0

Tego się nie spodziewałem.

0

takie gole strzela tylko Adriano.

0

Sergio stara się naprawić swój błąd.Każdemu się zdarza.

0

Pinto jaki rajd :)

0

Możemy jeszcze przegrać

0

Obyśmy wygrali.

0

Obyśmy tylko nie podeszli do meczu na pewniaka bo możemy się zdziwić. Osobiście mam nadzieje, że padnie sporo bramek.

0

Myślę że, jeśli chcemy żeby Barcelona była znowu potęgą to Laporta jest odpowiednim prezydentem do tego zadania a Tata Martino odpowiednim trenerem.

0

No skład zaskakujący. Martino to umie zrobić rotajce.

0

Myślę, że Messi by się przedarł.

0

Wiedziałem

0

No trochę szkoda, fajnie się zapowiadało.

0

Myślę, że tematem głównym treningów Barcy powinny być rożne, to nasz najsłabszy punkt a mamy zawodników którzy gole mogą strzelać z rożniaków.

0

Przynajmniej zaczęli walczyć. Messi do boju!

0

No nie.

0

Szkoda

0

Generalnie jest źle. Na pochwały zasługują tylko Bartra, Pinto i Leo, choć ten ostatni mógłby więcej biegać i sam strzelać. Tello jest mimo wszystko dziś bardzo słaby, Alexis również nie błysnął formą. Song nie jest tak dobry jak normalnie a Puyol nadal gra bardzo przeciętnie. Moim zdaniem zapomnijmy o Lidze Mistrzów.

0

Wreszcie.!

0

Seriooooooooooooo????????????????? Czy my naprawdę myślimy o wygranej z City?

0

Swoją drogą to brawa dla obrony Getafe.

0

No prawie. Może wreszcie się obudzi Tello.

0

Ten mecz jest nudniejszy od meczu z Atletico.

0

Nasi zawodnicy kompletnie zapomnieli co to strzały z daleka i drybling. Bartra świetnie a i Messi nie gra najgorzej. Tello szkoda słów, gra Songa również nie powala.

0

Czy Tello nie umie ich mijać?

0

Gola nam zaraz wbiją.

0

Aj. Chciałbym zobaczyć Pedro za Tello.

0

Messi stara się, ale coś mu nie wychodzi. Może Alexis coś zmieni.

0

No nie.

0

Bolączką Barcy są szybkie kontry przeciwnika. City może nas w ten sposób zniszczyć.

0

Dobrze że gramy pressingiem. Pinto pięknie wyjął, ale to powinien być gol. Błąd naszej defensywy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?