0

Rakitić zdecydowanie najlepszy. Boże, ten gościu już mi się podobał na samym początku sezonu poprzedniego, ciągle obok piłki, niesamowity walczak. W dzisiejszym meczu kiedy on wie, że ma pewną jedenastkę walczył tak, że każdy musi mu zaklaskać. Brawa. Halilović mi się podobał, wyglądało fajnie to co robił. Roberto na prawej obronie? Nieeeee. Parę przebłysków, patrz asysta, ale też pokaz poziomu IQ w akcji sam na sam, strasznie bierna gra przy drugim golu Menchesteru. Mathieu grał bardzo zachowawczo, Lucho nie potrzebnie zmieniał Verme. Belg zagrał na prawdę dobre spotkanie, strzał jeden z głowy, super gra piłką, parę fajnych piłek dalekich, chodź zdarzały się straty i bez wyraźnych błędów w destrukcji. Bartra zagrał dziś strasznie słabo, i to nie chodzi o samą 3 bramkę, ale ogólnie kiepsko to wyglądało. Szkoda braku Douglasa. Rafinhia super bramka, ogólnie to taka mocna 4 . Munir i Sandro mieli walczyć o miejsce w składzie tak? Po tym meczu (tak wiem nie grali całego i tak wiem to był towarzyski) to bym żadnego nawet na 15 napastnika nie wziął. A to właśnie oni powinni grać najaktywniej.

0

Daley Blind to zawodnik którego widziałbym u nas. Może grać w obronie i jako defensywny pomocnik, solidny, silny dobrze gra głową. Na razie jednak nie ma na niego miejsca. Moze jak Busi odejdzie to jako rywal na defensywnego pomocnika dla Masche/Sampery.

0

Kupiłby Reusa (stać go) i Lacazette, miał by obstawiony atak i nadal dużo pieniędzy. Ściągnołby np. Otamendiego do obrony i Banege to pomocy. 200 mln funtów by starczyło a skład miałby niewiarygodnie mocny.

0

Dobry on jest? Nie wiem po co nam kolejny środkowy, powinnismy raczej skupić się na lewej obronie, mamy co prawda Grimbaldo, ale np. Gayaczy Mustafi jako jego rywale na pozycje rezerwowego.

0

Higuain w prezencie od potencjalnych rywali.

0

Patrząc na naszych rywali tych pewnych i potencjalnych wyciągam kilka wniosków. Atletico bardzo rozsądnie się wzmacnia, ma mega atak i tradycyjnie bardzo dobrą pomoc i obrone, walczą jeszcze o Felipe i Motte. Juve tracąc Teveza, Vidala i Pirlo bardzo się osłabiło. O ile transfer Dybali to wzmocnienie to transferu Mario nie rozumiem. Odszedł Vidal który przecież był motorem napędowym Juve. ManU natomiast wygląda coraz groźniej, zwłaszcza jak utrzymają Di Marie i De Geie będa cholernie niebezpieczni. Ramos nadal jest blisko, podobno też szukają napastnika. Depay, duże wzmocnienie, młody, perspektywiczny zawodnik. Bastian był według mnie kluczowym graczem Bayernu i ten wiele stracił sprzedając go a ManU wiele zyskał. Real natomiast po za Danilo nie dokonał żadnego sensownego transferu, jedynie sprzedał Ikera i może stracić Ramosa.

0

Ale zostanie w nim na sezon albo on albo Sandro. Więc teoretycznie jeszcze w 1 drużynie nie jest

0

Czuje, że Alen odpali na turne i dołączy do pierwszego zespołu razem z Munirem.

1

Mogą ale Galaxy wygra walkowerem.

0

Ja bardzo chciałem jako zmiennika Bacce, niestety przeszedł do Milanu, ale taki Benteke można by spróbować. Swoją drogą Milik nie był by złym wyborem.

0

U nas waliło gradem i padało przez minute i zdązyło złamac 2 drzewa i wyrwać kolejne :D

1

Widocznie wszyscy zapominają o Suarezie, Samperze i Gersonie (podobnież) jesli nadal ktoś chce Pogbe. Cała 3 jest na tym samym poziomie jeśli nie lepsza i jeszcze młodsza.

2

Tekst znaleziony na YT: "Ronaldo ma pecha, że zyje w czasach Messiego a Messi ma pecha że zyje w czasach Higuaina" cała prawda

6

Dlaczego, MU ich wydyma De Geia nie przyjdzie i zostana z Navasem bez formy za pewne. :P

0

Fajnie jakby on i Vidal mogli trenowac z pierwszym zespołem i grać w Barcy B. Wyprowadziliby ich i sami nie wypadli z formy.

0

Jak tak to ma wyglądac to poproszę o bana na transfery co lato.

10

Tak jest! Na to liczyłem. Pięknie to rozegrała nasza komisja. Idziemy po 3 tryplet!

0

Dlaczegi tacy debile chodzą po ziemi? On chciał pokazać stanowczość? Nie wyszło mu.

8

Haha ale mnie rozbawiłeś! Co niby ta i za Mundial nie załusłużona? Ty oglądałeś coś? Porażka.

1

Chile niech się cieszy, że Messi nie usłyszał o tym w trakcie meczu. Ludzie są serio głupi, agresywni i czasami zachowują się jak zwierzęta.

3

Zobacz jak gra Bale.

0

No cóż za rok jest szansa. Trzymam kciuki, że będzie normalny szkoleniowiec, Vietto i Dybala dostaną szanse. Mam nadzieje tylko, że Messi nie straci zapału i nie załamie się, ale swoją złość z przegranej przeniesie na boisko. Szkoda, że nadal ci którzy odbierają Messiemh tytuł najlepszego w historii mają w ręku jakieś argumenty.

1

Messi został MVP turnieju

1

A Leo będzie zly i wyżyje się w sezonie z Barcą i będzie chciał mieć krótsze wakacje, zobaczycie.

4

Messi i tak zostanie MVP turnieju (na pocieszenie) i dostanis ZP. On jednak wolałby Copa America.

0

Cholera to kto grał w finale PK i meczu z Bayernem? A zapomniałem te mecze nie były ważne.

8

Ale wiecie patrząc na pryzmat całego turnieju i niektórych momentów tego meczu to trochę nie sprawiedliwie oceniacie Leo. Przestańcie go już hejtować bo na razie tylko dzięki niemu oglądacie tu Argentyne i widzieliście jakieś jej tam akcje.
.

0

Dziękuje. .

0

Akurat nie mogę oglądać kłopoty z tv. Może mi kto napisać ile zostalo do ewentualnych karnych?

0

Bardziej chodzi mi o to, że jednak nie gra jak dawniej, pierwsza połowa sezonu bardzo słaba. Taki Sampera może go wygryźć jak będzie dostawał szanse.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?