czak
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
A słyszeliście, że Buffon i Ronaldo właśnie podpisują z nami kontrakty? A Zidan specjalnie dla nas wraca do piłki? Ostatnio prawie każdy piłkarz jest kojarzony z Barcą i każdy jest na liście. :D Tylko ogarnięci zrozumią.
0
O tak. Niby dużo takich zwyczajnych wyjść do piłek. Ale do piłki wyskakuje z gracją i spokojem a kilka razy nie bronił a ni nic a asekurował i przez to nie padł gol :)
0
Panowie obejrzyjcie to sobie, będziecie pełni szacunku do Ter Stegena
0
Czemu live mi nie działa?
0
Poda ktoś link do transmisji finału pucharu kataloni
0
Ja maże o takim wyglądzie na przyszły sezon:
Tibaut Courtois
Łukasz Piszczek
Vincent Kompany
Gerrard Pique
Jordi Alba
Busi
Iniesta
Vidal
Neymar
Messi
Luis Suarez
Trener: Pep Guardiola
0
Może Messi stwierdził, że zarząd potrzebuje motywacji. Bez wzmocnień szykuje się 3 benzdziejny sezon.
4
WYŁĄCZYĆ KOMENTARZE!
0
A nie przyszło ci do głowy że musi się zająć żoną i synem. Są ważniejsze rzeczy od footbolu.
0
Czemu zwalacie wine na Martino? To nie on gra tylko piłkarze więc to jest tylko i wyłącznie ich wina.
0
Nie wiem jak wy, ale ja wyczuwam goleade. Wiem, że to może złudna nadzieja, ale chciałbym 7:0. Nadal na szczęście możemy zdobyć dwa trofea. Jeden i sezon będzie dobry, proszę pamiętać, że zdobyliśmy Superpuchar, dwa trofea w lidze z Realem, Atleticiem i takimi zespołami jak Sociedad, Sevilla i Valencia to bardzo dobry sezon. Do boju Barco a ty Messi po trofeum Pichichi.
0
Szkoda. Jeśli chcemy się zemścić Za rok to potrzeba transferów. A tu się okazuje, że ich nie będzie.
2
Nie skreślaj nigdy United.
1
Wyczuwam 4:0. I proszę nie chejtować
1
A w drugiej połowie Alexis!
0
No Leo jeden gol! Alexis za Neymara.
0
Trochę zamocno.
0
Ney ogar!!!!!!!!
0
Uważam że należy Inieście o połowę podwyższyć ocenę. Był mózgiem, kreował grę. Moim zdaniem najlepszy jego mecz w tym sezonie.
0
Powinni zostać zawieszeń na jeden mecz ( Ramos dwa bo jeden przez kartkę). Kara finansowa ich nie ruszy.
0
Rzuca się dlatego , że ledwo strzelił karnego i nic nie zrobił dla zwycięstwa swej drużyny. A Messi zaliczył świetną asystę ładną bramkę z akcji i wytrzymał presje przy dwóch decydujących karnych co zasługuje na szacunek. Ronaldo po ZP się w główce po przewracało.
0
Zawał przy akcji Ronaldo.
0
Jeśli ktoś mówił że tytuł najlepszego strzelca Ronaldo ma w kieszeń niż sie pokaże. Messi w 2 mecze umie strzelić 6 goli. Jak nie zdobędzie trofeum to się zdziwie.
0
Jaki jest rekord ha-tricków w lidze?
0
Kocham was Real!
0
Myślicie , że jeśl Barca zdobędzie gola to będzie to Messi lub samobój?
0
Kurde jaki stres.
0
Teraz ha-trick coraz bliżej Leo!
0
Zemsta Messi!
0
Poprostu nie wieżę!