0

Chodzi mi o osoby które drwią z niego bo rudy, mają gdzieś jego intencje i wyśmiali go na prezentacji. O nich.

0

Jestem z tobą Jeremy, powodzenia! Pokaż wszystkim pseudo kibicom, że możesz być wielki!

0

Marca. Strona Primera Division.

0

Strata Rakiticia na pewno znacznie ich osłabi w walce z Realem. Ale trzymam za nich kciuki.

0

Wielkie marzenie ale wątpliwe. Barca musiała by zagrać jak z nut a Real jak dzieci z przedszkola.

0

Fajnie by było aby przyszedł Juan a Barca grałaby 3-4-1-2 a Cuardado na prawym skrzydle pomocy a w obronie Mathieu Bartra i Vermalen. A ja nadal żałuje Aggera.

0

O ile plotki w sprawie Suareza się potwierdzą i kupimy Cuardado to..... lecimy z tym koksem!!! Luis nie zagra co prawda w pierwszych meczach, ale dzięki temu wróci to pełnej formy i zgra się z zespołem. Oby Marca się nie myliła... oby!!

5

A za dwa dni Superpuchar Europy. Stawiam na Seville :D

0

Śmiechłem jak mój kolega mówi :D

0

Dałem go dlatego że Barca się nim interesuje ale jestem za Cuardado.

0

Było by zajebiście

0

Szczerze wolę naszych od obrońców Realu. Pepe jest słaby a Ramos ciągle wylapuje kartki.

2

Jutro

0

A wię przyjdzie pewnie Piszczek albo Cuardado. Napisze jak wyglądają moje przewidywane składy. Z Piszczkiem 4-3-3 a Juanem 3-4-1-2.

Ter Stegen
Piszczek Bartra Vermalen Mathieu
Rakitić Maschareno Iniesta
Messi Suarez Neymar

Ter Stegen
Vermalen Bartra Mathieu
Cuardado Rakitić Mascherano Iniesta
Messi
Neymar Suarez

Jestem za tym drugim!

1

Bez względu czy sprowadzą Juana albo Łukasza. Każdy lepszy od Daniego acz Łukasz lepiej gra głową i jest lepszy w destrukcji.

0

Obyś wyłapał bana. Cholerny rasista! Obrażasz jego grę? A jak ty grasz co? Żal mi za tych kibiców i czuje wstyd.

0

No chyba cię. Zlatan to przedewszystkim siła i jest gwiazdorem wywyższa się w mediach itp. Juz nawet Lewy jest lepszy. Suarez go zjada na przystawkę.

0

Jak dla mnie jeśli to pewne to Cuardado jest nasz. A Manu i PSG niech się biją o Di Marie.

0

Czy Masip miał dziś pracę. Cieszę się, że w presezonie nie nastrzelaliśmy tyle goli ile w ostatnim bo wtedy nic nie wygraliśmy.

7

A teraz prosiłbym kogoś kto oglądał jego mecze przez dłuższy czas i go dobrze zna aby mi powiedział jaki on prezentuje styl. Z góry dzięki :D

0

A nie 20?

0

Kto strzelił na 5:0 i 6:0

0

Czekam tylko na potwierdzenie ofic. Jest dobrze, ale wolałbym Aggera, ale jest dla niego też nadzieja chce do nas przyjść, tani, Liverpool go puści i Barca go chce a jego wzrost robi wrażenie. No, ale teraz priorytet to Cuardado a potem można dać se spokój. Oczywiście najpierw sprzedając Daniego, Songa i Afellay i może z 15-20 mln zdobyć chociaż przy Zubim jest to raczej nie wykonalne.

0

Taaaa jasne. Z Zubim na pewno.

0

Dzięki :D

0

Kto w kilku słowach streści mi jak gramy?

1

Powodzenia Ver. Szkoda trochę Aggera.

1

Tylko 25 mln za Reusa? Ale lepiej było kupić za 81 Suareza. Kupilibyśmy Reusa i byl by hajs na Cuardado i Koke.

0

Boże. Niech spelnią warunki Cuardado dadzą 35 mln + zmienne na co Fiołki się zgodziły i bierzmy go!

0

Fajnie. Poniewaz nie ma szans na Cuardado liczę że Barca powalczy jeszcze o Aggera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?