czak
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Super akcja, bardzo ładnie chyba Munir i Haliemu po prostu nie wyszło :(
1
Plus za strzał!
4
Co do gry zespołu nie widzę zaciętości aby zdobyć bramkę a tego spodziewałem się po młodzikach.
3
To mecz towarzyski. Tu nie chodzi o taktykę, ale o sprawdzenie poziomu i umiejętność zawodników.
1
Na ME Chorwacja może błysnąć. Z Mandżukiciem ( wiem, źle napisałem nazwisko), Rakiticiem, Modricem i Hali będą bardzo, bardzo mocni.,
1
Spory błąd!
0
Mecz nie trwa długo, ale na razie grają ładnie, zwłaszcza Hali.
0
Wiecie na co najbardziej liczę? Na grę obydwóch bramkarzy i co najważniejsze na ich interwencje.
0
Mam nadzieje w drugiej połowie zobaczyć całkiem inną jedenastkę.
0
Hummels, Cuardado i Rojo no i ekipa na następny sezon.
5
Oficjalnie: Toni Kroos za 25 milionów w Realu Madryt. Mocne wzmocnienie.
0
Jaka jest według was obecnie najmocniejsza jedenastka świata? Proszę o wasze opinie :D
Moja:
Neur
Lahm
Silva
Hummels
Rojo
Masche
Robben
Muller
Neymar
Messi
Luis Suarez
0
Najważniejsze aby mógł trenować bez przeszkód z drużyną. Przerwa może mu nawet dobrze zrobić. Będzie złakniony gry i goli.
0
Najbardziej żałuję Toniego Kroosa. Świetny, szybki i umiejący grać. Mogliśmy go wziąści za 20 milionów a to w porównaniu z jego grą promocja mega. Ale nie. I ten teraz zasili Real Madryt. JAvier, Kroos/ Iniesta i Rakitić byli by idealną linią defensywną.
0
Ten sezon zapowiada się świetnie! Bravo, Ter Stegen, Masip, Deulafeu, Rafinha, Rakitić , Alexis zostaje i najpewniej będzie Suarez i Mathieu. Jestem za!!
0
On jest nasz. Ale widzę, że nie ma szans go zatrzymać. Zubi jest na to za głupi. Ale jak mamy się go pozbyć proponuję wymianę na Jamesa.
0
To ci coś zaraz o Barcelonie powiem. To takie miasto na południu Hiszpani, duże znane i ładne. Gegra leży :D
0
Dwa miechy to nie tak dużo. Suarez to dobra opcja tym bardziej, że pare kolejek grupy LM i 8 La Liga to nic wielkiego. Potem sprzedać Songa, Issaca, Afellaye, Dos Santosa, Bojana. Można by kupić Krossa i zastanowić się nad Mirandą chodź ja jestem fanem Kompanego. No i na stówe darować sobie Cuardado i spróbować za jakieś 20 miechów pozyskać Piszczka. Przepraszam za pisownie nazwisk :D/
2
Grali naprawdę dobrze. Mecz ciekawy, dużo bramek. Świetnie pokazał się di Maria, dużo podawał i biegał i świetne strzały z daleka. No i dwie perełki Messiego i ogólnie mnóstwo jego zangażowania
1
Jestem za. Fajne mecze z dobrymi zespołami oraz sprawdzenie naszych nowych nabytków.
0
Marzy mi się taka grupa: Barca, Juventus, Liverpool, MOnaco,
0
Z czego się niby śmiejesz? Takie transfery z czego wiekszość jest realna, mogły by nam bardzo pomóc.
0
Fajnie by było jak chłopaki na Mundialu po opowiadały by mu o Barcy. Może za jakiś 35 milionów dało by się go kupić. Świetna inwestycja i następca Xaviego przedewszystkim.
0
I to jest juz dobry news. Mamy dwóch zawodnikow, mogę się założyć, że do końca tygodnia będziemy mieli też Bravo. Potem sprzedaż cesca, 34 miliony, Porto chce dać 20 milionów za Tello, czemu nie? 15 za Songa i po 3 za Cuence i Afelaye. Można też Pedro za 25 milionów opchnąć. Myślę, że jak zaoferujemy 22 miliony i Alvesa PSB dostaniemy Marqinesa. Potem niech Zubi i wszyscy najlepsi negocjatorzy lecą do Dortmundu a Lucho niech bierze za słuchawkę. Myślę, że jak stegen pogada z Marco i go przekona to ten sam poprosi o transfer. Ale myślę, że za mniej niż 40 milionów go nie puszczą. Potem Piszczek który myśle przyjdzie do nas za spokojne 25 milionów. Zakontraktować Eto po Mundialu i jak starczy hajsu to na spokojnie pomyśleć o Mirandzie albo Koke. Ale bez pośpiechu. Z Barcy B ściągnąć Sampere, Donogu, Masipa, Bagnacka, Gomeza, Nieto i po roku Munira. To by była rewolucja.
0
Tak tak pomyłka
0
Grunt, że mamy już pomocnika i bramkarza oraz na 99% drugiego bramkarza. Jeśli się postaramy Marq też będzie u nas, ale tu trzeba się wysilić. Koke jest fantazją, myślę, że za mniej niż 50 milionów go się nie pozbędą, tracą za dużo zawodników. No i jeszcze atakujący. Eto albo bijemy się o Reusa. No i nie można zapominać o Piszczku.
0
Kiedy oficjalne potwierdzenie?
Szkoda, ale o Reusie mozemy zapomnieć. Trzeba więc spróbować innego napastnika czy to skrzydłowego czy to 9. Analizując nasze cele i możliwość widzę to tak:
Ter Stegen/ Claudio Bravo
Łukasz Piszczek, Marquinhos, Pique, Alaba
Busi
Rakitić, Iniesta/ Koke
Messi, Eto, Neymar,
Może Reusa da się cudem zdobyć, ale ja na to nie liczę.
2
Na pewno nie zgarniamy Reusa i Piszczka jednocześnie. A jeśli tak obstawiam, że Dortmund zażąda nie możliwej ceny. Stracili Geotze i Lewego, nie wiadomo jak z Gundo i teraz strata kolejnych dwóch zawodników? Oj raczej nie.
1
Dlaczego nie korzystamy i nie bierzemy Eto!
1
Reus, Rakitić, Piszczek i Marquinhos starczą. Ale pytanie. Skoro możemy zdobyć Eto za darmo to czemu tego nie robimy!