czak
Dołączył/a: czerwiec 2013
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pamiętam jak pisałem, że kupimy Suareza i że Juve dostanie się do finału LM ( na początku sezonu o tym drugim) wyśmiano mnie i zhjetowano. Heh
0
To byłoby piękne zakończenie jego wspaniałej historii.
0
Ten sezon już jest b.udany nawet jak przegramy oba finały.
24
Nie... Nie :(((((
1
Cóż nie wiem jak wy, ale ja myśle że na razie MVP jest Ter Stegen.
0
Najwidoczniej. Perezowi chyba zależy abyśmy nie wyłapali PK.
0
Od biedy jak się Bilbao zgodzi można by na okres presezonu przełożyć.
0
Zauważyliście, że za chwile polowa Barcy wyjeżdża na Copa America a w Realu magicznie zostaje prawie każdu znaczący? Od taki tam przypadek.
2
A w Realu magicznie zostaje prawie każdy
0
Ja sie bardziej boje o PK.
21
WTF? Halo, kelner pan niedokładnie zrozumiał, my mamy do zdobycia TRYPLET!
0
To chyba nie ten sam mecz oglądaliśmy.
0
Patrząc na to, że Getafe i Espanyol już przekazały, że raczej ulegną Realowi a Valencia ich raczej nie pokona to mam nadzieję, że do meczu z Atleti będzie miało ono pewne 3 miejsce. Bo jak tak się stanie to domyślam się, że w ramach zemsty na Realu nie będą się jakoś rwali to walki z Barcą. O ile żadna z drużyn nie straci do meczu z Atleti punktow to w nim poznamy mistrza chyba, że ktoś łudzi się, że Deportivo nas pokona.
9
Ronaldo dżentelmenem? To musiałabyć ironia
0
Z tych wszystkich to chyba tylko Mario. Ale czemunikt nie interesuje się de Sciglo! Super zawodnik! A na lewą Gaya za Adriano, nie możemy pozwolić aby Real pozyskał kolejny wielki talent.
1
Myślę, że trzeba powalczyć o Gayę i wymienić na Adriano. Mamy dobre stosunki z Valencią a jeśli Real ściągnie Alabę to Gaya będzie grzał ławę a u nas mógłby ogrywać się w PK i w meczach z ogórkami w LL lub nawet LM z np. Takim Apoelem. Na prawą widziałbym u nas de Sciglo, bardzo lubię tego niezwykle perspektywicznego zawodnika. Do tego Pogba lub Verrati i Vietto/Dybala i możemy jechać!
0
Mathieu zasłużenie MVP, genialny mecz, super głowa, mnóstwo odbiorów, pare ładnych bloków, dobre wyprowadzenia piłki. Jeśli Vermalen okaże się takim samym klopsem transferowym jak Jeremi ( to nie pierwszy b.dobry mecz jego) to chce takich więcej.
0
Troll czy sarkazm?
0
Gdzie Demichelis, Zabaleta, Vietto? Jak dodać tą trójkę to mogliby z takim zespołem jechac na Copa America. Będe im kibicował
3
La Manita, 2 gole Suareza, lider, 3 rekordy Messiego, czego chcieć więcej?
0
Obstawiam skład: Bravo-Alves-Pique-Mathieu-Alba-Mascherano-Rakitić-Xavi-Messi-Suarez-Pedro.
0
Przyłączam się do pytania
3
Jeśli Tata pomyśli to na Copa America zamiast jakiś Palacio grać będa w ataku Messi, Aguero, Tevez, Vietto i Dybala.
1
Komentarz usunięty
0
Liczyłem na Mathieu i Masche na DP.
3
Suarez asysta! messi gol!
0
Boże. Wspaniały mecz!
1
Gol Cherysheva i Neymara. Messi zagrał genialnie do Rafy w polu karnym, ten oddał super strzał, Asenio kapitalnie obronił a Neymar dobił. Suarez duzo strat i spalonych. Zagrania Messiego to cudo. 2 zółte kartki dla graczy Villareal między innymi dla Johnatana Soriano.
0
Rakitić za Iniestę i jedziem!
1
A cieszy też bardzo dobra gra Denisa. W 10 ostatnich minut zrobił więcej niż Iniesta w ostatnich 7 spotkaniach.