5

Lewandowska w styczniu sobie biega w Barcelonie pod palmami z Amigosami bez koszulek a w Polsce człowiek się zastanawia się nie wyjebie się na oblodzonym chodniku. Nie sprawiedliwości na tym świecie.

17

" Zarząd Realu Madryt uważa, że sytuacja, w jakiej znalazł się klub, to przede wszystkim WINA ZAWODNIKÓW! "

Dlatego zwolnili trenera ;)

0

@FajfusLodowy Wiesz ilu my mamy naprawdę solidnych żołnierzy? Uwierz mi, że nie mamy kogo wysyłać.

0

Ciekawe kiedy Mbappe się spłacze jak tak dalej będą chwalić Viniego.

0

Perez wziął pachołka by ten teraz głaskał Viniego bo kontrakt trzeba przedłużyć...

0

@maroon No ja to widzę akurat po Poznaniu bo jeżdżę do rodziny co dwa miesiące na zadupie w centrum Polski i cyk tam jest taniej nawet o złotówkę na litrze. Nie mówię o jakiś stacjach no name ale np. Moya.

1

Jak to jest, że paliwo na stacji w dużym mieście potrafi być droższe o nawet 80 groszy w porównaniu z jakąś mniejszą mieściną? Czy tutaj na paliwach nie ma jakiś ogólnych regulacji?

0

Jestem niezwykle ciekawy co się działo w Realu gdyby dziś odpadli z PK.

14

Muszę przyznać, że bardzo obiecujący jest Roony Bardghji i daje nam sporo opcji do rotacji. Mam nadzieję, że częściej będzie sięgał po niego Hansi.

0

@macio_944 A to prawda , że bardzo kiepskie mają baterię to znaczy krótko trzyma ?

1

@MaryNara ale gadasz głupoty, źle zastąpił Garcię jak miesiąc miał kontuzję? Może i piszczał ale swoje wybronił. Na Puchar Króla zasługuje by grać.

1

Moim osobistym i skorknym zdaniem eksperta, żaden trener nie sprawi, że Real będzie grał wielki futbol. Nie mają pomocników kreatywnych nawet średniej klasy a bez tego same lagi na Viniego i Mbappe nie przykryją wszystkich braków. Do tego obrona niczym Zawiszy Bydgoszcz mimo 8 stoperów w kadrze. Będą się bujać wiele lat aby znaleźć następstwo dla Kroosa i Xaviego tak jak my czekaliśmy długo na Pedriego by uzupełnić lukę po Xavim i Inieście.

7

@Roobo A za Xabiego nie miał być szalony pressing?

1

Najgorzej, że ten diabeł Pintus wraca.

2

Rashford to jest taki piłkarz idealny jakby przyszedł z wolnego rynku. Płacenie 30 baniek to jest głupota i mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.

1

Piękny jest futbol właśnie dlatego, że Barcelona z wielkimi długami i różnymi kombinacjami biję Real od momentu ich wielkie transferu Mbappe,który miał zatrzymać świata bieg. Nie licząc galaktycznych transferów Hujsena i Carerasa.

2

@Arden Ramos przecież jechał wtedy na złamanie nogi z frustracja. Tutaj jest żółta i tyle.

3

Piękna przygodę sobie zafundował Robert na ostatnie lata kariery. Życzę mu tej Ligi Mistrzów na koniec.

21

Widzę dziwną zależność w spotkaniach z Realem , że nie dają kartek obrońca grającym na Yamaha. To już któryś klasyk gdzie ich LO powinien dużo szybciej grać z obciążeniem żółtej kartki.

7

@Szklaner za nasze pieniądze się wykształciły

0

@Kgorecki2500 W tym sezonie nie kojarzę formy mutant ani razu.

0

Mbappe pewnie jako straszak, gdyby miał szansę grać to by przyjechał od razu. Będą straszyć cyganem na skrzydle i może komuś siądzie z dystansu. Na tyle stać aktualnie wielki królewski real.

0

@partymaker tamten poszedł robić z gangusem więc pewnie o tym będzie historia

2

@urbipl idealnie do walki o utrzymanie

0

Uwielbiam te grupy na Fejsie gdzie tysiące zapaleńców chwalą się, że pompa ciepła ich ogrzewa i ile ich to kosztuje przy minus 10. Licytacja komu taniej wychodzi.

0

Wyjątkowo spokojny jestem o finał z Realem. Widać, że się rozpędzamy a to co Real gra to jakaś padaka tym bardziej bez Mbappe. Ok, przeszli Atletico ale styl to mają naprawdę fatalny. Żeby "rzeźnicy" z Atletico klepali ich jak dzieci to naprawdę ciężko uwierzyć.

1

@Kapitan hawk Tam wszystko kluby zaczynają się na Al ?

9

Zima jest wspaniała do momentu aż nie musisz odśnieżać i skrobać auta.

1

@macio_944 Trochę dziwne, że wszyscy pewni, że wyjdzie i to zaraz a tak mało konkretów.

1

@Sulimo polecisz ten telefon ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?