7

A słyszeliście, że Buffon i Ronaldo właśnie podpisują z nami kontrakty? A Zidan specjalnie dla nas wraca do piłki? Ostatnio prawie każdy piłkarz jest kojarzony z Barcą i każdy jest na liście. :D Tylko ogarnięci zrozumią.

0

O tak. Niby dużo takich zwyczajnych wyjść do piłek. Ale do piłki wyskakuje z gracją i spokojem a kilka razy nie bronił a ni nic a asekurował i przez to nie padł gol :)

0

Panowie obejrzyjcie to sobie, będziecie pełni szacunku do Ter Stegena

po prostu geniusz

0

Czemu live mi nie działa?

0

Poda ktoś link do transmisji finału pucharu kataloni

0

Ja maże o takim wyglądzie na przyszły sezon:

Tibaut Courtois
Łukasz Piszczek
Vincent Kompany
Gerrard Pique
Jordi Alba
Busi
Iniesta
Vidal
Neymar
Messi
Luis Suarez

Trener: Pep Guardiola

0

Może Messi stwierdził, że zarząd potrzebuje motywacji. Bez wzmocnień szykuje się 3 benzdziejny sezon.

4

WYŁĄCZYĆ KOMENTARZE!

0

A nie przyszło ci do głowy że musi się zająć żoną i synem. Są ważniejsze rzeczy od footbolu.

0

Czemu zwalacie wine na Martino? To nie on gra tylko piłkarze więc to jest tylko i wyłącznie ich wina.

0

Nie wiem jak wy, ale ja wyczuwam goleade. Wiem, że to może złudna nadzieja, ale chciałbym 7:0. Nadal na szczęście możemy zdobyć dwa trofea. Jeden i sezon będzie dobry, proszę pamiętać, że zdobyliśmy Superpuchar, dwa trofea w lidze z Realem, Atleticiem i takimi zespołami jak Sociedad, Sevilla i Valencia to bardzo dobry sezon. Do boju Barco a ty Messi po trofeum Pichichi.

0

Szkoda. Jeśli chcemy się zemścić Za rok to potrzeba transferów. A tu się okazuje, że ich nie będzie.

2

Nie skreślaj nigdy United.

1

Wyczuwam 4:0. I proszę nie chejtować

1

A w drugiej połowie Alexis!

0

No Leo jeden gol! Alexis za Neymara.

0

Trochę zamocno.

0

Ney ogar!!!!!!!!

0

Uważam że należy Inieście o połowę podwyższyć ocenę. Był mózgiem, kreował grę. Moim zdaniem najlepszy jego mecz w tym sezonie.

0

Powinni zostać zawieszeń na jeden mecz ( Ramos dwa bo jeden przez kartkę). Kara finansowa ich nie ruszy.

0

Rzuca się dlatego , że ledwo strzelił karnego i nic nie zrobił dla zwycięstwa swej drużyny. A Messi zaliczył świetną asystę ładną bramkę z akcji i wytrzymał presje przy dwóch decydujących karnych co zasługuje na szacunek. Ronaldo po ZP się w główce po przewracało.

0

Zawał przy akcji Ronaldo.

0

Jeśli ktoś mówił że tytuł najlepszego strzelca Ronaldo ma w kieszeń niż sie pokaże. Messi w 2 mecze umie strzelić 6 goli. Jak nie zdobędzie trofeum to się zdziwie.

0

Jaki jest rekord ha-tricków w lidze?

0

Kocham was Real!

0

Myślicie , że jeśl Barca zdobędzie gola to będzie to Messi lub samobój?

0

Kurde jaki stres.

0

Teraz ha-trick coraz bliżej Leo!

0

Zemsta Messi!

0

Poprostu nie wieżę!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?