0

Powodzenia w nowym klubie. Na pewno ci się tam powiedzie.

0

Jak dla mnie przydał by się ktoś taki jak Kllop. Z Borrussi zrobił potęgę. Jest dobrym trenerem. Humor mu dopisuje więc zrozumie się z piłkarzami.

0

Dziękuje i życzę żebyś wygrał z tą chorobą. Będzie nam ciebie brakowało.

0

Rijkard. Ma doświadczenie z Barcą i jest dobrym trenerem.

0

0

Alwesz świetnie powstrzymał.

0

Neymar dobry strzał. Bernard rozbudził Brazylię.

0

Gdyby Fred lepiej wymierzył byłby piękny gol lub Musler zaliczył by świetną interwencję.

0

Ale przewrotka Hulka:)

0

Brawo Hulk!

0

Neymar się obudził :)

0

Niezły gol!

0

Suarez, nieźle

0

I 3 bramka Freda. Ciekawe kto zostanie królem strzelców?

0

Fred! Gooooooooooooooool!!!!!!!!

Pięknie Neymar!

0

Było blisko:)

0

Dobrze Marcelo.

0

Forlan ma niefarta :)

0

Hulk! Co on zrobił?

0

Żal Rodrigueza!

0

Madryt bez Mourchini będzie..........silniejsi!

0

Ale Oscar kopnął :)

0

Cesar!!!!!! Kapitalnie

0

Powodzenia Neymar!

0

Obrona i bramka ważniejsza. Ale szczerze mówiąc wolałbym Lewandowskiego, Hulka lub Balloteliego niż Rooneya.

0

Wygramy, i to wysoko. Wolałbym taki mecz żeby rozegrali z Bayernem,Borussią lub Chelse. Bo to są naprawdę mocne drużyny.

0

Zgadzam się z tobą.

0

Nie obrażaj w ten sposób legendy tego klubu!

0

Skąd te informacje z Sound?

0

Messi się nie rządzi i nie jest dziecinny. Test przymiotniki bardziej pasują do Rossela który rozwala tą ekipę i szkodzi jej bardziej niż wszyscy pozostali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?