czak
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gdyby na karnych był Aguero za Igłe i Tevez za Lavezziego nawet bym się ich nie bał.
0
A tak z innej beczki myślę, że transfery Turana, Gersona, awans Sampery, powrót Denisa ustabilizują i co ważniejsze znacząco powiększą jakość pomocy. Alen najpierw musi przestać.gwiazdorzyć a potem może grać. Rafinha niech się pokazuje! Iniesta i Busi niestety zejdą nie długo na boczny tor.
0
Trzymanie na ławce Banegi i Teveza od początku jest głupotą, ale nigdy nie zrozumiem braku powołania dla Vietto i Dybali, przydałaby soę młoda, żywa i głodna gry krew teraz.
0
Argentyna bardzo slabo, Chile lepsze, Messi po za kilkoma zrywami masakrycznie slabo.
0
Moze byç dogrywka czy od razu karne?
0
Pamiętajmy o tym że w styczniu powrócić będzie mógł Denis Suarez. Mamy też nadal Sampere, Dongou, Alena i innych z Barcy B więc pierwsza połowa sezonu nie powinna być bardzo trudna. A na drugą Turan, Vidal i ewentualny Denis.
2
Dla twej informacji ostatnio te gazety podają w miare wiarygodne informacje np. Transfer Vidala, informacje o Turanie.
0
Według MD w poniedziałek zostanie oficjalnie potwierdzony transfer Ardy Turana.
2
I niewykluczone, że Turan właśnie będzie tą bombą.
5
Sport: Gerson piłkarzem FC Barcelony za 15 milionów!
Według przeglądu na stronie Realu.
0
Taa przepłacili za Mathieu który dał nam 6 punktów jeśli nie więcej i solidnie przyłożył się do wygrania ligi czym zupełnie się zwrócił.
0
Zastanawiałem się ostatnio co stanie się z naszą młodzieżą. Oto jak ja to widzę. Tello i Song już nie wrócą, i może to lepiej. Montoya niech gra w Interze i niech se radzi, ma jeszcze szanse na pokazanie dobrej gry. O Denisa się boje, boje się, że zirytuje się 2 letnim wypożyczeniem i odejdzie. Liczę jednak że tak się nie stanie i po ostatnim sezonie w Sevilli dojdzie do 1 składu i mam nadzieje zajmie miejsce Xaviego, wtedy raczej Roberto już sobie nie pogra. Na razie Denis rozwijaj się, trenuj i bądź wytrwały. Rafinha złego sezonu nie miał to fakt. Widać w nim ogromny potencjał i chęć gry. Oby tylko nie poszedł w ślady brata. Kluczowa będzie dla niego pierwsza połowa sezonu, liczę że będzie grał często, na zmiane z Iniestą, może nawet częściej. Muniei Sandro według mnie na wypożyczenie do Sevilli, nie nawidze tego wypożyczania uważam że wiele przez to tracimy, ale w ich przypadku innego wyjścia nie ma, na razie. Dongou według mnie należy wprowadzać za Pedro po woli a jego sprzedać jak znajdziemy zmienników póki jeszcze co nieco kosztuje. Adama niech zagra jeszcze rok w Barcy B i pokaże że umie prowadzić zespół. Potem albo rok wypożyczenia w takiej Sevilli albo 1 zespół, gość ma talent. Alen niech się ogarnie i przestanie gwiazdorzyć a skupi się na wyprowadzeniu Barcy B z Segunda B, niech siedzi na razie w rezerwach póki nie nabierze szacunku i ogłady. Potem bez wypożyczenia do 1 składu.
0
Jeśli wszystko pójdzie tak jak jest w planach. To na sezon 16/17 albo na 2 połowe 15/16 będziemy mieli w pomoc: Arde, Rafinhe, Inieste, Busiego, Roberto, Rakiticia, Pogbe, Sampere, Denisa i może Alena, pamiętajmy też o tym, że Vidal i Masche mogą grać w pomocy. Transfery Pogby i Ardy zamknąc powinny problemy kadrowe całkowicie oraz naprawić najgorszą w poprzednim sezonie linie.
0
Dodaj nadchodzących Denisa, Alena i Sampere.
1
Pogba wypalił jak najbardziej bo chwilowo jesteśmy najbliżej pozyskania go. Do Turana potrzeba tylko podpisu bo wszystko jest ustalone, problemem pozostanie to czy Komisja spełni życzenie Enrique.
0
Komentarz usunięty
2
Powiedz mi człowieku jedną rzecz. Jesteś tępy? Messi się zaciął? 0 goli z gry? Bo wiesz gdyby odjąć Ronaldo gole z karnych i zostawić te z gry to Messi cieszyłby się teraz Pichici i Złotym Butem. Więc jeśli zostawić tylko gole strzelone z gry Ronaldo nie ma żadnego tytuły nawet indywidualnego. Mówisz o ha tricku z Almerią? Myślę, że każdy oddałby ten "wyczyn" na 3 asysty i 2 "hokejowe asysty" w półfinale Copa America. Messi dał Barcy tricampions a Argentynie da CA2015 swoimi asystami, podaniami, mądrością boiskową a Ronaldo swoimi "golami z gry" Realowi nie dał nic i Portugalii tez nic nie da.
0
Messi MvP po raz 4? :D
0
Messi był zawodnikiem meczu?
0
Komentarz usunięty
1
Tak tak rypło mi się. Sorry :D
0
Argentyna-Kolumbia jutro? O której?
1
Kto kolwiek przyjdzie jestem za!! Gaya, Parejo lub Koke tak czuje!
0
Lepsi 2 rezerwowi dobzi atakujący na ławce niż jeden nie pewny.
2
A może Konoplianke za darmo ściągnąć?
0
A teraz porównajcie sobie ten zespół z jednastką Kocham Football na Fejsie i zobaczycie stan umysłowy naszych rodaków.
0
Szczerze to myśle że i tak nie traktowali tych medali jak swoje :(. Znam ich ból.
0
Powiedzcie mi dlaczego niektórzy są takimi debilami że sądzą, że Aguero będzie aż tak zdesperowany aby grać w klubie będącym największym rywalem klubu ojca swego chrześniaka i jednocześnie wielkiego, najlepszego przyjaciela z dzieciństwa. Serio uważacie, że dla Aguero bardziej liczy się kasa? Chce grać o najwyższe trofea? Jestem pewien, że kluby takie jak Bayern, PSG, Juventus, Atletico przyjeły by go z otwartymi ramionami. Nigdy więc nie uwierze w to, że Kun będzie reprezentował barwy Realu.
1
Świetny ruch, bardzo podoba mi się Braida, od razu zaczął jeździć po Europie na rózne mecze. Z agentem i Pogbą jest podobno ugadany, Vidala wyczarował po cichu, bez rozgłosu za nie wielką w sumie cene. Licze, że kolejny prezydent zatrzyma go na stanowisku. Chciałbym aby z wypożyczenia wrócił Tello (chyba lepszy on niż Deula a Denis ma jeszcze na rok zostać) i aby doszli jeszcze Pogba i Coutinho (uważam, że oni i Rakitić mogliby stworzyć genialną pomoc). Mam też nadzieję, że w najbliższym GD pokonamy Real a ci "kibice" z fioletowej nabiorą pokory jak my w tamtym roku.
0
Dostałem wytrzeszczu, ślinotoku i paraliżu.