czak
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szczerze? Moja babcia gra lepiej od Alvesa czy to w obronie czy w ataku. Rakitić największy plus. Fenomenalna gra defensywna i wielka aktywności. Messi świetnie, każda poważna akcja wychodzi do niego, dużo odbiorów, sporo dryblingów i podań i ten bardzo dobry strzał z wolnego. Bardzo dobra postawa Gerarda i Mathieu w tych nielicznych akcjach, dobra gra Rafinhy chociaż według mnie najgorszy zaraz po Danim. Do Munira mało grają i jest nie aktywny. Pedro stara się, ale wychodzi jak zwykle. Mimo to nie wmówicie mi, że gramy źle! Villa gra też dobrze a my grając nawet najlepszymi graczami ( Suarez, Neymar, Veremalen, Iniesta) gramy lepiej niż w tamtym sezonie. Visca el Barca!
0
Jak masz zamiar wszystko hejtować i popisywać się szczerze mówiąc....... żałosnymi hejtami po prostu odpuści i opuści stronę :D. Pozdrawiam.
0
Szkoda, że Bartra na ławce, ale trzymam kciuki za Gerarda. Liczę, że na 30 minut wejdzie Sandro a Neymara bym nie ryzykował., Jak dalej będzie kontuzjowany to będzie można żałować, że nikt nie ściągnął Reusa.
0
Będzie ciężko, ciężko, ale..... mam przeczucie mocne, że będzie 3:0, 4:0. Ostatnio jak miałem takie przeczucie w połowie sezonu, że Suarez do nas przyjdzie wszyscy mnie wyśmiali. Dlatego liczę na powtórkę sytuacji.
2
Strzelam taką jedenastkę po powrocie Suareza;
Ter Stegen
Douglas, Veremalen, Mathieu, Alaba,
Maschareno
Rakitić, Iniesta,
Messi, Suarez, Neymar
Dla tych co wątpią w rewolucje. Poprzedni sezon skład:
Valdes
Alves, Pique, Maschareno, Alaba,
Busi
Iniesta, Fabregas
Sanchez, Messi, Neymar/Pedro
0
Sprzedać Alwesza, Songa za jakieś 17 mln i zakupić jakiegoś pomocnika bo uważam, że z Xavim i Roberto bez formy mamy za mało pomocników. Ciekawe ile kosztowałby Oscar który z Rakiticiem mógłby być mocą. A może powalczą jednak o Reusa :D. Ale to marzenia które się nie spełnią.
1
Da ktoś linka do NIE kolarstwa!
1
A ja mam kolarzy!
0
Kolarze! Kolarze! Kolarze!
0
Przy tym to finał MŚ wysiada w poziomie emocji.
0
Dzięki bardzo.
0
Da ktoś link do transmisji?
0
Ja jestem za taką grupą: Barcelona, PSG, Liverpool, AS Monaco.
0
A najgorszej jest to, że ludzie będą hejtować kogoś kto tylko spełnia swe marzenia.
0
Nasze transfery tego lata: Ter Stegen, Claudio Bravo, Masip, Mathieu, Veremalen, Douglas, Rafinfa, Ivan Rakitić, Luis Suárez i w pewnym sensie Munir. Razem 10 wzmocnień a nie liczyłem Sandro i Samplery.
Z wiadomych walk o zawodników przegraliśmy: Cuardado, Reus, Koke, Kroos.
0
Życzę powodzenia w klubie i lidze na grono osiągnięć.
2
Może Douglas nie będzie zły. Życzę mu jak najlepiej jeśli się do nas przeniesie. Żałuje że Barca nie po walczyła o Juanfrana albo Piszczka jak dla mnie najlepsi prawi obrońcy.
0
Coś mi mówi że nasz młoda 3 nie pogra w Adlente. A na pewno Munir, przynajmniej do powrotu Suagryza.
0
Czemu nie mogę wystawiać ocen?
0
Zajebiście? Najlepszy.
4
Czy tylko ja widzę jak zajebisty jest dziś Messi?
0
Super obrona. Bardzo dobrze dziś się spisuje.
0
Ha! Messi w defensywie. Messi biega! Ale wy nadal marudzicie.
0
A Messi znowu czaruje!
5
Żal mi tych któzy marudzą na grę. Co wy się spodziewaliście? 35:0 ?! W obronie zero błędów, super pressing, bardzo dokładna pomoc, szybkie wyjścia, ładne akcje. Gol kwestią czasu. Ale póki Barca nie wygra 35:0 w 20 minut wszyscy będą nie zadowoleni.
0
Jestem mega zadowolony z transferów. Acz przy odrobinie wysilenia się zarządu skład mógł być taki:
Ter Stegen
Junafran Bartra Vermalen Mathieu
Koke
Rakitić Kroos/Cuardado
Messi Suarez Neymar/Reus
Skład miazga i znacznie lepszy od składów obecnych Realu i Altetico. Ale nie można mieć wszystkiego.
3
I wstawić teraz Suareza i z Messim i Neymarem do ataku.
0
Jak będziemy tak grać z każdym ogórkiem to jestem w niebie :D
4
Genialna akcja! Messi ja zaczął i Messi skońćzył
0
Jaki wynik obstawiacie. Ja 8:0.