1

I Gamescom i E3 przynoszą masę genialnych zapowiedzi.... będzie w co grać po Wieśku :D

6

Pewnie ktoś to już wstawił, ale co tam: http://magiafutbolu.pl/img.php?id=10309 a mówili, że Messi chamski :D

3

Byłoby pięknie gdyby był finał LM z Realem na wagę obronę trypletu i LM, remis 2:2 i w ostatniej minucie dogrywki Mascherano posyła bombę zza pola karnego i trafia w okienko :D

0

Czekam aż Masche strzeli swoją pierwszą bramkę. Gratuluje dobrego wyboru....

0

Ale techniką jest gorszy od Munira. I na pewno Sandro nie nadaje się na granie z np. Realem a taki napastnik jest nam potrzebny.

1

( CIĄG DLASZY MOJEGO POSTU PONIŻEJ) Coś co pozwalałoby mu na awans do pierwszej drużyny? Przypominam, że Lucho który ich wszystkich zna nawet nie wziął go na tournee. Alen ma wielki talent i mógłby być nieziemskim wzmocnieniem, ale gościu za bardzo gwiazdorzy i w odróżnieniu od Denisa Suareza nic nie pokazał w BB. Właśnie Denis, jak wiemy Lucho go chce i ten byłby w pierwszym zespole gdyby nie fantazja panienek z FIFY. I za pewne dołączy do nas po sezonie i cieszy mnie to, on zgadza się na wszystko, robi to co dla niego dobre, nie focha się, ciężko pracuje i ma TALENT. A Munir i Sandro? Sorry, ale oni pokazują największą klasę i dojrzałość z naszych talentów z Barcy B. Ciężko pracują, OBAJ. Również OBOJE bardzo nam pomogli na początku poprzedniego sezonu. Munir 2 lata temu dał młodziką LM, Sandro mocno walczy w Barcy B. Obaj może nie nadają się umiejętnościami na mecze z Realem, Chelsea itp. ale z taką Valencią, Realem Sociedad już można by na nich stawiać. Munir ma ten problem, że on nie chciał być napompowany przez media, one zrobiły z niego gwiazdę. A na chłopaku zaczęła ciążyć PRESJA. Dlatego grał gorzej, on nie jest Neymarem, mu "sława i rozgłos" przeszkadzają w pracy a nie pomagają.

0

Słuchajcie, mówcie co chcecie, ale wygląda na to, że Alen i Sampera, Adama po prostu nie przekonują Lucho, pamiętajmy on z nimi trenuje, rozmawia obserwował ich w Barcy B. BB miała w tamtym sezonie tyle zawodników Alena, Sergiego, Munira, Sandro, Adamę itp. Tylu zawodników których POŁOWA z was chce widzieć w meczach o stawkach z chociażbym klubami typu Atletico i Real. A tymczasem te talenty spadły sromotnie do 3 ligi pokazując żenującą grę. A teraz wszyscy się obrażają i zmieniają klub. No cholera jasna! Dziwicie się Lucho, że na nich nie stawia? Nie dosyć, że nie pokazali wiele w tamtym sezonie to jeszcze gwiazdorzyli, popisywali się (patrz Halilović) to teraz jeszcze grożą wynoszeniem się i masowo opuszczają klub. Dlaczego? Bo zły Enrique nie daje im grać w pierwszym składzie na który przecież zasługują. Sam uważałem, że powinno być sporo awansów, ale jak przemyślałem to na chłodno, zmieniłem zdanie. Sampera grał dobrze, widocznie jednak z jakiegoś powodu nie podoba się Lucho, zdam się na jego osąd. Adama grał dobrze, w przedsezonowych sparingach, dokonał czegoś wzniosłego w tym sezonie w Barcy B? (CDN W Pości na górze)

0

Dziękuje ;)

0

Nie było mnie trochę, będzie ktoś łaskaw i napisze mi jakim składem gramy?

0

1. Chodziło mi o bezmyślną kopaninę Rafinhy.

2. Tak wiem, dziękuje.

0

Gramy dobrze. Rakitić miażdży podaniami system, Iniesta też dobrze każde podanie nasze rozmontowywuje całą ich defensywe.

1

Komentarz usunięty

0

A oto drogie dzieci wyjaśnienie dlaczego Pedro Rozdriguez nie gra w 1 składzie regularnie.

0

Brawo, asysta Rakiticia coś pięknego, Suarez pokazał swój zmysł ;)

0

Moje spostrzeżenia po wszystkich sparingach opiszę w jednym zdaniu:

1. NASZA SKUTECZNOŚĆ JEST BEZNADZIEJNA

0

Zerknij na moją odpowiedź posta kolegi RosjaninBut.

