1

Denis Suarez 10 minut i pokazał klase, pare dobrych kiwek, akcje w defensywie i zapoczątkowanie akcji bramkowej i pare fajnych podań. Super!

0

Ibbora hahahahah

0

Alez ta Sevilla gra. Jak myślicie, wygrają LE?

1

Sevilla jaka akcja! I 3-2 z Espanyolen w 88 minucie. Akcje zaczął Denis, asystował Bacca a strzelał Jaspas.

0

Mamy w odwodzie Denisa, Halilovicia, Sampere i Rafinhe. Jak dadzą im pograć to jedynym problemem będzie prawa obrona.

1

Czytam wasze opinie i chce mi się płakać. Ben to nie Douglas! Gościu ma na końcie 48 goli od 2009 CHYBA a jasne jest, że na początku nie grał często. Jest młody, szybki i ci co widzieki filmik ci wiedzą jaką ma kontrole nad piłką. W końcu grał w futsal. Transfer nie realny, ale wolałbym jego i Deulo na rezerwie niż Deulo i Pedro.

0

Dobre. Gdzie dziś Prim Aprilis?

0

Messi ma chrapke na pobicie rekordu Cristiano w karnych. Z tego co wiem to jeszcze 2-3 ha-trricki
Oby nie spuścił z tonu i z Elche kolejny!!

0

1

Ale oni hejtują Messiego.

0

Daily: Chelse złożyło oferty za Paula Pogbe i Leo Messiego na łączną kwote 277 mln.

0

Szkoda że w obecnej sytuacji Kloop raczej BVB nie zostawi ;(

0

Oceń letnie transfery w skali od 1 do 10: 7/10

Odnowił(a)byś kontrakt z Katarem?: Nie?

Jak oceniasz nowe koszulki w poziome pasy?: Żenada

Którego prezydenta byś wybrał(a): Laportę, Bartomeu, Benedito...?: Rossela, a tak na serio Laporte

Kiedy zwołał(a)byś wybory (w 2015 czy 2016 roku)?: 2013


Czy uważasz, że istnieje kampania przeciwko Leo Messiemu?: Nie

0

Porażka te pytania hahah

1

Jak myślicie kto najwcześniej odzyska dawną chwałę, United, Barcelona, Juventus, MIlan czy Liverpool?

0

Jeśli uważasz zespół który wygrywa ciągle Seria A za średniaka to pozdro.

0

Jeśli my nie wygramy to chce aby LM wygrał Juventus. Dla swoich kibiców, historii i dla Buffona

0

facepalm z tej FIFY!

0

Nie. Ale bylo by supwr, zamknąlby usta wszystkim a po za tym, to w sumie 5 rekordów i niedługo asysty w lidze :)

0

A jesli Messi strzeli PSG 3 gole a Adriano nie strzeli nic Leo pobije 2 rekordy. Jeden Raula, 77 bramek we wszystkich europejskich pucharach i 9 bramek w fazie grupowej LM. Na pewno się postara i jak to zrobi..... Nawet rm.pl przyzna mu geniusz.

0

No i jest o 2 ha-tricki do Ronaldo. Cris trochę przystopuje i Messi zaraz kolejny rekord :D. Jak to zrobi i utrzyma prowadzenie w LM to jestem ciekaw komentarzy na rm.pl

0

Mi by pasował taki układ: Barcelona może dokonywać transferów tylko w zimowym okienku,ale zakupieni zawodnicy trafią do niej już w tym lecie. Tym samym:
a) wzmocnimy się na następny sezon
b) nie zrobimy anarchii w skłądzie w środku sezonu
c) będziemy mogli zakupić tego obrońcę, najpewniej będzie to prawy obrońca chodź ja marzyłbym o Inigo na środeczek, ale w obecnej sytuacji prawa strona jest istotniejsza. No i może udało by sie właśnie na następny rok wywalczyć Koke, Reusa i ściągnąć z wypożyczeń Tello i Suareza. Byłoby spoko ;)

7

Oby tylko Odegarda nie wyłapali!

1

Pisało, że dziś

0

Ale po co kupować zawodników? Po sezonie czy półtorej Denis będzie już ograny z LaLigą i myślę, że on i Rafinha mogą być sporo konkurencją. Mamy Deulafeu, Tello, Dongou, Adamę, Samperę, Haliliovicia. Kiedyś o naszej potędze decydowała szkółka. A teraz?

0

I wypożyczenie Suareza ;)

0

Gdybyśmy mogli jakimś cudem robić transfery to Inigo lub Laporte!

1

W takim razie..... Messi leniu nic nue robisz!

0

Daily, to wszystko tłumaczy. A nawet jeśli to by było prawdą.... nawet Zubi nie sprzeda Messiego za 250 mln.

0

Też się zastanawiałem, Ale potem myślę, kurdę. Gościu miał stanowczo najlepszych obrońców a między słupkami Sevilli spisywał się znakomicie i gdyby nie on Sevilla nie wygrałaby Ligi Europy. Dlatego zagłosowałem na niego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?