czak
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chodzi mi o osoby które drwią z niego bo rudy, mają gdzieś jego intencje i wyśmiali go na prezentacji. O nich.
0
Jestem z tobą Jeremy, powodzenia! Pokaż wszystkim pseudo kibicom, że możesz być wielki!
0
Marca. Strona Primera Division.
0
Strata Rakiticia na pewno znacznie ich osłabi w walce z Realem. Ale trzymam za nich kciuki.
0
Wielkie marzenie ale wątpliwe. Barca musiała by zagrać jak z nut a Real jak dzieci z przedszkola.
0
Fajnie by było aby przyszedł Juan a Barca grałaby 3-4-1-2 a Cuardado na prawym skrzydle pomocy a w obronie Mathieu Bartra i Vermalen. A ja nadal żałuje Aggera.
0
O ile plotki w sprawie Suareza się potwierdzą i kupimy Cuardado to..... lecimy z tym koksem!!! Luis nie zagra co prawda w pierwszych meczach, ale dzięki temu wróci to pełnej formy i zgra się z zespołem. Oby Marca się nie myliła... oby!!
5
A za dwa dni Superpuchar Europy. Stawiam na Seville :D
0
Śmiechłem jak mój kolega mówi :D
0
Dałem go dlatego że Barca się nim interesuje ale jestem za Cuardado.
0
Było by zajebiście
0
Szczerze wolę naszych od obrońców Realu. Pepe jest słaby a Ramos ciągle wylapuje kartki.
2
Jutro
0
A wię przyjdzie pewnie Piszczek albo Cuardado. Napisze jak wyglądają moje przewidywane składy. Z Piszczkiem 4-3-3 a Juanem 3-4-1-2.
Ter Stegen
Piszczek Bartra Vermalen Mathieu
Rakitić Maschareno Iniesta
Messi Suarez Neymar
Ter Stegen
Vermalen Bartra Mathieu
Cuardado Rakitić Mascherano Iniesta
Messi
Neymar Suarez
Jestem za tym drugim!
1
Bez względu czy sprowadzą Juana albo Łukasza. Każdy lepszy od Daniego acz Łukasz lepiej gra głową i jest lepszy w destrukcji.
0
Obyś wyłapał bana. Cholerny rasista! Obrażasz jego grę? A jak ty grasz co? Żal mi za tych kibiców i czuje wstyd.
0
No chyba cię. Zlatan to przedewszystkim siła i jest gwiazdorem wywyższa się w mediach itp. Juz nawet Lewy jest lepszy. Suarez go zjada na przystawkę.
0
Jak dla mnie jeśli to pewne to Cuardado jest nasz. A Manu i PSG niech się biją o Di Marie.
0
Czy Masip miał dziś pracę. Cieszę się, że w presezonie nie nastrzelaliśmy tyle goli ile w ostatnim bo wtedy nic nie wygraliśmy.
7
A teraz prosiłbym kogoś kto oglądał jego mecze przez dłuższy czas i go dobrze zna aby mi powiedział jaki on prezentuje styl. Z góry dzięki :D
0
A nie 20?
0
Kto strzelił na 5:0 i 6:0
0
Czekam tylko na potwierdzenie ofic. Jest dobrze, ale wolałbym Aggera, ale jest dla niego też nadzieja chce do nas przyjść, tani, Liverpool go puści i Barca go chce a jego wzrost robi wrażenie. No, ale teraz priorytet to Cuardado a potem można dać se spokój. Oczywiście najpierw sprzedając Daniego, Songa i Afellay i może z 15-20 mln zdobyć chociaż przy Zubim jest to raczej nie wykonalne.
0
Taaaa jasne. Z Zubim na pewno.
0
Dzięki :D
0
Kto w kilku słowach streści mi jak gramy?
1
Powodzenia Ver. Szkoda trochę Aggera.
1
Tylko 25 mln za Reusa? Ale lepiej było kupić za 81 Suareza. Kupilibyśmy Reusa i byl by hajs na Cuardado i Koke.
0
Boże. Niech spelnią warunki Cuardado dadzą 35 mln + zmienne na co Fiołki się zgodziły i bierzmy go!
0
Fajnie. Poniewaz nie ma szans na Cuardado liczę że Barca powalczy jeszcze o Aggera.