0

Oby, oby grał Suarez i oby zagrał z Neymarem i Messim. Nie moge się doczekać! Jedyne na co czekam bardziej to Wiesiek 3 :D

0

Kto da link do do ceremoni? Potrzebny na jutro

0

Poda ktoś link do prezentacji?

0

Owszem, owszem :D

1

Mam wrażenie, że jutro albo w poniedziałek zakończy się sprawa Cuardado i Reusa. Mam nadzieje, że jeden z nich do nas przyjdzie.

0

Może ktoś jeszcze dojdzie :)

0

O tak! Jestem jak najbardziej za

0

Tego dnia zacznie się żałoba narodowa

0

OF Topp: Małe podsumowanie karier naszych nowych nabytków..Ter Stegen Kluby:Borussia Mönchengladbach 108 (0) FC Barcelona 0 (0)Reprezentacje: Niemcy U-16 7 (0)Niemcy U-17 16 (0)Niemcy U-18 8 (0)Niemcy U-19 (0)Niemcy U-21 1 (0) Niemcy

0

Nie znam go, ale patrząc na komentarze jestem negatywnie nastawiony. Wolę Piszczka na prawą a Cuardado do przodu jako zmiennika i głównego gracza do czasu powrotu Suareza.

0

Według wikipedii Douglas jest zawodnikiem FC Barcelony.

0

Owszem. Istotniejszy jest jednak klasowy prawy obrońca i Piszczek który nie powinien kosztować więcej niż 25 mln. Umiejętne sprzedanie Songa Alvesa i Pedro zarobi się właśnie koło 25/30 mln. A potem można kupić Cuardado i Reusa. Wtedy będziemy mieli pewnie sporo na minusie. Ale nadal z Barcy B zostaną do pomocy Munir Halilović Sampera lub Adama.

1

Ter Stegen
Mathieu Pique Vermalen Montoya
Maschareno
Rakitić Iniesta
Messi Suarez Neymar

0

Jest jedna dobra strona tego że może nie przyjści. Pewnie sprowadzimy wtedy klasycznego prawego obrońcę. Ale i tak chce Cuardado. Ale gdyby Reus u nas wylądował...

0

I gdyby nie zawieszenie było by pewnie z 95 eurosów.

0

Bo był najlepszym strzelcem PL i ligi holenderskiej? I ich najlepszym zawodnikiem? I najlepszym zawodnikiem ostatnich Copa America? I jest najlepszą 9 na świecie?

0

I o co chodzi z Douglasem
?

0

Więcej od ciebie. Gdybyś wiedział jak grają nasze transfery.

0

Muszą kupić prawego obrońcę! A najlepiej Cuardado który może grać wszędzie. Kupią go albo Piszczka i jestem zadowolony.

0

Będzie mógł zagrac o Puchar Gampera?

0

Wygra Luis Suarez. Najlepszy zawodnik i strzelec PL, dał Liverpoolowi drugie miejsce i póki grał to ciągnął Urugwaj do przodu.

1

Dzieki

0

Kiedy decyzja ws. Legii?

0

Oby Marca się nie myliła.

0

Po prostu wyrażam swoje zdanie a na tej stronie każdy ma do tego prawo.

0

A więc jak ja oceniam grę Realu. Od razu mówię, że nie mam bólu o Jamesa, Kroosa ( chodź trudno było mi wybaczyć Zubiemu) ani o LM.

Obrona Realu, śmiech na sali. Gdyby nie szczęście albo... Iker mogliby nawet przegrywać, Carvahal najgorszy, w pełnej dyspozycji Messi, Neymar, Suarez jadą ich indywidualnie a razem..... gdyby to była sama obrona to 5:0. Pomoc prezentuje się lepiej, Modrić aktywny, Kroos popisuje się dobrymi zagraniami i jest waleczny, Jamesowi nie można odmówić zapału, ale nie wychodzą mu często zagrania, dryblingi a akcja w obronie po której Real prawie stracił gola, masakra. Ale atak powiedzmy sobie szczerze mają mocarny. Bale jest osobą szybką, silną i genialną technicznie. Pokazał parę genialnych zagrań, jest aktywny, CR7 ma dobry drbyling, strzał i idealnie rozumie się z resztą a Benzema... to zawsze był zawodnik który żyje z podań a w akcjach sam na sam albo z strzałach za pola karnego nie ma sobie równych. Co do bramki to według mnie Navas wygra tą rywalizację a nie wolno zapomniać o Jese i Isco, genialnych zawodnikach, umiejących zagrać, strzelić i dryblować i są jak dla mnie lepsi od Jamesa.

0

Wiecie co mnie wkurza najbardziej?! Jak Real traktuje swoich zawodników. Iker od 2 sezonów gra dno, ale będe go faworyzował bo wygrał kiedyś MŚ i dlatego wywale każdego innego a jego dam ciągle, Di Maria grał parę sezonów, był wielkim atutem w LM i dzięki nie mu nie zostaliśmy zmiażdżeni w ostatnim GD przez Barce, ale nie kupię Jamesa, najlepszego strzelca MŚ i jego tam wstawię a Di Marie wywalę. I tak dalej. Real faworyzuje jednych, innych sprzedaje, wyrzuca jak śmieci a kupuje topowych zawodników za NIEMOŻLIWE pieniądze. Szkoda gadać..

2

Ale będzie akcja jak Sevilla wygra i Krychowiak strzeli zwycięsko bramkę. Szczerze to bym się nie zdziwił. To jest okazja aby zaobserwować jak działa ekipa James-Kroos-Ronaldo-Benzema-Bale i oczywiście jak radzi sobie w ważnych meczach Denis.

0

Zubi nie kupi Rojo zapomnij.

0

O co chodzi z kontuzją Ter Stegena?
'

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?