czak
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto dziś nie gra bardzo dobrze?
0
DA KTOŚ LINK!? Prosze.
1
Gdyby jeszcze Mathieu za Pique i Doulgas lub Montoya za Alvesa i Neymar za Pedro, byłbym w niebie.
2
A Suarez?
Ja głosowałem:
Beto
Lahm, Benatia, Ramos, Miranda
Di Maria, Rakitić, Koke
Messi, Ronaldo, Sanchez
3
Messi jak strzeli jutro bramkę będzie najlepszym strzelcem LM w historii a aby być najlepszym asystentem La Liga jeszcze 6 razy trza asystować. Patrzcie i podziwjajcie. Drugiego takiego nie będzie.
0
Boże, to jest piękne. Barcelona, no to co się tam stało. Messi fenomenalnie, genialna asysta Luisa, bardzo fajnie Neymar, Mathieu super w obronie. Deni Suarez również dobrze zagrał. Nie no. Obyśmy tak zagrali z Valencią i PSG.
0
Jest szansa na to aby wybory odbyły się w lecie? Na przykład przez jakieś głosowanie socios?
0
Myślę, że jeśli Laporta wygra to pomyśli ( takie urozmaicenie w Barcy) i ściągnie Monchiego.
0
Zawodnik sympatyczny, doświadczony, bardzo podobał mi się na mundialu, powiedziałbym, że był jednym z lepszych w reprezentacji Francji. Są jednak dwie rzeczy wiek i wzrost. Chodź to drugie ma też swoje zalety. Dzięki wiekowi na pewno będzie grał rozważnie a przcierz kupiliśmy Mathieu i wcale nie jest taki zły. Jedno jest pewne i tak do nas nie przyjdzie. Mamy w końcu Zubiego nie?
0
Coraz bardziej przekonuje się do Laporta&Monchi.
0
Messi jeszcze 7 bramek i stanie się najlepszym strzelcem w historii Argentyny. Wielu mówiło, że nie ma już szans na zdobycie MŚ. A ja myślę, że odpali i mimo 30 lat razem z Argentyną sięgnie po mistrzostwo w Rosji. Uważam też, że są faworytani Copa America 2015. Jeśli tylko Aguero i Tevez oraz Di Maria staną na rzęsach Argentyna będzie miała atak nie do pokonania.
0
Mimo wszystko gdyby zdjeli bana hajs jest konieczny. Inaczej totalna lipa. I chodź dobrze gada to wiecie, Rossel też tak gadał, obiecywał. Gdybym miał głosować to na Laporte
0
Mam pytanie. Kto głosuje na tego prezydenta i w jaki sposób? I czy możliwe jest, że na życzenie socios wybory odbyły się w lecie?
2
Nie ma to jak przeszkadzać w spełnianiu dziecięcych marzeń.
1
Ile stopni temperatury?
0
Potrzeba nowego dyrektora sportowego i dyrektora. Moim marzeniem jest powrót Laporty.
0
Jeśli twierdzisz, że Pogba, Reus i Cuardado nawet przy Zubim jest nierealne to zadziwiasz mnie.
0
Jeśli zdejmą bana według mnie musimy stanąć na szczycie i wywalczyć Reusa oraz Cuardado. Xavi pewnie skończy kariere, Iniesta gra coraz gorzej. Potrzeba klasowego pomocnika dla Rakiety. Cuardado na tą prawą obronę lub pomoc. Po za tym Marqinhos do obrony za te nieszczęsne 50 mlm a Pique, Pedro, Alves out, Munir i Sandro wypożyczenie a Denis, Deula i Tello do rywalki w składzie. Do tego Paul Pogba i jedziemy!
1
100% zgody! Visca el Barca. Po zwycięstwo!
0
Wszystko pięknie tylko za Xaviego Rakieta. On na boisku zostawia serce i zdrowie.
0
https://www.facebook.com/pages/ObiektywnaPi%C5%82ka/297125620479478?ref=hl- relacja na żywo! Dla każdego kto nie może oglądać meczu!
0
Jak ktoś nie możę na żywo śledzić spotkań LM oraz chciałby relacje na żywo z Ajax vs Barca zapraszam na stronę na facebooku
https://www.facebook.com/pages/ObiektywnaPi%C5%82ka/297125620479478?ref=hl. l
Sorry za taką reklamę, ale uznałem, że to może niektórych zaciekawić.
0
Nie, że się kłóce, ale jak nie on to...... kto? Pedro? Błagam. Niedoświadczony Munir czy Sandro?
0
0
Zapraszam na nową stronę o piłce na Facebooku https://www.facebook.com/pages/ObiektywnaPi%C5%82ka/297125620479478.
0
Ok :D Na razie było cokolwiek aby nie było to puste.
1
Zgodnie z poradą jednego z użytkowników zdecydowałem się stworzyć stronę na FB na której będe pisał o różnych wydarzeniach związanych z La Liga. Zapraszam do lajkowania! https://www.facebook.com/pages/ObiektywnaPi%C5%82ka/297125620479478?fref=ts
0
Statystykami tercet Barcy jest wydaje mi się lepszy.
0
Dobry pomysł swoją drogą :D
0
Pisałem w poprzednim pości, że robie opisy zawodników z OBYDÓWCH tercetów. Pisze o każdym po kolej.