czak
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi wszedł z ławki i rozwala system a ma przeciwko sobie najlepsza obronę Ligi i może nawet na świecie ;)
0
Neymar już strzelił ha-tricka dla Barcy.
1
Nosz to sa ku*** żarty!
1
Cholera. Został Bartra i Adriano! Nie wierzę :+
0
Vermalen już w debiucie przeciwko Deportivo pokazał się z dobrej strony. W sparingach zdecydowanie wyróżniał się bardzo dobrą grą. W 1 meczu o Superpuchar Hiszpani był zdecydowanie najlepszym defensorem. Z Bilbao i Malagą zagrał natomiast fenomenalne zawody. Pomijając bramkę dającą 3 punkty w drugim meczu to był ostoją linii obrony, zwłaszcza w spotkaniu z Baskami.Według mnie jeśli utrzyma przynajmniej taką formę jak z meczu z Malagą w meczu z Atletico to Gerard nie wygryzie go ze składu. Pique jakim by dobrym zawodnikiem nie był często robi bardzo głupie rzeczy i zdarzają mu się mecze potwornie słabe, nie mówię, że Thomas tak nie ma. Po prostu na razie budzi większe zaufanie. Pamiętajmy, że swego czasu to był najlepszy obrońca Premier League ;)
0
A nie Neymar jest 2 pod względem płaC?
0
1
To może być dzień Barcy. Ter Stegen ma jedną nagrodę, Messi walczy o dwie, Suarez o jedną no i wielu zawodników ma szansę na jedenastkę UEFA.
0
Strzelam że wygladać to będzie tak:
Barca
ManC
Roma
Wolsburg
Taka grupa była by strasznie fajna, ale również piekielnie trudna ;)
0
Patrząc na tymczasowe koszyki (nie rozegrano wszystkich meczy) to grupa śmierci dla Barcy to byłoby tak:
Barca
Manchester City
AS Roma
Wolsburg
0
Mimo tego, że wierzę w nas..... jestem w 100% pewny, że Atletico. Skład mają kapitalny, potencjał podobnie, jeśli Simeone ich rozbója...
0
Malmo, Valencia, Dinamo w Lidze Mistrzów!
0
Racja i to najlepiej za Gerarda.
0
Taką grą w sparingach i Superpucharze nie dziwie się.
1
Rudzielec dał nam co najmniej 6 punktów w La Lidze i walnie przyczynił się do wygrania ligi ;)
8
Jak czytam pociski na Messiego za ten słaby mecz i karnego nie wykorzystanego to chce mi się śmiać. Ludzie jadą Leo i obrażają się, ale zapominają, że w Superpucharze Europy zdobył 2 bramki z wolnych i w jakiś 80% przyczynił się do ostatniej zwycięskiej. W 1 meczu z Bilbao trzymał poziom, grając dobrze i głównie starając się ratować tonącą pomoc, w rewanżu też zagrałem na prawdę dobrze no i strzelił gola który dał nam szansę. Ale hejtujcie go dalej ;)
2
Świetna gra Vermy w drugiej połowie, oby tak dalej.
0
Witajcie. Dopiero co włączyłem mecz i po za tym, że Messi nie strzelił karnego nie za dużo wiem. Można wiedzieć jak gra Verma?
0
Liczę na taki skład:
Bravo
Alves, Vermalen, Mascherano,Mathieu (jeśli nie wróci Alba)
Busi
Iniesta, Rakitić
Messi, Suárez, Rafinha
Kurde, przy dałoby się aby albo Sampera albo Hali grali w 1 składzie dzięki temu będzie większy wybór do stycznia. A w styczniu z Vidalem i Turanem powinien przyjść Denis, chłopak pokazał już dość, że ma potencjał na następcę Iniesta. Patrząc na mecze Munira i Sandro musicie zrozumieć, to nie są zawodnicy na mecze z Realem, Chelsce,ManU, Bayernem! Lubię ich ale są po prostu nie na tym poziomie. Potrzeba nam jednego piekielne niebezpiecznego zmiennika. Dlatego pozostaje zwolennikiem transferu Nolito, gościu może grać na skrzydle i na środku, świetnie kreuje sytuacje, ma drybling no i strzela w istotnych momentach. Powinien przyjść w styczniu. Na następny sezon myślę jednak trzeba sprzedać gorszego z dwójki Sandro i Munir i sprowadzić świetną dziewiątkę, chociażby Aduriza. I będą dwa Tridenta i masa opcji rotacji. Bartra jak się nie ogarniętej wreszcie to po sezonie niech odejdzie tak będzie lepiej. W jego miejsce widziałbym Mirandę lub Otamendiego. Wtedy jeden z nich, Pique, Mache i Verma walczyli by o pierwszy skład a Mathieu byłby zmiennikiem raz na lewej, raz w środku. Przydałby się też solidny lewy obrońca jako poważny konkurent dla Alby, sprzedać Adriano i kupić Gaye. Myślę, że interes wyszedł by nam na plus. W przypadku przyjścia Tyrana, Aleixa i ostatecznego powrotu Denisa kadrą jest wręcz idealną bym powiedział :D
0
Mój skład na rewanż:
Bravo chodź Lucho da MAtSA nie zdziwcie się
Alves, Pique, Mascherano, Mathieu
Busi
Iniesta, Rakitić
Messi, Suárez, Rafinha
2
Ten "rudy palacz" dał nam 6 jeśli nie więcej punktów i pomógł gigantyczne w wygraniu LL a po za tym jakbyą nie był na czasie to Mathieu rzucilł palenie zaraz po przejściu do Barcy.
0
Jeden mądry gościu czuje że można się z tobą dogadać ;)
0
Ale wiesz pół tej strony biega Maraton w 2 minuty w plus 60 w cieniu z wiatrem i deszczem. Nikt nie wpadł na pomysł, że kurde ją bluźnie..... piłkarze są zmęczeni.
0
Idź, zaskoczysz się ;)
54
Czy do was ciołki dociera, że Lucho nie zignorował rywala! 3 dni temu 120 minut z SEVILLĄ. Za 3 dni rewanż SPH a potem 3 mecze Ligowe z Málagą, Atletico, Bilbao i jeszcze przerwą reprezentacyjna a mamy 2 ważnych zawodników kontuzjowanych!!! Rozumiem że jesteście Cyborgami ale nie każdy ma tyle siły ile wy, a Lucho chyba jednak troszeczke więcej trenował i grał w piłkę i ZNA możliwości i ograniczenia SWOICH zawodników. Przypomnieć, że tylko dzięki rotacjom mamy 4 trofea, tryplet i Barce na kolejnych kartach historii. A na CN zdarzały się cuda.
0
Żal mi cię. Widziałeś skład? Kojarzysz też, że 3 dni temu graliśmy 120 minut ostrego meczu z Sevilla? Nie ją nie uważam, że porażka nawet taka z Bilbao to żenada, znam kaliber tej drużyny i znam możliwości tych od nas co są na boisku.
0
Jak czytam wasze komentarze nie wiem czy śmiać się, płakać czy rzygać. Typowi polacy
0
Nie chce popadać w zachwyt.......... ale gramy lepiej niż pod koniec poprzedniego sezonu. Mecz pokazuje ile dają nam Masche, Alves, Neymar, Messi i Rakitić.
0
Ale ich rozpykaliśmy.
61
Zróbmy eksperyment. Leo nie pojedzie na następne Copa America. Zobaczymy czy Abicalestes wyjdą z grupy, Martino zachowa pracę a Higuain znowu zostanie bohaterem.