bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Lewandowska w styczniu sobie biega w Barcelonie pod palmami z Amigosami bez koszulek a w Polsce człowiek się zastanawia się nie wyjebie się na oblodzonym chodniku. Nie sprawiedliwości na tym świecie.
17
" Zarząd Realu Madryt uważa, że sytuacja, w jakiej znalazł się klub, to przede wszystkim WINA ZAWODNIKÓW! "
Dlatego zwolnili trenera ;)
0
@FajfusLodowy Wiesz ilu my mamy naprawdę solidnych żołnierzy? Uwierz mi, że nie mamy kogo wysyłać.
0
Ciekawe kiedy Mbappe się spłacze jak tak dalej będą chwalić Viniego.
0
Perez wziął pachołka by ten teraz głaskał Viniego bo kontrakt trzeba przedłużyć...
0
@maroon No ja to widzę akurat po Poznaniu bo jeżdżę do rodziny co dwa miesiące na zadupie w centrum Polski i cyk tam jest taniej nawet o złotówkę na litrze. Nie mówię o jakiś stacjach no name ale np. Moya.
1
Jak to jest, że paliwo na stacji w dużym mieście potrafi być droższe o nawet 80 groszy w porównaniu z jakąś mniejszą mieściną? Czy tutaj na paliwach nie ma jakiś ogólnych regulacji?
0
Jestem niezwykle ciekawy co się działo w Realu gdyby dziś odpadli z PK.
14
Muszę przyznać, że bardzo obiecujący jest Roony Bardghji i daje nam sporo opcji do rotacji. Mam nadzieję, że częściej będzie sięgał po niego Hansi.
0
@macio_944 A to prawda , że bardzo kiepskie mają baterię to znaczy krótko trzyma ?
1
@MaryNara ale gadasz głupoty, źle zastąpił Garcię jak miesiąc miał kontuzję? Może i piszczał ale swoje wybronił. Na Puchar Króla zasługuje by grać.
1
Moim osobistym i skorknym zdaniem eksperta, żaden trener nie sprawi, że Real będzie grał wielki futbol. Nie mają pomocników kreatywnych nawet średniej klasy a bez tego same lagi na Viniego i Mbappe nie przykryją wszystkich braków. Do tego obrona niczym Zawiszy Bydgoszcz mimo 8 stoperów w kadrze. Będą się bujać wiele lat aby znaleźć następstwo dla Kroosa i Xaviego tak jak my czekaliśmy długo na Pedriego by uzupełnić lukę po Xavim i Inieście.
7
@Roobo A za Xabiego nie miał być szalony pressing?
1
Najgorzej, że ten diabeł Pintus wraca.
2
Rashford to jest taki piłkarz idealny jakby przyszedł z wolnego rynku. Płacenie 30 baniek to jest głupota i mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.
1
Piękny jest futbol właśnie dlatego, że Barcelona z wielkimi długami i różnymi kombinacjami biję Real od momentu ich wielkie transferu Mbappe,który miał zatrzymać świata bieg. Nie licząc galaktycznych transferów Hujsena i Carerasa.
2
@Arden Ramos przecież jechał wtedy na złamanie nogi z frustracja. Tutaj jest żółta i tyle.
3
Piękna przygodę sobie zafundował Robert na ostatnie lata kariery. Życzę mu tej Ligi Mistrzów na koniec.
21
Widzę dziwną zależność w spotkaniach z Realem , że nie dają kartek obrońca grającym na Yamaha. To już któryś klasyk gdzie ich LO powinien dużo szybciej grać z obciążeniem żółtej kartki.
7
@Szklaner za nasze pieniądze się wykształciły
0
@Kgorecki2500 W tym sezonie nie kojarzę formy mutant ani razu.
0
Mbappe pewnie jako straszak, gdyby miał szansę grać to by przyjechał od razu. Będą straszyć cyganem na skrzydle i może komuś siądzie z dystansu. Na tyle stać aktualnie wielki królewski real.
0
@partymaker tamten poszedł robić z gangusem więc pewnie o tym będzie historia
2
@urbipl idealnie do walki o utrzymanie
0
Uwielbiam te grupy na Fejsie gdzie tysiące zapaleńców chwalą się, że pompa ciepła ich ogrzewa i ile ich to kosztuje przy minus 10. Licytacja komu taniej wychodzi.
0
Wyjątkowo spokojny jestem o finał z Realem. Widać, że się rozpędzamy a to co Real gra to jakaś padaka tym bardziej bez Mbappe. Ok, przeszli Atletico ale styl to mają naprawdę fatalny. Żeby "rzeźnicy" z Atletico klepali ich jak dzieci to naprawdę ciężko uwierzyć.
1
@Kapitan hawk Tam wszystko kluby zaczynają się na Al ?
9
Zima jest wspaniała do momentu aż nie musisz odśnieżać i skrobać auta.
1
@macio_944 Trochę dziwne, że wszyscy pewni, że wyjdzie i to zaraz a tak mało konkretów.
1
@Sulimo polecisz ten telefon ?