czak
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tego się nie spodziewałem.
0
takie gole strzela tylko Adriano.
0
Sergio stara się naprawić swój błąd.Każdemu się zdarza.
0
Pinto jaki rajd :)
0
Możemy jeszcze przegrać
0
Obyśmy wygrali.
0
Obyśmy tylko nie podeszli do meczu na pewniaka bo możemy się zdziwić. Osobiście mam nadzieje, że padnie sporo bramek.
0
Myślę że, jeśli chcemy żeby Barcelona była znowu potęgą to Laporta jest odpowiednim prezydentem do tego zadania a Tata Martino odpowiednim trenerem.
0
No skład zaskakujący. Martino to umie zrobić rotajce.
0
Myślę, że Messi by się przedarł.
0
Wiedziałem
0
No trochę szkoda, fajnie się zapowiadało.
0
Myślę, że tematem głównym treningów Barcy powinny być rożne, to nasz najsłabszy punkt a mamy zawodników którzy gole mogą strzelać z rożniaków.
0
Przynajmniej zaczęli walczyć. Messi do boju!
0
No nie.
0
Szkoda
0
Generalnie jest źle. Na pochwały zasługują tylko Bartra, Pinto i Leo, choć ten ostatni mógłby więcej biegać i sam strzelać. Tello jest mimo wszystko dziś bardzo słaby, Alexis również nie błysnął formą. Song nie jest tak dobry jak normalnie a Puyol nadal gra bardzo przeciętnie. Moim zdaniem zapomnijmy o Lidze Mistrzów.
0
Wreszcie.!
0
Seriooooooooooooo????????????????? Czy my naprawdę myślimy o wygranej z City?
0
Swoją drogą to brawa dla obrony Getafe.
0
No prawie. Może wreszcie się obudzi Tello.
0
Ten mecz jest nudniejszy od meczu z Atletico.
0
Nasi zawodnicy kompletnie zapomnieli co to strzały z daleka i drybling. Bartra świetnie a i Messi nie gra najgorzej. Tello szkoda słów, gra Songa również nie powala.
0
Czy Tello nie umie ich mijać?
0
Gola nam zaraz wbiją.
0
Aj. Chciałbym zobaczyć Pedro za Tello.
0
Messi stara się, ale coś mu nie wychodzi. Może Alexis coś zmieni.
0
No nie.
0
Bolączką Barcy są szybkie kontry przeciwnika. City może nas w ten sposób zniszczyć.
0
Dobrze że gramy pressingiem. Pinto pięknie wyjął, ale to powinien być gol. Błąd naszej defensywy