czak
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ogólnie skład jest ok, ale myślę, że Enrique postawi na Ter Stegena. Widać, że chce sprawdzać bramkarzy i już to mówił, na pewno w następnym spotkaniu ligi postawi na Bravo gdyż ten pewnie będzie chciał ustanowić ten rekord, w meczach z Ajaxem pewnie postawi na Stegena a z Rayo na Masipa i pewnie w Gran Derbi zobaczymy ostatecznie naszego głównego bramkarza.
6
Jeśli Silva i Ibra są świeżo po kontuzji albo jeszcze się z niej do końca nie wyleczyli nie wstawiałbym ich na miejscu trenera PSG. Z grupy pewnie i tak wyjdą a czekają ich jeszcze boje w lidze i pucharze tak więc oszczędzałbym to istotną dwójkę chodź mogła by ona przechylić szalę we wtorkowym meczu. Jeśli zagra Ibra i nasz bramkarz zachowa czyste konto i popisze sie jakimiś fajnymi interwencjami to już teraz będe mógł ocenić naszą defensywę na 10+. Naprawdę nie mogę się doczekać.
2
Czy Ibra i Silva są nadal kontuzjowani? Będą w stanie z nami grać? Jeśli nie to szczerze obawiam się o 80% mniej PSG.
1
Chyba nie gra....
1
Liczyłem na oficjalny debiut Veremalena, ale pewnie wystawia go na Eibar i Ajax oraz Rayo a jak się dobrze pokaże do na Madryt. Mimo to szkoda :( Liczę chociaż na mecz Ter Stegena.
0
I kolejne pięć goli, 4 gole w lidze Messiego i chyba z 7 asyst ( jak myle się to poprawić) czyli w Lidze mamy już 17 goli zdobytych i 0 straconych! Brawo!
0
Zgadzam się w 100%. Acz ciekawe jak będzie grał Douglas kiedy przestanie być taki nieśmiały. Technikę ma dobræ, dobry'w defensywie.
1
Jeśli według ciebie Douglas stoi i nic nie robi to nierozróżniasz piłkarzy na boisku.
5
Co do Douglasa jedyne do czego się doczepię to zbyt wielka gra zachowawcza. Nie próbował strzałów z dystansu ani dryblingów acz jak stał przed nim przeciwnik umiał go minąć. Ciekaw jednak jestem jak wy będąc młodymi zawodnikami i z ligi brazylijskiej trafiacie do La Liga i to FC Barcelony. Już widzę wasze odważne rajdy, długie podania i przewrotki z połowy. Chłopak jest przestaszony, ale nie gra ŹLE! Zamiast dziwić się jego strachem skupcie się na tym co robi dobrze. Nie ryzykuje z przodu i moze nawet dobrze, że oddaje piłkę doświadczonym kolegą i nie traci jej zostaiwjąc prawej obrony. Widać, że oddstaje pod względem fizycznym, ale nadrabia gorliwością. Dobre przechwyty i szybie wyprowadzenia, pare dobrych przejęć, ZERO istotnego błędu w defensywie i widać, że koledzy dobrze do niego grają. Oceniam jego pierwszą połowę na 6/10.
1
Liczę na występ Douglasa oraz na to, że Verma będzie mógł zagrać z Granadą.
0
I znowu bez debiutu Douglasa.
1
Szkoda, że brak Rafinhy, fajnie, że Sampera. Ale licze na drugą połowę Douglasa!
0
Masche genialny, ale można śmiało wymienić lepszych. Sanchez i Valdes na przykład.
0
Jedno jest pewne. Veremalen nawet jak dostanie zielone światło to nie zagra, ale liczę, że w 4 kolejce La Liga zadebiutuje. Biorąc pod uwagę problemy Alvesa i to, że Montoya zagrał obstawiam debiut Douglasa i Neymara od pierwszych minut.
0
Po pierwsze, Messi nie zagrał przyzwoicie. On był jak zwykle zresztą geniuszem. Ale serio Mathieu słaby? No rozumiem już w ostatnim, że można było tak mówić. Ale w tym?! Powiedziałbym, że najpewniejszy w defensywie.
0
Po raz pierwszy się z nimi zgadzam. :D
1
Szkoda mi bardzo Bartry i Rafinhy bo jak dla mnie dwójka najlepszych młodzików u nas. Liczę na to, że Messiego mocno wku***** te wszystkie hejty i rozwali system, Stegen oficjalnie zadebiutuje. No i liczyłem trochę na debiut Douglasa. No, ale trudno.
0
A ja liczę na debiut Douglasa :D
0
Zgadza się :D.
0
O młodych pytam się was :D.
0
Oczywiście gram City :)
0
Wielki OF TOPP:
Jakie polecacie dobre, młode transfery w Fifie 14 w karierze menadżera? Planuje zrobić fajną, poważną kariere i chce poznać wasze opinie. Planuje wydalic Pantilimona, Demichelisa, Zabalete, Nasriego, Dżeko i mase tych słabszych pomniejszych piłkarzy. Zakupić mam zamiar: Keylora Navasa, Felipe Luisa, Mangalę, Piszczka, Koke, Di Marie, Pogbe, Falcao. Niektórych zawodników będe zamieniał. Jak oceniacie te plany? Mój na razie skład w wyobraźni
Navas
Piszczek, Kompany, Mangala, Felipe Luis
Toure
Di Maria, Paul Pogba, Koke,
Falcao, Aguero.
Zapraszam do rozmowy :).
0
Przyznam że nie zgadzam się kompletnie z oceną Mathieu i Alvesa. Alves owszem aktywny w ataku, ale beznadziejny w obronie, nie ma żadnego zaufania dla niego na prawej stronie jak dla mnie 5. Jeremy bardzo dobry solidny, aktywny występ również na 5.
0
Rakitić nie był moim zdaniem taki zły. Bardzo dobrze w defensywie i spora aktywności w pierwszej połowie. Czemu więc nie grać Alvesem z przodu? Nadał by się bardziej niż na obronie.
0
Rozumiem, w ofensywie na plus. Ale on jest niestety OBROŃCĄ.
0
Cóż. Nie chce się kłócić ani powodować spin od razu mówię. Ja zaobserwowałem parę akcji piłkarz Villareal vs Alves i zawsze Dani kończył przegrany. Po jednej takiej akcji uratował nas właśnie Mathieu. W ataku był aktywny i starał się, ale pamiętam pewne słabe podania i ogólnie zaniedbał prawą flankę w pierwszej połowie. Gdyby Villareal bardziej napierało przez to mógłby być inny wynik.
4
Chce stwierdzić, że w tej akcji kiedy walnął w ten słupek swoiej bramki według mnie zrobił dobrze. Piłka mogła przejść dalej i albo trafić w rozpędzonego naszego zawodnika ( biegł tam któryś chyba Alba) i wpaści do BRAMKI albo mógł ją dopaści gościu z przeciwnej druzyny. A wiec było blisko do samobója, ale mimo to według mnie bardzo, bardzo poprawna decyzja. A w tej drugiej sytuacji to też wina Busiego.
0
No czerwony to chyba Alves. Ja jestem z Mathieu bardzo zadowolony. Jeden błąd?! A ile dobrych interwencji, ile pewności? Żal Sportu.
0
Bravo znowu bezrobotny, ale przy najlepszej okazji Villa tej po dośrodkowaniu był strasznie źle ustawiony i z początku stał i tylko gapił się na piłkę i jednak ( chociaż dziś źle nie jest) nie daje pewności w grze nogami jak Stegen.
0
Mathieu też bardzo dobrze zwłaszcza w tej pierwszej poważnej akcji.