważne.
0
Na drugą połowe dadzą tych co nie grali. W Barcelonie kogo chce? Mathieu, Blinda, Cuardado, Di Marie a co?
0
Strzelającym był kto?
0
Hali jest bogiem, inni grają dobrze, najgorsi grają znośnie, Masip się nudzi.
1
Od dziś każdy mecz Barcy B, przymusowe obejrzenie!
0
Hali, Munir, Dong, Grimaldo wyciągną Barce B na szczyt Segunda.
2
Coraz bliżej bramki, nasza dzieciarnia strzeli gola, zobaczycie :D
0
Nieto nie potrzebnie szedł sam!
0
0:0