0

Szczerze? Moja babcia gra lepiej od Alvesa czy to w obronie czy w ataku. Rakitić największy plus. Fenomenalna gra defensywna i wielka aktywności. Messi świetnie, każda poważna akcja wychodzi do niego, dużo odbiorów, sporo dryblingów i podań i ten bardzo dobry strzał z wolnego. Bardzo dobra postawa Gerarda i Mathieu w tych nielicznych akcjach, dobra gra Rafinhy chociaż według mnie najgorszy zaraz po Danim. Do Munira mało grają i jest nie aktywny. Pedro stara się, ale wychodzi jak zwykle. Mimo to nie wmówicie mi, że gramy źle! Villa gra też dobrze a my grając nawet najlepszymi graczami ( Suarez, Neymar, Veremalen, Iniesta) gramy lepiej niż w tamtym sezonie. Visca el Barca!

0

Jak masz zamiar wszystko hejtować i popisywać się szczerze mówiąc....... żałosnymi hejtami po prostu odpuści i opuści stronę :D. Pozdrawiam.

0

Szkoda, że Bartra na ławce, ale trzymam kciuki za Gerarda. Liczę, że na 30 minut wejdzie Sandro a Neymara bym nie ryzykował., Jak dalej będzie kontuzjowany to będzie można żałować, że nikt nie ściągnął Reusa.

0

Będzie ciężko, ciężko, ale..... mam przeczucie mocne, że będzie 3:0, 4:0. Ostatnio jak miałem takie przeczucie w połowie sezonu, że Suarez do nas przyjdzie wszyscy mnie wyśmiali. Dlatego liczę na powtórkę sytuacji.

2

Strzelam taką jedenastkę po powrocie Suareza;

Ter Stegen
Douglas, Veremalen, Mathieu, Alaba,
Maschareno
Rakitić, Iniesta,
Messi, Suarez, Neymar

Dla tych co wątpią w rewolucje. Poprzedni sezon skład:

Valdes
Alves, Pique, Maschareno, Alaba,
Busi
Iniesta, Fabregas
Sanchez, Messi, Neymar/Pedro

0

Sprzedać Alwesza, Songa za jakieś 17 mln i zakupić jakiegoś pomocnika bo uważam, że z Xavim i Roberto bez formy mamy za mało pomocników. Ciekawe ile kosztowałby Oscar który z Rakiticiem mógłby być mocą. A może powalczą jednak o Reusa :D. Ale to marzenia które się nie spełnią.

1

Da ktoś linka do NIE kolarstwa!

1

A ja mam kolarzy!

0

Kolarze! Kolarze! Kolarze!

0

Przy tym to finał MŚ wysiada w poziomie emocji.

0

Dzięki bardzo.

0

Da ktoś link do transmisji?

0

Ja jestem za taką grupą: Barcelona, PSG, Liverpool, AS Monaco.

0

A najgorszej jest to, że ludzie będą hejtować kogoś kto tylko spełnia swe marzenia.

0

Nasze transfery tego lata: Ter Stegen, Claudio Bravo, Masip, Mathieu, Veremalen, Douglas, Rafinfa, Ivan Rakitić, Luis Suárez i w pewnym sensie Munir. Razem 10 wzmocnień a nie liczyłem Sandro i Samplery.

Z wiadomych walk o zawodników przegraliśmy: Cuardado, Reus, Koke, Kroos.

0

Życzę powodzenia w klubie i lidze na grono osiągnięć.

2

Może Douglas nie będzie zły. Życzę mu jak najlepiej jeśli się do nas przeniesie. Żałuje że Barca nie po walczyła o Juanfrana albo Piszczka jak dla mnie najlepsi prawi obrońcy.

0

Coś mi mówi że nasz młoda 3 nie pogra w Adlente. A na pewno Munir, przynajmniej do powrotu Suagryza.

0

Czemu nie mogę wystawiać ocen?

0

Zajebiście? Najlepszy.

4

Czy tylko ja widzę jak zajebisty jest dziś Messi?

0

Super obrona. Bardzo dobrze dziś się spisuje.

0

Ha! Messi w defensywie. Messi biega! Ale wy nadal marudzicie.

0

A Messi znowu czaruje!

5

Żal mi tych któzy marudzą na grę. Co wy się spodziewaliście? 35:0 ?! W obronie zero błędów, super pressing, bardzo dokładna pomoc, szybkie wyjścia, ładne akcje. Gol kwestią czasu. Ale póki Barca nie wygra 35:0 w 20 minut wszyscy będą nie zadowoleni.

0

Jestem mega zadowolony z transferów. Acz przy odrobinie wysilenia się zarządu skład mógł być taki:


Ter Stegen
Junafran Bartra Vermalen Mathieu
Koke
Rakitić Kroos/Cuardado
Messi Suarez Neymar/Reus

Skład miazga i znacznie lepszy od składów obecnych Realu i Altetico. Ale nie można mieć wszystkiego.

3

I wstawić teraz Suareza i z Messim i Neymarem do ataku.

0

Jak będziemy tak grać z każdym ogórkiem to jestem w niebie :D

4

Genialna akcja! Messi ja zaczął i Messi skońćzył

0

Jaki wynik obstawiacie. Ja 8:0.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?