0

Niesamowite, że kto by nie dostał szansy w obronie to jest klapa po całości. Niestety, brak alternatywy dla Balde, Cubarsi, który zaliczył sezon życia ale to dziecka i nie może grać cały czas na TOP poziomie, Andreas, który jest zdrowy na co piąty mecz no i Araujo który zawodzi od lat. Nie ma obrońcy za którego można by sobie dać rękę usiąć więc jak tutaj grać o LM ?

0

Nie działa też Wam C+ online ?

2

@barcelonaLM przecież już miał być koniec wojny

2

@Criss18Barca Jednak sporo graliśmy na wyjazdach przez remont, teraz tylko lepiej.

2

No i się dzieje, Barcelona się rozpędza+ powrót do naszej świątyni a Real będzie się zawijał. Pozdrawiam

0

Filmy Smarzowskiego oglądam od lat i w sumie jestem przyzwyczajony to tego , że są po prostu "mocne" jednak to jak zagrał Tomasz Schuchardt w Dom Dobry to naprawdę niesamowite. To kolejny film po Wołyniu którego obejrzeć dwa razy się nie da. Polecam.

1

@MesQueUnClub_87 Dziwne , że gomorry nie można obejrzeć na żadnym streamingu od kilku lat.

5

@partymaker Powiem tak, z dystansem podchodził bym do autora tej książki.

0

@Arden Pierdolenie tam, Martin powinien wjechać w żywopłot Dumfiresem i byłoby po zawodach.

0

@Toretto Rozumiem ale kto im zapłacił to wszystko? Moim zdaniem wynika, że NFZ.

0

@Toretto Publiczny szpital.
"Przykładem mogą być wynagrodzenia lekarzy z Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu, gdzie czterech medyków otrzymywało za swoją pracę ponad 250 tys. zł brutto miesięcznie – podała kaliska Gazeta Wyborcza. To specjaliści neurochirurgii, kardiologii i ginekologii. Ich zarobki wynikają z połączenia umów o pracę, umów cywilnoprawnych oraz pełnionych dyżurów."

0

"Taryfikacji wskazują, że ponad 430 lekarzy w Polsce zarabia między 100 a 300 tys. zł miesięcznie, a blisko 670 może liczyć na dochody między 80 a 100 tys. zł. Najczęściej są to lekarze ze specjalizacją, pracujący na kontraktach. Natomiast mediana zarobków w tej grupie wynosi 24,6 tys. zł. Z kolei ci, którzy są zatrudnieni na podstawie umowy o pracę zarabiają średnio ok. 21,5 tys. zł, a maksymalna pensja wynosi tu 90 tys. zł."

Rozumiem, że ten wielki kryzys w Służbie Zdrowia to nie dotyczy pracowników ?

0

@macio_944 a co już są w półfinale?

0

Narciarze biją Włochów w nogę, na litość boską.

2

@TR3YWAY udaje niedostępną a mimo to Cię nie zaprosiła, niedobrze

21

Jan Urban w niesamowity sposób mentalnie odmienił te ekipę. Widać, że chłopaki chcą grać i da się to oglądać. Grać jak równy z równym z Holandią to jak na nas duży wyczyn.

0

@messi564 bilans czyli my wchodzimy
Edit patrzę na tabelę i jednak bilans, bez sensu

0

Witam, może ktoś tutaj miał ostatnio doczynienia z robieniem kuchni u stolarza i mi podpowie. Czy cena w dużym mieście 39k za dość sporą kuchnie i 3 nieduże szafy jest dość OK ?

2

@Eklerek Pierwsze słyszę.

3

@Deviler No wątpię bo niby co z nim zrobią?

0

Już niedługo. " Ten cały Staszewski narobił mi tylko mnóstwo smordu i gówna."
Cytując klasyka literatury.

0

@priest9999 Z rodziców tak bo np. w jakiś sposób na to zasłużyli.

0

Szczerze podziwiam wielkich patriotów co chodzą na tę marsze i są niezwykle dumni z swojej narodowości. Jestem ciekaw z czego to wynika, przecież to kompletny przypadek w jakim kraju się urodzimy.

1

@Laminedependencia Oczywiście, że Lewy byłby lepszy tylko jeśli przedłuża z nim kontrakt to chyba i tak musi on być na jakimś tam dość wysokim poziomie bo chyba nie mogą mu obniżyć jakoś drastycznie względem tego co ma - zasady La Liga. Więc w takiej sytuacji nie ma kasy dla innego TOP napastnika.

0

Wyjaśni mi ktoś tę sytuację Messiego po odejściu z PSG, czy wtedy była możliwość podpisania Messiego z niską pensją? Czy i tak byliśmy blokowani ? Bo Leo teraz gada o jakimś marzeniu powrotu na CN a jak dobrze kojarzę to wtedy była taka szansa ale wybrał pieniądze w USA.

2

Historia last dance Messiego przypomina mi tę z konferencją Verattiego.

3

Lewy mało co gra a ma 7 goli, więcej tylko Mbappe. Robert to naprawdę wybitna postać i uważam, że jeśli mamy coś wygrać to tylko z nim w najlepszej formie.

1

@Eto'o9 R10 No spoko akurat uważam, że Szyc i Adamczyk to TOP, wystarczy zobaczyć Warszawiankę czy Prostą Sprawę ale szanuje twoje zdanie. Z Karolakiem się zgadzam ale nie kojarzę by grał w czymś innym niż Rodzinka.pl jeśli chodzi o seriale.

3

Kurcze ale ten Heweliusz jest rewelacyjny. Uwielbiam takie typowo ciężki polski klimat w serialach. Co jak co to takie produkcje nam wychodzą.

3

@michal26 spokojnie zaraz przegra 6 razy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?