0

Pamiętam jak pisałem, że kupimy Suareza i że Juve dostanie się do finału LM ( na początku sezonu o tym drugim) wyśmiano mnie i zhjetowano. Heh

0

To byłoby piękne zakończenie jego wspaniałej historii.

0

Ten sezon już jest b.udany nawet jak przegramy oba finały.

24

Nie... Nie :(((((

1

Cóż nie wiem jak wy, ale ja myśle że na razie MVP jest Ter Stegen.

0

Najwidoczniej. Perezowi chyba zależy abyśmy nie wyłapali PK.

0

Od biedy jak się Bilbao zgodzi można by na okres presezonu przełożyć.

0

Zauważyliście, że za chwile polowa Barcy wyjeżdża na Copa America a w Realu magicznie zostaje prawie każdu znaczący? Od taki tam przypadek.

2

A w Realu magicznie zostaje prawie każdy

0

Ja sie bardziej boje o PK.

21

WTF? Halo, kelner pan niedokładnie zrozumiał, my mamy do zdobycia TRYPLET!

0

To chyba nie ten sam mecz oglądaliśmy.

0

Patrząc na to, że Getafe i Espanyol już przekazały, że raczej ulegną Realowi a Valencia ich raczej nie pokona to mam nadzieję, że do meczu z Atleti będzie miało ono pewne 3 miejsce. Bo jak tak się stanie to domyślam się, że w ramach zemsty na Realu nie będą się jakoś rwali to walki z Barcą. O ile żadna z drużyn nie straci do meczu z Atleti punktow to w nim poznamy mistrza chyba, że ktoś łudzi się, że Deportivo nas pokona.

9

Ronaldo dżentelmenem? To musiałabyć ironia

0

Z tych wszystkich to chyba tylko Mario. Ale czemunikt nie interesuje się de Sciglo! Super zawodnik! A na lewą Gaya za Adriano, nie możemy pozwolić aby Real pozyskał kolejny wielki talent.

1

Myślę, że trzeba powalczyć o Gayę i wymienić na Adriano. Mamy dobre stosunki z Valencią a jeśli Real ściągnie Alabę to Gaya będzie grzał ławę a u nas mógłby ogrywać się w PK i w meczach z ogórkami w LL lub nawet LM z np. Takim Apoelem. Na prawą widziałbym u nas de Sciglo, bardzo lubię tego niezwykle perspektywicznego zawodnika. Do tego Pogba lub Verrati i Vietto/Dybala i możemy jechać!

0

Mathieu zasłużenie MVP, genialny mecz, super głowa, mnóstwo odbiorów, pare ładnych bloków, dobre wyprowadzenia piłki. Jeśli Vermalen okaże się takim samym klopsem transferowym jak Jeremi ( to nie pierwszy b.dobry mecz jego) to chce takich więcej.

0

Troll czy sarkazm?

0

Gdzie Demichelis, Zabaleta, Vietto? Jak dodać tą trójkę to mogliby z takim zespołem jechac na Copa America. Będe im kibicował

3

La Manita, 2 gole Suareza, lider, 3 rekordy Messiego, czego chcieć więcej?

0

Obstawiam skład: Bravo-Alves-Pique-Mathieu-Alba-Mascherano-Rakitić-Xavi-Messi-Suarez-Pedro.

0

Przyłączam się do pytania

3

Jeśli Tata pomyśli to na Copa America zamiast jakiś Palacio grać będa w ataku Messi, Aguero, Tevez, Vietto i Dybala.

1

Komentarz usunięty

0

Liczyłem na Mathieu i Masche na DP.

3

Suarez asysta! messi gol!

0

Boże. Wspaniały mecz!

1

Gol Cherysheva i Neymara. Messi zagrał genialnie do Rafy w polu karnym, ten oddał super strzał, Asenio kapitalnie obronił a Neymar dobił. Suarez duzo strat i spalonych. Zagrania Messiego to cudo. 2 zółte kartki dla graczy Villareal między innymi dla Johnatana Soriano.

0

Rakitić za Iniestę i jedziem!

1

A cieszy też bardzo dobra gra Denisa. W 10 ostatnich minut zrobił więcej niż Iniesta w ostatnich 7 spotkaniach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?