czak
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będzie ciężko ale, obstawiam Barca, Real, Bayern i PSG ( tutaj z uwagi na Zlatana i Cavaniego którzy bez trudu mogą roznieść obronę Chelse).
0
Liczę na United, ale mam wrażenie że, wpadniemy na Bayern.
0
Ty myślisz o meczu? On dziecko stracił, każdt sport jest nieważny przy takiej stracie. Nawet finał Mistrzostw świata nic nie znaczy.
0
WIelka tragedia. Najgorsza rzecz która mogła się przydarzyć rodzicowi. Jesteśmy z tobą Andres.
0
Dobre, żaden kretyn nie sprzeda Messiego a on powiedział że, będzie grał w Barcy a co najwyżej pod koniec kariery wróci do Argentyny. A zresztą, 200 milionów? Poniżej 400 to nie ma co gadać.
0
Już mamy Ter Stegena, ale nadal potrzebny jest drugi bramkarz, przydałby się też pomocnik i atakujący go niewiadomo jak będzie z formą w przyszłym sezonie.
0
Najgorsza wiadomość od kiedy okazało się że, Abidal odchodzi. Carles, Abidal, Valdes legendy klubu a nas opuszczają, niewiadomo ile jescze będzie grać Xavi. Oby tylko te straty zostały nadrobione w lecie nowymi, młodymi talentami.
0
Gdyby nie milimetry było by już 5:1.
0
Bez jaj
0
Jeszcze trzy i rekord pobity!
0
Ładnie
0
A jak się wszyscy zachwycali gdy przychodził. A teraz go zwalniacie. A Pep zawsze wygrywał? Barcelona zagrała wyśmienite pół sezonu i teraz kilka super meczy. I w dużej mierze zawdzięcza to Martino.
0
Liczę, że Athletico odpocznie sobie a Real zmęczy się w Schalke i zremisują a my wygramy. Potem należy wszystko wygrać, z Realem co najmniej zremisować a z Althletcio wygrać noi nastrzelać mnóstwo goli bo to może liczyć się najbardziej.
0
Nie rozumiem was. Rozumiem że taktyka i strategia jest ważna, ale to piłkarze przegrali nie trener. Martini jest świetnym trenerem, zajmuje się trenowaniem a nie mediowalnie jak Mou i poprowadził nas do zwycięstw z City, Realem i wielu fajnych golead. A wyobraź żeby go zwolnić. Jesteście marnymi kibicami jeśli myślicie że przez jedną porażke trzeba sprzedać trenera i każdego piłkarza.
0
Luca Calioli Messi. Bardzo fajna lektura.
0
Na RS oczekuję takiego składu: Valdes, Montoya, Bartra, Pique, Adriano, Song, Iniesta, Fabregas, Neymar, Messi i Alexis.
0
Niezmienia to faktu, że obrona grała bardzo solidnie.
0
I to nie tylko kibice tak mówili.
0
A ja mam pytanie. Skoro nie jesteś kibicem Barcy to wypadaj z tej strony. Jak Barca zagra z twoim zespołem zmienisz zdanie. Głupi " kibic" który kibicuje tylko tym którzy akurat wygrali LM.
0
Dodaj do tego jeszcze Aguero. Dwóch zawodników klasy światowej którzy w jakimś mocarnym klubie jeszcze bardziej by się rozwinęli. Neymar, Messi i Aguero mogli by być najskuteczniejszym trio Europy a Toure, Insiesta i Fabregas najlepszym trio pomocy.
0
Jedyny normalny gościu z City. Mądrze mówisz Yaya. Mam wielką nadzieje że tak jak mówiłeś powrócisz do nas.
0
Czy kiedyś jak Baca pokonała jakiś silny klub to nie była to wina sędziego? Gadają i gadają. Mou jest tego najlepszym przykładem. A wszyscy pamiętają jak kilka sezonów temu jak prowadził Chelse i krytykował Barcę a ta pokonała wysoko jego drużynę na Stamford Bridge.
0
Swoją drogą to gorzej nam się grało z Atletico. Ale Barca to więcej niż klub więc zapracowali na zwycięstwo bezwględu na grę City. Tak ma być, że jak przegramy jeden mecz to potem wygramy 3 z czego jeden 6:0 a drugi z trzecią drużyną ligi angielskiej 2:0 z czego powinno być 3:0. Vamos Barca!
0
Pod wypowiedź Mourinho chcę abyśmy później trafili na Chelse. Pokażemy im kto titosz rządzi a Messi kto jest najlepszym piłkarzem świata :).
0
Navas, Negredo, Silva, Fabs, Iniesta, Xavi, Busi, Alba, Gerard, Valdes i Pedro znają się z reprezentacji podobnie jak Messi, Masch, Zabaleta i Demichelis. Toure grał kiedyś w Barcy a Fernandinio zna Neymara i Alvesa z reprezentacji.
0
Ilekroć mówi takie rzeczy lub nas prowokuje Barcelona wygrywa bardzo widowiskowo.
0
Nasze szanse trochę się zwiększą. Aguero to bardzo dobry napastnik i jego strata będzie dużym ciosem dla City.
0
Szczerzę wolę Bartre. Może nie taka gwiazda, ale ostatnio naprawdę solidnie gra.
0
Oby hotel był lepszy niż w Soczi.
0
Ciesz się to niech tańczy.