1

Bravo!!!! Po prostu Brawo dla Bravo xd :D

7

Mathieu- jego chciałem najbardziej obserwować. Wielka szkoda.

0

Lepiej uganiać sie za Vermalenem, Bumble coś tam.

0

Wole go na miejscu Busiego
Pokazał na mundialu co pptrafi. Ale ufam trenerowi.

PS Jestem za ustawieniem 3-1-4-2

0

O co ci chodzi? Poprostu wyrażam swoje zdanie.

0

Jak byśmy ściągneli Boatenga to kogo w ramach rewanżu zdobył by Real? Falcao? Silvę? Da ktoś linka do tematu o budżecir barcy na ten sezon?

0

Boateng jest typem stopera. Tam często gra. Ale on i Juan to jakieś 70 mln razem. Wtedy nie ma mowy o innych transferach.

0

Bayern go nie puści a na pewno nie za 35 mln. On jest jak dla mnie wart 45-50 mln.

0

Jak dla mnie on i Bartra najlepsi. W 3 obrońców widzę to taka Mathieu Marc Boateng/Vermalen/Marq/Bramble bo ktoś z nich przyjdzie

0

Gdyby był wzrostu Mathieu to może. Ale nie przekonuje mnie to. Chodź jak za darmo...... Mam zaufanie dla zarządu.

1

Plotka że w czwartek ma być ogloszony jego transfer. Jest bez klubu ma 33 lata i chyba 185 cm ale raczej się myle.

1

Reus nadal jest priorytetem Barcy podobno. Reus to genialny wszechstronny gracz. Przy ustawieniu 3-5-2 może grać na skrzydle pomocy. Świetny strzelec i drybler. Idealny rywal dla Neya Suareza i Leo

0

Jak Zubi da nam Boatenga, Cuardado i może Reusa to cały świat stanowczo zmieni o nim zdanie. Ale panie i panowie. Nie róbcie sobie nadziej. To niemożliwe! :( Taka prawda

3

Całe Barcelisimo jest z tobą, cały Kamerun i cały świat piłkarski. Są ważniejsze rzeczy od piłki.

0

Media: Reus i Cuardado priorytetami transferowymi FC Barcelony!

1

Marzenie. Idealna odpowiedź na transfer Jamesa!

0

I nadal wierzmy w Reusa. 40 mln i presja Marco przekona Dortmund. Klopp raczej pozwoli mu odejści. Problem jest z Watzakem.

0

Według onetu TAS jest praktycznie przekonany do zmniejszenia sankcji.

0

Domyślam się co do stanu budżetu. Jestem pewien ( mam powody) że dysponujemy jeszcze znaczną kwotą.

0

Sprzedać Pedro, Songa i Alvesa i będzie hajs na innych. Oni są nam niepotrzebni a zyskamy za nich z 20/25 mln przy naszym zarządzie. A nadal dysponujemy sporą kasą. Stać nas na Cuardado i Reusa.

0

Tak twierdzi prezydent klubu. Reus i jego agent żądają od Borrusi sprzedaży a Klopp nie ma zamiaru niszczyć marzeń zawodnika. Więc czemu nie? 45 mln i jest nasz. Oby tylko starczyło hajsu.

0

Skąd macie info o Bramble? Z Facebooka? Ja tam raz czytałem, że oficjalnie Hummels i Reus piłkarzami Barcy. Barcelona jaśnie powiedziała na kim jej zależy. Cuardado, Agger, Marq, Vermalen i ewentualnie Reus, ale to nie obrona. Wątpię aby marnowali czas na innych choć ten jest wolnym zawodnikiem. Więc.... swoją drogą. Zresztą, może to być ostatnia szansa na zdobycie stopera.

0

Jeśli w czwartek naprawdę ma ktoś zostać ogłoszony ( :D) to będzie to Vermalen albo Agger. Jak donoszą media ma Daniel przejści do nas za 15 mln na 4 lata. Zaskoczenie? Stoper? Prawdziwe zaskoczenie na życzenia Barcy to tylko Hummels, Marq, ale oni są niemożliwi :(. A więc Vermalen lub Agger. Po rozpoczęciu tygodnia Barca rusza z ostrą ofensywą na Cuardado, liczę, że pomyślą nad Reusem.

0

Cuardado? Glik?! Ja mam szaloną nadzieje że to Reus.

0

Podobno w.czwartek mają ogłosić nowy transfer. O co chodzi?

0

Tylko na to o ile się nie mylę.

0

Fajnie by było. Na następne mamy sankcję.

0

Wie ktoś czemu mail w dziale Współpraca jest zły?

2

Media: Marco Reus i Juan Cuardado priorytetami transferowymi Luisa Enrique.

Media angielskie: Daniel Agger ma przejści do Barcy za 15 mln, kontrakt podpisze na 4 lata.O Reusa walczy Bayern, United i parę innych klubów.

2

Jakie zmiany?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?