2

Oglądałem tylko 1 połowę. Jak według was zagrał Vermalen?

0

Obaj grają padake.

0

Wnioskujesz to po ilu meczach? Powiem tak, po ManU, Chelse i meczach tamtego sezonu, jeśli Pedro odejdzie to do stycznia nie mamy żadnegk dobrego zmiennika na atak.

0

Co jak co, ale Mathieu i Bartra są nieźle wkręcani. Douglas przez te 16 minut grał pewnie od nich

0

Ale wkręcają Mathieu i Bartrę. Szkoda Douglasa.

0

Nie gra źle... kontuzja. Jak nie zdjął Bartry i Mathieu za to, że robią ich jak chcą...

0

Cholera, kontuzja pewnie ;/

3

Mam rozumieć, że Bartra z Douglasem na wakacjach?

0

Dzieki

0

Da ktoś linka na YT?

0

Mój preferowany skład: Ter Stegen, Douglas, Pique, Vermalen, Alba, Busi, Halilović, Rafinha, Sandro, Suarez, Munir. Według mnie ten skład będzie ok, ewentualnie wreszcie szansa dla Sampery za Busiego. Nie jest to isotny mecz, ale Chelse to zawsze poważny przeciwnik dobrze będzie więc przetestować kilku zawodników w meczu z trudnym rywalem. Verma zagrał według mnie super z ManU i tutaj powinien dostać pełne 90 minut. Pique zmiana potem z Bartrą, Alba z Mathieu. Douglas niech gra, musi dostawać jak najwięcej szans aby pokazać, że może konkurować z Alvesem i Vidalem, chodź w sumie wątpię aby od następnego roku był uwzględniany w składzie. Mimo to niech dostaje szanse. Rafinha i Hali zagrali dobrze z ManU więc i tu powinni dostać szanse od początku. No i Suarez na ataku abyśmy posiadali jakąkolwiek siłę rażenia a jednocześnie Munir i Sandro na boisku pozwolą zobaczyć Luisowi który jest lepszy jak będzie patrzył na mecz w którym grają obaj, sobie ich porówna.

0

I chcesz postawić na Sandro i Munira w meczach z Chelse, Realem itp. gdyby MSN miało kontuzje?

0

Najlepsza parada Ter Stegen zdecydowanie.

0

Ja ogólnie dałbym szanse Vermie, gościu na razie gra bardzo dobrze.

3

Jestem za. Bravo niech dostanie też Superpuchar Europy i jeden mecz Superpucharu Hiszpani, drugi Marc a Klubowe Mistrzostwa Swiata Marc na zmianę z Masipem lub sam Masip. Według mnie dobra zmiana, w walce o obronę LM mimo wszystko wolę doświadczenie, spokój i dyscyplinę Bravo niż nieziemskie zdolności, ale porywczość i niedoświadczenie Ter Stegena (tak wiem, wygrał LM, ale jednak babole mu się zdarzały, chodź z Bayernem był bohaterem).

1

Jasnowidz? Skąd wiesz kogo chce Enrique?

2

Mów za siebie. W przypadku odejścia Adriano według mnie lepiej zostawić Mathieu jednak na środku (Bartra będzie wtedy raczej 5 stoperem) a Rojo dać na lewą. Według mnie bardzo dobry zawodnik, zna Masche i Messiego, fajnie mogłaby wyglądać współpraca ich, sam jest szybki, zdolny technicznie, umie asystować czy strzelać, według mnie nie był by zmiennikiem Alby a na prawdę poważnym konkurentem o miejsce w składzie.

8

Vermalen zagrał dobrze z Deportivo, z ManU według mnie był najlepszym naszym obrońcą, bardzo dobry mecz. Widać, że wraca do formy i mam nadzieję, że to on z Pique będzie na środku obrony, natomiast Mathieu bardziej podoba mi się na lewej obronie. Szybki, nie najgorszy techniczne, ma dobre podania w pole karne no i silny, pokazywał też, że lubi uderzyć z dystansu. Z ManU grał bardzo zachowawczo, ale można to zrozumieć.

1

Nie, noc z wtorku na środę.

2

A ja marzę aby kiedyś na podium było nasze tridente.

0

To tylko z rozgrywek europejskich? Szkoda, że nie ma golu Suareza właśnie. A najlepsza parada to by była MatSa po strzale Lewego z Bayernem :D

0

Dzięki

1

Mecz z Chelse jest z nocy poniedziałek na wtorek czy z wtorku na środę? Pytam się bo nie raz były pomyłki z dniami w Najbliższy Mecz.

0

A Rakitić? Gościu wymiatał, zostawił serce na boisku walczył aż miło.

0

Powiem tak. Możemy teraz przegrac z Chelse, nie interesuje mnie to, to sparing mecz w którym drużyna ma ĆWICZYĆ pewne fragmenty i SPRAWDZAĆ mało grających graczy. Do wyników zaczne przykładać wagę od Superpucharu Europy który łatwy nie będzie. A skład każdy zna. Myślę jednak, że jako Alen zagra jeszcze lepiej w kolejnch meczach a Verma utrzyma poziom to Alen awansuje i będzie można mówić o dwóch wzmocnieniach.

2

Na tą chwilę tak sobie myślę, że z Vermy rośnie mocny konkurent dla Masche.

0

Pewnie dlatego, że Douglas zagrał 90 minut z Galaxy. ALe biorąc pod uwagę popisy Adriano i to, że Roberto zagrał 90 minut z Chelse będzie Doug. A może Enrique powie Fifie, że ma ją w d*pie i wystawi Arde i Vidala mając gdzieś walkower.

1

Dzięki za uwagę, rzeczywiście niedopatrzenie, nie wiem czemu w momencie pisania w głowie pojawiła mi się nazwa Latający Holender i napisałem, w każdym razie dzięki za zwrócenie uwagi :D

0

I gdyby ten Gubmau coś jeszcze pokazał.

0

Dziwisz mu się?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?