0

Będzie ciężko ale, obstawiam Barca, Real, Bayern i PSG ( tutaj z uwagi na Zlatana i Cavaniego którzy bez trudu mogą roznieść obronę Chelse).

0

Liczę na United, ale mam wrażenie że, wpadniemy na Bayern.

0

Ty myślisz o meczu? On dziecko stracił, każdt sport jest nieważny przy takiej stracie. Nawet finał Mistrzostw świata nic nie znaczy.

0

WIelka tragedia. Najgorsza rzecz która mogła się przydarzyć rodzicowi. Jesteśmy z tobą Andres.

0

Dobre, żaden kretyn nie sprzeda Messiego a on powiedział że, będzie grał w Barcy a co najwyżej pod koniec kariery wróci do Argentyny. A zresztą, 200 milionów? Poniżej 400 to nie ma co gadać.

0

Już mamy Ter Stegena, ale nadal potrzebny jest drugi bramkarz, przydałby się też pomocnik i atakujący go niewiadomo jak będzie z formą w przyszłym sezonie.

0

Najgorsza wiadomość od kiedy okazało się że, Abidal odchodzi. Carles, Abidal, Valdes legendy klubu a nas opuszczają, niewiadomo ile jescze będzie grać Xavi. Oby tylko te straty zostały nadrobione w lecie nowymi, młodymi talentami.

0

Gdyby nie milimetry było by już 5:1.

0

Bez jaj

0

Jeszcze trzy i rekord pobity!

0

Ładnie

0

A jak się wszyscy zachwycali gdy przychodził. A teraz go zwalniacie. A Pep zawsze wygrywał? Barcelona zagrała wyśmienite pół sezonu i teraz kilka super meczy. I w dużej mierze zawdzięcza to Martino.

0

Liczę, że Athletico odpocznie sobie a Real zmęczy się w Schalke i zremisują a my wygramy. Potem należy wszystko wygrać, z Realem co najmniej zremisować a z Althletcio wygrać noi nastrzelać mnóstwo goli bo to może liczyć się najbardziej.

0

Nie rozumiem was. Rozumiem że taktyka i strategia jest ważna, ale to piłkarze przegrali nie trener. Martini jest świetnym trenerem, zajmuje się trenowaniem a nie mediowalnie jak Mou i poprowadził nas do zwycięstw z City, Realem i wielu fajnych golead. A wyobraź żeby go zwolnić. Jesteście marnymi kibicami jeśli myślicie że przez jedną porażke trzeba sprzedać trenera i każdego piłkarza.

0

Luca Calioli Messi. Bardzo fajna lektura.

0

Na RS oczekuję takiego składu: Valdes, Montoya, Bartra, Pique, Adriano, Song, Iniesta, Fabregas, Neymar, Messi i Alexis.

0

Niezmienia to faktu, że obrona grała bardzo solidnie.

0

I to nie tylko kibice tak mówili.

0

A ja mam pytanie. Skoro nie jesteś kibicem Barcy to wypadaj z tej strony. Jak Barca zagra z twoim zespołem zmienisz zdanie. Głupi " kibic" który kibicuje tylko tym którzy akurat wygrali LM.

0

Dodaj do tego jeszcze Aguero. Dwóch zawodników klasy światowej którzy w jakimś mocarnym klubie jeszcze bardziej by się rozwinęli. Neymar, Messi i Aguero mogli by być najskuteczniejszym trio Europy a Toure, Insiesta i Fabregas najlepszym trio pomocy.

0

Jedyny normalny gościu z City. Mądrze mówisz Yaya. Mam wielką nadzieje że tak jak mówiłeś powrócisz do nas.

0

Czy kiedyś jak Baca pokonała jakiś silny klub to nie była to wina sędziego? Gadają i gadają. Mou jest tego najlepszym przykładem. A wszyscy pamiętają jak kilka sezonów temu jak prowadził Chelse i krytykował Barcę a ta pokonała wysoko jego drużynę na Stamford Bridge.

0

Swoją drogą to gorzej nam się grało z Atletico. Ale Barca to więcej niż klub więc zapracowali na zwycięstwo bezwględu na grę City. Tak ma być, że jak przegramy jeden mecz to potem wygramy 3 z czego jeden 6:0 a drugi z trzecią drużyną ligi angielskiej 2:0 z czego powinno być 3:0. Vamos Barca!

0

Pod wypowiedź Mourinho chcę abyśmy później trafili na Chelse. Pokażemy im kto titosz rządzi a Messi kto jest najlepszym piłkarzem świata :).

0

Navas, Negredo, Silva, Fabs, Iniesta, Xavi, Busi, Alba, Gerard, Valdes i Pedro znają się z reprezentacji podobnie jak Messi, Masch, Zabaleta i Demichelis. Toure grał kiedyś w Barcy a Fernandinio zna Neymara i Alvesa z reprezentacji.

0

Ilekroć mówi takie rzeczy lub nas prowokuje Barcelona wygrywa bardzo widowiskowo.

0

Nasze szanse trochę się zwiększą. Aguero to bardzo dobry napastnik i jego strata będzie dużym ciosem dla City.

0

Szczerzę wolę Bartre. Może nie taka gwiazda, ale ostatnio naprawdę solidnie gra.

0

Oby hotel był lepszy niż w Soczi.

0

Ciesz się to niech tańczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?