czak
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bravo!!!! Po prostu Brawo dla Bravo xd :D
7
Mathieu- jego chciałem najbardziej obserwować. Wielka szkoda.
0
Lepiej uganiać sie za Vermalenem, Bumble coś tam.
0
Wole go na miejscu Busiego
Pokazał na mundialu co pptrafi. Ale ufam trenerowi.
PS Jestem za ustawieniem 3-1-4-2
0
O co ci chodzi? Poprostu wyrażam swoje zdanie.
0
Jak byśmy ściągneli Boatenga to kogo w ramach rewanżu zdobył by Real? Falcao? Silvę? Da ktoś linka do tematu o budżecir barcy na ten sezon?
0
Boateng jest typem stopera. Tam często gra. Ale on i Juan to jakieś 70 mln razem. Wtedy nie ma mowy o innych transferach.
0
Bayern go nie puści a na pewno nie za 35 mln. On jest jak dla mnie wart 45-50 mln.
0
Jak dla mnie on i Bartra najlepsi. W 3 obrońców widzę to taka Mathieu Marc Boateng/Vermalen/Marq/Bramble bo ktoś z nich przyjdzie
0
Gdyby był wzrostu Mathieu to może. Ale nie przekonuje mnie to. Chodź jak za darmo...... Mam zaufanie dla zarządu.
1
Plotka że w czwartek ma być ogloszony jego transfer. Jest bez klubu ma 33 lata i chyba 185 cm ale raczej się myle.
1
Reus nadal jest priorytetem Barcy podobno. Reus to genialny wszechstronny gracz. Przy ustawieniu 3-5-2 może grać na skrzydle pomocy. Świetny strzelec i drybler. Idealny rywal dla Neya Suareza i Leo
0
Jak Zubi da nam Boatenga, Cuardado i może Reusa to cały świat stanowczo zmieni o nim zdanie. Ale panie i panowie. Nie róbcie sobie nadziej. To niemożliwe! :( Taka prawda
3
Całe Barcelisimo jest z tobą, cały Kamerun i cały świat piłkarski. Są ważniejsze rzeczy od piłki.
0
Media: Reus i Cuardado priorytetami transferowymi FC Barcelony!
1
Marzenie. Idealna odpowiedź na transfer Jamesa!
0
I nadal wierzmy w Reusa. 40 mln i presja Marco przekona Dortmund. Klopp raczej pozwoli mu odejści. Problem jest z Watzakem.
0
Według onetu TAS jest praktycznie przekonany do zmniejszenia sankcji.
0
Domyślam się co do stanu budżetu. Jestem pewien ( mam powody) że dysponujemy jeszcze znaczną kwotą.
0
Sprzedać Pedro, Songa i Alvesa i będzie hajs na innych. Oni są nam niepotrzebni a zyskamy za nich z 20/25 mln przy naszym zarządzie. A nadal dysponujemy sporą kasą. Stać nas na Cuardado i Reusa.
0
Tak twierdzi prezydent klubu. Reus i jego agent żądają od Borrusi sprzedaży a Klopp nie ma zamiaru niszczyć marzeń zawodnika. Więc czemu nie? 45 mln i jest nasz. Oby tylko starczyło hajsu.
0
Skąd macie info o Bramble? Z Facebooka? Ja tam raz czytałem, że oficjalnie Hummels i Reus piłkarzami Barcy. Barcelona jaśnie powiedziała na kim jej zależy. Cuardado, Agger, Marq, Vermalen i ewentualnie Reus, ale to nie obrona. Wątpię aby marnowali czas na innych choć ten jest wolnym zawodnikiem. Więc.... swoją drogą. Zresztą, może to być ostatnia szansa na zdobycie stopera.
0
Jeśli w czwartek naprawdę ma ktoś zostać ogłoszony ( :D) to będzie to Vermalen albo Agger. Jak donoszą media ma Daniel przejści do nas za 15 mln na 4 lata. Zaskoczenie? Stoper? Prawdziwe zaskoczenie na życzenia Barcy to tylko Hummels, Marq, ale oni są niemożliwi :(. A więc Vermalen lub Agger. Po rozpoczęciu tygodnia Barca rusza z ostrą ofensywą na Cuardado, liczę, że pomyślą nad Reusem.
0
Cuardado? Glik?! Ja mam szaloną nadzieje że to Reus.
0
Podobno w.czwartek mają ogłosić nowy transfer. O co chodzi?
0
Tylko na to o ile się nie mylę.
0
Fajnie by było. Na następne mamy sankcję.
0
Wie ktoś czemu mail w dziale Współpraca jest zły?
2
Media: Marco Reus i Juan Cuardado priorytetami transferowymi Luisa Enrique.
Media angielskie: Daniel Agger ma przejści do Barcy za 15 mln, kontrakt podpisze na 4 lata.O Reusa walczy Bayern, United i parę innych klubów.
2
Jakie zmiany?