0

Tak? Przypomnę panu, że rok temu nie wiedzieliście kim jest Sandro a z powodu Munira dostawaliście orgazmu. Och jaki gracz, och jakie bramki, asysty, jaka gwiazda, drugi Messi. A teraz co? Słabsza końców jego epizodu w sezonie ostatnim w Barcy, gole Sandro (jakiś padł przez jego geniusz?) i już mieszacie chłopaka z błotem. Przypomnę wam jak Munir niszczył w młodzieżowej LM i w presezonie i na począku sezonu. A zresztą co, Sandro strzelił z Chelse i wasz bóg? Tymi zasadami powinniśmy sprzedać Messiego bo 2 lata temu miał słaby sezon. Munir stara się ma talent, ale ciąży na nim presja, widać, że to przez media GRA GORZEJ. Przez tą presję, zobaczymy, chcecie wyślijcie Sandro na Real, zobaczymy jak wymiecie.

0

No chyba nie. Denis bylo wiele razy mówione jest szykowany na następce Iniesty, Lucho, Denis i inni wypowiadali się, że gdyby nie idioci z Fify to Suarez bylby już w Barcelonie i walczył o pierwsze miejsce w składzie a jasno widać, że Lucho na niego mocno liczy

0

Mathieu zazwyczaj gra dobrze, bez szału, bez wyraźnych błędów. Ma parę meczy z wpadkami, ale rekompensuje je genialnymi meczami, jak grał z Realem w obronie? Byl bohaterem nie tylko dzięki bramce, ale dzięki poświęceniu w grze w destrukcji i za to należą mu się wielkie brawa i nie był to jeden mecz. Tymczasem Bartra błyszczy, ale z ogórkami. Owszem jest wielkim zagrożeniem w powietrzu, czasem nieźle czyści, ale jest wolny i łatwo go jednak wkręcić w ziemię. Verma jednak jak się wyleczy może bez trudu wygryźć Masche, w Arsenalu był jednym z najlepszych stoperów świata a i tu w towarzyskich na razie utrzymuje super poziom jak na taką przerwę.

1

Po internecie krążą plotki, że Arda powróci do treningów od stycznia. Podają to mało wiarygodne źródła więc to raczej nie jest prawda.

0

Masz racje, za pewne to będzie Bartra :/

5

Nikomu i nigdy? No historia zna parę osób którym każdy zgodnie życzył smierci i jak najbardziej słusznie. Ale rzeczywiście w sprawach sportowych to istna głupota.

7

Po co Pogba skoro Lucho po transferze Turana i Vidala juz go nie chce? Pamiętaj, że po sezonie Denis wraca do 1 składu bo Lucho na niego bardzo liczy.

0

Jestem zwolennikiem transferu Coutinho. Jak dla mnie moglibyśmy zrobić tak, że Adama odejdzie Cou przyjdzie już teraz. Nie będziemy walczyć o Gersona, ale postaramy się wytargować prawo pierwo kupu u nowego teamu za odpuszczenie zawodnika. Cou przyjdzie Adama odejdzie i damy im na wypożyczenie Alena, chłopaki się zgrają i nabiorą doświadczenia. Cou i Turan załatają dziury w pomocy. Do ataku mamy Munira i Sandro, ale powiedzmy sobie szczerze to nie są zawodnicy na mecze z PSG, ManU, Realem, Atletico, Bayernem itp. Dlatego ja bym wziął ich do 1 składu, sprzedał Pedro i ściągnął Nolito. W styczniu gorszy z dwójki Sandro, Munir out lub wypożyczenia i Sampera wprowadzany do klubu. Na lewa obrone jak Adriano odejdzie dać Mathieu, jeśli w tym sezonie Bartra nie błyśnie i odejdzie to Jeremy wraca na środek a w zastępstawie dla Alby ściągamy Rojo lub Gaye. Taki układ by mi pasował.

0

Wiem wiem, pomylka nazw sorry ;)

1

W sumie Luis jako jedyny powiedział, że jego marzeniem nie jest skończyć karierę w Barcelonie. Mam nadzieję jednak, że bedzie u nas grał przez wiele, wiele lat.

1

Pomyśl jak ja się czuje kiedy wiem, że za pewne nie zobacze Superpucharów :/

42

Ciekawe kiedy będzie głosowanie na najładniejszą bramkę w Hiszpani, tutaj bez konkurencyjny Leo z Bilbao. Myślę również, że i on i Ter Stegen wygrają w głosowaniu na Uefa.com a na pewno Marc, ta obrona to była mistrzostwo. Natomiast z golem swoim z Bilbao to Messi ma nawet szansę na pierwszą 3 w Pichichi.

0

Cóż, zobaczymy jak będzie z trofeami, ale piłkarza roku UEFA, Złotą Piłkę i Pichichi za gola z Bilbao już masz pewne. Oby więcej sukcesów!

0

Chciałbym zobaczyć ich wszystkich od początku z FIorentiną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?