0

Koniec marzeń o Cuardado. Czemu Zubi nie jest w stanie go ściągnąć?! I wolę Aggera od Vermalena.

0

Wiem że na pewno się mylę ale obstawiam że będzie mógł grać z Barcą i trenować ale nie zagra ani na Copa America ani na meczach reprezentacji wcześniej i więcej zapłaci.

0

Jestem jak najbardziej za. Ma doświadczenie w PL co jest dla mnei bardzo ważne. Jest wysoki i dobry technicznie. Jestem całym sobą za tym transferem.

0

Dziś miałabyć bomba transferowa. Ale przyszedł czwartek i powiedział DUPA!

1

Najważniejszy Cuardado!

0

Źródło?

0

Kurde niech Barca spełni życzenia Cuardado i mamy świetnego zawodnika. I ten dzisiejszy transfer pewnie Vermalena.

0

To co czekamy na "zaskakujący transfer" jeśli to prawda to obstawiam Vermalena.

0

Przejmujecie się jedną przegraną ( a mecz był na plus) jak graliśmy bez Leo Neya i Masche. A co ma po swych meczach Real powiedzieć ( bez urazy dla kibiców realu)?

0

Ja osobiście podobnie jak większość kibiców w to nie wierze zbytnio, ale jakaś tam nadzieja jest. Najbardziej możliwy wydaje się Titus Bramble i Vermalen, nie wypowiadam się, nie wiem jak graja. Ale Bramble odpada, 33 lata i nie jest olbrzymem jak Mathieu i skoro jest bez klubu znaczy, że nikt się nim nie interesuje. Co do Vermalena nie znam go kompletnie.

0

Trudno, ale to tylko sparing chodź mimo wszystko zwycięstwo było by fajne i z dobrej strony pokazało by Dumę. Nie uważam, że przy golu Bravo był bez szans bo szanse miał i to całkiem duże jak dla mnie. Ale nikt nie jest nieomylny.

5

Wydaje mi się, że Legia właśnie..... zapewnila sobie awans dalej

0

Zgadzam się. A gdyby był Leo, Neymar i Suarez to szczerze się boje co by było z Napoli. Bo nie widzę u nich klasy ani pomysłu na grę.

12

Podoba mi się nasza obrona. Z Cuardado i Mathieu to by to była istna miazga, wszystko zniszczone. Ale oby Bartra wygryzł Pique i przyszedł Juan. Jestem ciekaw czy ogłoszą jutro jakiś transfer. Wątpie, ale nadzieja zawsze jest.

6

Pedro, Pedro, Pedro. Ale coś mi mówi, że on strzeli. Wiecie co w nim lubię? Że właśnie jest wiecznie uśmiechnięty i optymistyczny.

0

Widzę, że myślimy bardzo podobnie :D

0

I atak od razu. Ładnie. Swoją drogą gramy lepiej od Napoli. Gdyby był Messi, Neymar, Suarez to Napoli by nie istniało. Taka prawda.

0

To zwykły przejaw sprowokowania spin z osobami. Jak ci się nudzi ( co jest widoczne :D) idź na dwór, przewietrz się.

0

A nie widziałeś przewrotki Maradony?

0

Najgorsze tylko, że wielu będzie oczekiwać, że Ivan będzie kiwał 8 zawodników a przed bramkarzem robił 100 żonglerek i przewrotkę a za nim piłka wpadnie do bramki ją jeszcze dogoni i główką wbije. Zapomina wiele osób o roli pomocnika.

0

Munir 2/3 setki zmarnowane, Bravo zajebista interwencja po strzale z główki i parę dobrych wyjści. Rakitić super czyta grę, Bartra najlepszy w defensywie pozostali dobrze. Może z wyjątkiem Pedro.

7

Pamiętajcie, że Rakitić nie jest ot szybkich dryblingów, przewrotek i ogólnej zajebistości jak Messi. To zawodnik który ma tworzyć grę, umiejętnie i zdolnie podawać piłkę, znajdywać partnerów, prostopadłe piłki, wrzutki itp oraz gra w destrukcji a od czasu do czasu jakaś bomba z daleka. Pod względem reżysowania gry był najlepszy w Grupie A na Mundialu jak dla mnie. Duże propsy za pierwszą połowę :D

0

I jeszcze Mandżukić, Olić i ten ich dobry bramkarz. Na Euro postraszą.

0

Napoli

0

Bravo ładnie gra, ale mam większe zaufanie do Stegena jeśli chodzi o sam na sam i pojedynki w powietrzu. Natomiast wydaje mi się, że Bravo lepiej broni z daleka. Mówię to po obserwacji gry Stegena w Bundeslidze a Bravo w La Liga i na Mundialu.

4

Jestem pod wrażeniem Bartry. Chłopak jest niesamowicie aktywny, szybki i zdolny.

0

W rzutach rożnych kluczowy będzie Mathieu. Gerard niby wysoki, niby skakać umie i niby głową strzela, ale robi to raz od wielkiego dzwonu. Bartra, Messi też umieją, ale nie tak dobrze jak Jeremy. A mamy gości od wrzucania: Leo, Xavi, Neymar, Rakitić, teraz tylko korzystać. I jak przyjdzie jakiś obrońca jeszcze to też najlepiej tak 187 190. Chociaż wiem, że o to trudno.

3

Od Alwesza się wrzutek uczył :D A na serio to szkoda, powodzenia następnym razem.

7

Jak patrzyłem na strzał byłem pewien, że to Pedro. A to Munir.

0

Będe taką w piątek miał :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?