czak
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powodzenia w nowym klubie. Na pewno ci się tam powiedzie.
0
Jak dla mnie przydał by się ktoś taki jak Kllop. Z Borrussi zrobił potęgę. Jest dobrym trenerem. Humor mu dopisuje więc zrozumie się z piłkarzami.
0
Dziękuje i życzę żebyś wygrał z tą chorobą. Będzie nam ciebie brakowało.
0
Rijkard. Ma doświadczenie z Barcą i jest dobrym trenerem.
0
0
Alwesz świetnie powstrzymał.
0
Neymar dobry strzał. Bernard rozbudził Brazylię.
0
Gdyby Fred lepiej wymierzył byłby piękny gol lub Musler zaliczył by świetną interwencję.
0
Ale przewrotka Hulka:)
0
Brawo Hulk!
0
Neymar się obudził :)
0
Niezły gol!
0
Suarez, nieźle
0
I 3 bramka Freda. Ciekawe kto zostanie królem strzelców?
0
Fred! Gooooooooooooooool!!!!!!!!
Pięknie Neymar!
0
Było blisko:)
0
Dobrze Marcelo.
0
Forlan ma niefarta :)
0
Hulk! Co on zrobił?
0
Żal Rodrigueza!
0
Madryt bez Mourchini będzie..........silniejsi!
0
Ale Oscar kopnął :)
0
Cesar!!!!!! Kapitalnie
0
Powodzenia Neymar!
0
Obrona i bramka ważniejsza. Ale szczerze mówiąc wolałbym Lewandowskiego, Hulka lub Balloteliego niż Rooneya.
0
Wygramy, i to wysoko. Wolałbym taki mecz żeby rozegrali z Bayernem,Borussią lub Chelse. Bo to są naprawdę mocne drużyny.
0
Zgadzam się z tobą.
0
Nie obrażaj w ten sposób legendy tego klubu!
0
Skąd te informacje z Sound?
0
Messi się nie rządzi i nie jest dziecinny. Test przymiotniki bardziej pasują do Rossela który rozwala tą ekipę i szkodzi jej bardziej niż wszyscy pozostali.