czak
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ma tyle samo co Ronaldo i Messi ale mniej rozegranych minut.
1
Neymar królem strzelców LM i PK.
0
Jak wygramy 6 pucharów a Ney, Messi, Suarez będą grali na tym samym poziomie to Ronaldo może się pożegnać nawet z pierwszą 3 do ZP. Teraz czekać na Copa America, mam nadzieję, że Masche, Messi, Alves, Neymar, Bravo staną na wysokości zadania i zademonstrują nam piękny futbool.
0
Nie możemy rejestrować nowych zawodników.
0
Prawda to to nie jest na pewno, niestety :(
0
Raczej pierwszy kontakt z rasą pozaziemską.
2
Bo sa gospodarzami, taka tradycja.
0
Oprawy są przepiękne! Oby wszyscy kibice uszanowali zwycięsce :)
0
On sam wróci. Ale on młody i 2 sezony pod wodza Unaia Emerego dobrze mu zrobią.
0
I wypożyczenie Halilivocia i danie im Denisa. Po za Denisem ja byłbym jak najbardziej za. Grajek wart swojej ceny!
0
Nie użyłem określenia genialny gracz tylko gracz z potencjałem. On w obronie nie jest zły, jest szybki i zdażaja mu się przebłyski jak ten rajd, jakaś wrzutka, podanie, czy odbiór. Gdyby ktoś nauczył go grać teraz walczyły by o niego najlepsze kluby bo chłopak ma potencjał. Ale został on możliwe że zaprzepaszczony bezpowrotnie. Dlatego uważam że wypożyczenie do Porto lub Ajaxu aby po prostu. Trenował może dac duzo dobrego.
1
Mu chodzi o piłkarzy, sztab szkoleniowy i ich rodziny. Tu wystarczy zerknąc na fete, na sposób cieszenia się z gola czy na wypowiedzi/wpisy na portalach naszych piłkarzy. Barcelona to rodzina, Barcelona to coś więcej niż klub.
3
Jeśli te plany odnosnie transferu Alexia Vidala to jestem jak najbardziej na TAK. Gościu pokazał świetny futboll, może się niesamowicie rozwinąc. Szkoda, że Denis nie zagrał, ale cóż, zostanie na następny sezon i zacznie łapac te minuty. Brawo dla Sevilli i Dniepro od miesięcy nie widziałem podobnego spektaklu i woli walki. A to tylko przesmak Copa del Rey i Ligi Mistrzów!!
1
Ehh. To nie wina Vermy! Kiedy wy się nauczycie? Daj już spokók Douglasowi. Gościu ma na prawdę potencjał, ale nikt go nie nauczył wykorzystywać. Ale nie jest za późno :D
0
Wątpie czy kupienie jednego Pogby zachamuje ich rozwój. Busi, Iniesta będa grali z miesiąca na miesiąc coraz gorzej, zostanie Rakitic i ewentualny Pogba więc okazji dla Alena, Rafinhi i przede wszystkim myśle Denisa będzie dużo.
0
Ciągnąl Atletico do końca?
5
Racja. Douglas ta swoją akcją wczoraj zaczarował. W PK był niepewny ale w meczu z Malagą tez zagrał dobrze a powiedziałbym że b. dobrze w obronie. Będa z niego ludzie.
10
Douglas jaka akcja. Nie no serio brawo.
0
Racja ;). Mimo wszystko Iker, Neuer mogą się od niego tylko uczyć. W dwumeczu z Realem tez na prawdę dobrze grał.
0
Rodzice i żona albo siostra
0
Brawo ;) Mój ulubiony bramkarz. Trudny był do obrony?
0
Mathieu na LO. Verma gra na prawdę dobrze, super w asekuracji, pare odbiorów i bezbłędnie jeśli chodzi o wyprowadzanie i klepkę. Niestety nie ma okazji sie wykazać w pełni.
0
Wiem, zawsze na niego liczyłem i tak jest dobrze.
0
Wyczuwam pocisk gimnazjalisty, niech zgadnę, 2 z przyry? A co do twego pierwszego komentarza, Douglas to nasz piłkarz, powinnsmy go wspierać tym bardziej, że nie miał nawet większych szans na pokazanie się.
0
Nie mogą jej dostać.
3
Vermalen na razie bez szalu ale jest ok. Bartra po za paroma błędami bardzo dobrze, Neymar sie popisuje, Rafinhia dziś super, widać, że chce, Mathieu te rajdy ma ciekawe, fajnie to wygląda.
0
Chyba Porto go chce specjalnie aby poprawić jakość jego gry.
0
Szkoda, że masz dostęp do neta.
0
Ich NIE MA W OGÓLE w klubie? Trolling?
0
Wiesz, że Fontas, Song, Tello, Deulafeu nie grają w Barcy?