1

@Chada Są te tacy jak jak, ja którym te trunki zabrały rodziców i zmarnowały dzieciństwo. Pozdrawiam.

27

@Ojciec5tkidzieci Wiadomo, chorym i pijanym łatwiej się rządzi.

2

@Norkusik razem z @Comentateiro 299

0

@FcPortoFan1999 Nie sądzę, dobrze pamiętam jak Pudzian to napędzał. Ludzie co nigdy nie słyszeli o MMA zaczęli regularnie oglądać.

1

Kawulski z zarzutami do Pudziana, że wiele razy szedł on Tylko po hajs. Chłop zapomniał chyba, że gdyby nie Pudzian i "ależ afera" z Najmanem to do dziś by mało kto znał KSW.

2

Pamiętam jak przez kilka rund Pucharu Króla Real czy Barcelona wystawiali 3 skład a dziś jadą do 3-ligowca napakowani jak autobus do Lichenia. To wiele mówi o dyspozycji obu zespołów.

1

@AmigoBlancos A jak człowieka spotyka szczęście to dzięki Bogu ? Wtedy jest dobry ? Myślę, że Bóg nie ingeruję w życie na ziemi.

12

Praktycznie każdy się męczy na tego typu pucharowych wyjazdach. Dla mnie zero zaskoczenia byle to przepchnąć.

0

Assassin's Creed Origins to naprawdę ostatni bardzo dobry Asasyn? Do kupienia teraz wersja Deluxe za 34 zł na PSSTORE i się zastanawiam czy warto spróbować.

1

@Zelazny_Mike Wszyscy już zapomnieli jak całe rodziny żyły w Polsce w jednym pokoju na 15 M2 bez łazienki.

1

W studio Canal Plus klasyka, Real przegrywa ale to City miało same problemy.

1

Ja bym się cieszył na powrót Zidana. To przecież gość co może grać tylko samograjem. On z tym składem nic nie osiągnie.

0

@vangoor nie kupuj alkoholu, proszę Cię.

2

Niesamowite jak w Realu i Barcelonie szybko potrafią rezygnować z trenerów i robić potężne afery zaledwie po kilku porażkach. Nie dziwię się, że trenerzy rezygnują tutaj sami z pracy po kilku latach.

1

@Faro Nam kiedyś z pracy zorganizowali i opłacili wyjazd na ich koncert do Gdańska, jakieś 3 lata temu. Niestety akurat musiałem udać się do szpitala i nic z tego.

1

NFZ lekko zipie jak to mówią. Pytanie na kogo brakuje pieniędzy, na lekarzy czy pacjentów? Bo jeszcze nie słyszałem by jakiś lekarz narzekał na pracodawcę swego a i limit 45k miesięcznie ich nie interesuje .

1

Wiodący, że Flick w końcu odżył trochę.

0

Ferran pokazuje, że wchodzenie na 15-20 minut to jego max i tak jest najkorzystniejszej dla niego i Barcelony.

0

@Messiah10Jednak płynność jest lepsza i zero spadków FPS choćby w Saint Denis gdzie na PS4 było kiepsko.

0

@VegetaPolska tak jak napisałem, port z PS4 na PS5.

3

Grający w starą już grę Red Dead Redemption 2 i to tylko port z PS4 na PS5 człowiek co chwilę przeciera oczy ze zdumienia jak to wygląda rewelacyjnie. Naprawdę się zastanawiam gdzie jest sufit i limit Rockstar Games.

1

@Eklerek Diesel tańszy o złotówkę niż w Poznaniu.

0

Co jak co ale aby pozbierać naszą obronę to naprawdę Harry Potter i jego magiczna różdżka chyba nie zadziała. Obojętnie jakie ustawienie i kto gra to mam wrażenie , że Drutex Bytovia by nas nie raz postraszyła. Totalna masakra i smutek bo w ten sposób nie da się ugrać wielkich rzeczy.

1

@Fog_W_1899 Podziwiam, jesteś gość

1

@marcin62 się śmiejesz ale ja zawszę się upierodle kefirem nawet jak robię to mega delikatnie

0

Arsenal naprawdę wszedł na niezły poziom. Czy jak powiem , że niemiecki walec nie miał nic do gadania to przesadzę ?

0

Z Ferranem co musi mieć 8 sytuacji by zdobyć gola to na pewno nie strzelimy więcej niż stracimy.

0

@BonusKiller Podaj mi przykład klasowych dziesiątek czy w kiepskiej ekipie robią coś z niczego. Chyba nie myślisz o Haalandzie i Kane ?

0

@Barceloniarz987 No w tradycyjnym trybie LM po 2 porażkach i remisie mógłbyś już się żegnać z LM więc nie narzekajmy.

0

@nike007 Zobacz od strony personalnej (umiejętności) na naszych obrońców i powiedz, że nagle będziemy faworytem do wygrania LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?