0

Owszem Levente jest słabe, ale Barca pokazała klase. Jeśli będzie tak grała cały sezon to potrójna korona jest możliwa. Za jakim jesteś klubem?

0

O Romanie można zapomnieć. Stary jest a pozatym Dortmund go nie puść.

0

Oglądaliśmy chyba inne mecze go o ile pamięta. Levente nie oddało żadnego poważnego strzału na bramkę.

0

Mou doprowadza mnie już do szału. Zresztą nie ma sensu walczyć o Luiza skoro nie zdobędziemy go a okienko się kończy. Spróbujmy zakupić Sagnę lub innego gracza.

0

Z tych dwóch zawodników znam tylko Oliviera. Uważam że jest on nie tylko młodym zdolnym graczem a również piłkarzem który w przyszłość może być tak rozchwytywany jak Neymar, Bale czy inni. Ponieważ problem zastępstwa dla Iniesty i Xaviego stał się jeszcze poważniejszy od kiedy odszedł Thiago, uważam że za jakiś rok kiedy Torres zdobędzie doświadczenia (zwłaszcza w Lidze Mistrzów) można by spróbować go ściągnąć.

0

Mądrze to napisałeś.

0

Zgadzam się z tobą w pełni.

0

Messi wygra bez dyskusij.

0

Źle bardzo źle. Martino potrzebuje treningów a by zrozumieć drużynę. A tu ich mało. Neymar też potrzebuje treningów aby zgrać się z drużyną.

0

I dobrze. Dzięki temu możemy odkryć wiele nowych talentów i nauczyć młodych piłkarzy gry.

0

Mam nadzieje że poziom gry jaki pokazali podczas Pucharu Gampero pokażą w środę i będą pokazywali przez cały sezon.

0

Jeśli Bayern nie dogada się z Pepem to będą mieli nie ciekawą sytuację. Odbije się to na formie drużyny. Według mnie Bayern nie zabłyszczy tak jak podczas tamtego sezonu.

0

Najdziwniejsze są ruchy transferowe Athletico Madryt i Valenci. Athletico sprzedało Falco ( wielkiego napastnika) do coraz mocniejszego Monaco. Valencia natomiast sprzedała Soldado też dobrego napastnika.

0

Za 20 mln to on napewno nie odejdzie. Za 30 mln można by go sprzedać. Potrzbujemy kasy na Luiza. Można byteż sprzedać jakiegoś średniego gracz i może zakończylibyśmy temat stopera i.........bramkarza. Valdesa można by sprzedać (Monaco nadal jest chętne) i kupić bramkarza. Nie będzie już to Reina bo on jest na wypożyczeniu w Napoli,ale nadal jest Ter Stegen, Diego Lopez czy inny gościu.

0

Myślę że nie odejdzie. Ale będzie trzeba mu i innym mniej ważnym zawodnikom dawać więcej minut i pokazać że nam na nich zależy. Przez nieodpowiednie podejście do zawodników straciliśmy Thiago. Dobrze że mam Songa i Roberto.

0

Ciekawe czy podobnie zaprezentujemy się w meczach o Superpuchar.

0

Przecież napisali że to brednie. A Messi nie jest oszustem.

0

Bez komentarza.

0

Zgadzam się.

0

Świetny mecz całego zespołu. Fabregsa błyszczał, Neymar pokazał na co go stać i zaliczał asysty. Alexis i Messi niszczyli Santos swoimi zagraniami i strzałami. Xavi i Iniesta dawali z siebie wszystko, Dongou pokazał klasę w swoim golu i akcji w której poddał pod okiwaniu trzech graczy Santosu, piłke Neymarowi a on nie wykorzystał okazji. Defensywa grała świetnie. Nawet Pinto miał swoje chwile i oddał hołd Ramaltesowi ( wybaczcie jeśli źle napisałem) "dodając mu kilka świetnych interwencji".

0

Jak Dongou to zrobił. Szkoda że Ney tego nie wykorzystał.

0

Oby, zwłaszcza Liga Mistrzów.

0

Świetnie,świetnie i jeszcze raz świetnie!

0

Racja. On nawet pod śmierć ratuje Barce. :)

0

Pinto! To jest klasa.

0

Adriano!!!!!!!!!!!!! Gol na nominacje do nagrody Puskasa.

0

Ej, karny powinien być.

0

Fabregas otarł się o ha-tricka.

0

Świetnie Neymar i fantastyczna bramka Cesca.

0

Messi schodzi a kibice dziękują mu za świetny mecz. I bardzo dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?