0

Racja. A Real za pierwszym razem musiał gonić wynik. A Bale w debiucie strzelił bramkę.

0

A Barca B chwilowo dominuje, szkoda że nie ma Dongou.

0

Dadzą radę. Jaki mamy skład bo nie zobaczyłem?

0

Ja również.

0

Gooooooooooollllll! Messi i Alexis nas ratują.

0

Fabregas rozgrzał Barcę.

0

Dobrze Messi i Adriano.

0

Ney powinien strzelać.

0

Niech żyje Victor!

0

Fantastycznie!

0

Ciekawe co się stało Albie.

0

Powodzenia im życzę.

0

Niestety na tą chwilę ma on rację. Naprawdę trzeba zmienić ten zespół. Do kupić graczy a przedewszystkim zmienić zarząd. Martino niech zostanie, ale Rossel i Zubi niech odejdą. Przez całe dwa miesiące okienka transferowego kupili tylko Neymara, tracili czas walcząc o Silvę i Luiza ( mimo że sprawą oczywistą było że to się nie uda) noi straciliśmy zastępce Xaviego czyli Thiago a to oznacza kupno pomocnika, straciliśmy Villę i najprawdopodobniej w zimę stracimy bramkarza ( bo chcąc coś zyskać Za Victora trzeba go sprzedać w zimę). Nasza sytuacja wygląda fatalnie. Trzeba kupić 2 bramkarzy z czego jednago weteran ( chwilowa chyba najłatwiej zdobyć będzie Cecha), trzeba kupić stopera ( Puyol może nie długo zakończyć karierę) noi trzeba kupić pomocnika ( moim faworytem jest David Silva). Dużo jest do zrobienia

0

Coś mi mówi że odejdzie. Swoją drogą to może mu to wyjść na dobre, u nas ma małe szanse na grę zwłaszcza jak przyjdzie nowy obrońca i Bagnack,oraz inni obrońcy z Barcy B.

0

Jak Valdes przejdzie do Chelse to my bierzmy Cecha.

0

Przedstawiciele Messiego rozmawiali na ten temat z Madrytem, ale nic się nie udała bo Barca zdecydowała się podpisać kontrakt.

0

Co!!!!!!!!

0

Mnie. Kolega napisał z sensem a jego komentarz był lepszy niż większość innych.

0

Nasze ruchy transforowe nie były najlepsze. Neymar przyszedł i to mnie bardzo cieszy. Nadal jednak mamy problem z stoperem i bramkarzem. Kiedy Valdes odejdzie możemy mieć problem. Lepiej już na zimę załatwić sprawę transferu bramkarza tak aby w czerwcu podpisać kontrakt. Stopera również trzeba ściągnąć kiedy tylko się da. Nasz zarząd chyba jednak nie potrafi zebrać się wybrać zawodnków i walczyć o nich do końca i wybrać osoby realne do zdobycia. Luiz i Silva byliby świetni, ale okazali się nie osiągalni. Naprawdę trzeba coś zrobić z tym bo daleko nie zaidziemy.

P.S. Kiedy są wybory na prezydenta?

0

O napastniku i pomocniku należy myśleć pod kupnie stopera i bramkarza. Na pomocnika nadawał by się David Silva lub właśnie Juan Mata ewentualnie Pirlo choć jest już stary. Atakującym mógłby być poza Torresem, Aguero, Muller. Lewandowski i Van Persie też by się nadali. Warto by też pozyskać Yaya Toure.

0

Bo mam problemy z kontuzją i dali mu odpoczynek aby na Superpuchar był gotowy w 100%

0

Trzymam kciuki za Leo.

Co do losowania w Lidze jestem za taką grupą:
Barca, PSG, Dortmund, Legiia jeśli awansuje a jak nie to arsenal.

0

Nie obraź się, ale twój skład jest masakrą. Tello w obronie ? Barca gra z ustawieniem 4-3-3 więc twój skład nie pasuje. Zgadzam się z atakiem i Fabsem, Iniestą i Xavim.

0

Strasznie przepraszam za moją ortografię i pisownie nazwisk. Mam nadzieje że to się więcej nie powtórzy.

0

Mimo że nie lubię Valdesa to jednak muszę mu przyznać że grał bardzo dobrze.

0

Messi zagra i upokorzy Atletico tak jak nigdy. Jeśli się postaramy to nawet bramki nie stracimy. Gdy by Falcao nie sprzedali to byłby problem. Ja stawiam na taki skład:

Pinto
Alwesz, Pique, Maschareno, Alba
Iniesta, Fabregas, Xavi
Alexis, Messi, Neymar

W drugiej połowie Tello za Alexisa, Song za Xaviego, Dongou za Messiego jeśli zwycięstwo będzie Barca miała w kieszeń aby Leo jeszcze sobie odpoczoł.

0

Jeśli Iker będzie ciągle siedział na ławce pewnie zechce odejść z Realu w zimowym okienku żeby być z formą na Mundial. Wtedy rozpocznie się wyścig o niego. Barca miała by w nim szansę bo nasi hiszpanie mogliby spróbować przekonać Ikera do nas a zresztą miałby u nas zapewnioną grę a Valdesa można by już sprzedać na zimę. Jeśli Iker odejdzie z Realu to Real upadnie bo bez niego nie wygrają nic.

0

Mój skład na mecz :

Pinto
Alwesz, Pique, Mascharno Alba
Iniesta, Xavi, Fabregas
Alexis, Messi, Neymar

0

Naż zespół gra lepiej nież w najlepszych meczach z tamtego sezonu. Pressing jest ważny a Barca stosuje go dobrze. Bardzo ważne jest też to że obrońcy włączają się w akcjie ofensywne. Pique miał naprawdę dobre okazje w meczu z Levente. O rzuty wolne możemy być spokojni. Messi i Xavi wykonują wolne świetnie a tacy zawodnicy jak Iniesta, Neymar, Fabregas też nie są źli w wolnych więc o ten fragment gry i o karne możemy być spokojni. Problemem są rożne. Mamy zawodników którzy świetnie wrzucają w pole karne i takich którzy umieją grać głową, ale nic nam z tego nie wychodzi. Gdybyśmy, co nie jest niemożliwe, opanowali rożne tak jak Bayern bylibyśmy zabójczy we wszystkim. Ważne jest więc poćwiczenie rożnych.

0

Sory, wysłałem źle komentarz. Przepraszam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?