czak
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Owszem Levente jest słabe, ale Barca pokazała klase. Jeśli będzie tak grała cały sezon to potrójna korona jest możliwa. Za jakim jesteś klubem?
0
O Romanie można zapomnieć. Stary jest a pozatym Dortmund go nie puść.
0
Oglądaliśmy chyba inne mecze go o ile pamięta. Levente nie oddało żadnego poważnego strzału na bramkę.
0
Mou doprowadza mnie już do szału. Zresztą nie ma sensu walczyć o Luiza skoro nie zdobędziemy go a okienko się kończy. Spróbujmy zakupić Sagnę lub innego gracza.
0
Z tych dwóch zawodników znam tylko Oliviera. Uważam że jest on nie tylko młodym zdolnym graczem a również piłkarzem który w przyszłość może być tak rozchwytywany jak Neymar, Bale czy inni. Ponieważ problem zastępstwa dla Iniesty i Xaviego stał się jeszcze poważniejszy od kiedy odszedł Thiago, uważam że za jakiś rok kiedy Torres zdobędzie doświadczenia (zwłaszcza w Lidze Mistrzów) można by spróbować go ściągnąć.
0
Mądrze to napisałeś.
0
Zgadzam się z tobą w pełni.
0
Messi wygra bez dyskusij.
0
Źle bardzo źle. Martino potrzebuje treningów a by zrozumieć drużynę. A tu ich mało. Neymar też potrzebuje treningów aby zgrać się z drużyną.
0
I dobrze. Dzięki temu możemy odkryć wiele nowych talentów i nauczyć młodych piłkarzy gry.
0
Mam nadzieje że poziom gry jaki pokazali podczas Pucharu Gampero pokażą w środę i będą pokazywali przez cały sezon.
0
Jeśli Bayern nie dogada się z Pepem to będą mieli nie ciekawą sytuację. Odbije się to na formie drużyny. Według mnie Bayern nie zabłyszczy tak jak podczas tamtego sezonu.
0
Najdziwniejsze są ruchy transferowe Athletico Madryt i Valenci. Athletico sprzedało Falco ( wielkiego napastnika) do coraz mocniejszego Monaco. Valencia natomiast sprzedała Soldado też dobrego napastnika.
0
Za 20 mln to on napewno nie odejdzie. Za 30 mln można by go sprzedać. Potrzbujemy kasy na Luiza. Można byteż sprzedać jakiegoś średniego gracz i może zakończylibyśmy temat stopera i.........bramkarza. Valdesa można by sprzedać (Monaco nadal jest chętne) i kupić bramkarza. Nie będzie już to Reina bo on jest na wypożyczeniu w Napoli,ale nadal jest Ter Stegen, Diego Lopez czy inny gościu.
0
Myślę że nie odejdzie. Ale będzie trzeba mu i innym mniej ważnym zawodnikom dawać więcej minut i pokazać że nam na nich zależy. Przez nieodpowiednie podejście do zawodników straciliśmy Thiago. Dobrze że mam Songa i Roberto.
0
Ciekawe czy podobnie zaprezentujemy się w meczach o Superpuchar.
0
Przecież napisali że to brednie. A Messi nie jest oszustem.
0
Bez komentarza.
0
Zgadzam się.
0
Świetny mecz całego zespołu. Fabregsa błyszczał, Neymar pokazał na co go stać i zaliczał asysty. Alexis i Messi niszczyli Santos swoimi zagraniami i strzałami. Xavi i Iniesta dawali z siebie wszystko, Dongou pokazał klasę w swoim golu i akcji w której poddał pod okiwaniu trzech graczy Santosu, piłke Neymarowi a on nie wykorzystał okazji. Defensywa grała świetnie. Nawet Pinto miał swoje chwile i oddał hołd Ramaltesowi ( wybaczcie jeśli źle napisałem) "dodając mu kilka świetnych interwencji".
0
Jak Dongou to zrobił. Szkoda że Ney tego nie wykorzystał.
0
Oby, zwłaszcza Liga Mistrzów.
0
Świetnie,świetnie i jeszcze raz świetnie!
0
Racja. On nawet pod śmierć ratuje Barce. :)
0
Pinto! To jest klasa.
0
Adriano!!!!!!!!!!!!! Gol na nominacje do nagrody Puskasa.
0
Ej, karny powinien być.
0
Fabregas otarł się o ha-tricka.
0
Świetnie Neymar i fantastyczna bramka Cesca.
0
Messi schodzi a kibice dziękują mu za świetny mecz. I bardzo dobrze.