5

Śmiać to jest komu z pączków za 9 groszy ale kupić takiego rzemieślniczego za 30 zł to nie ma komu.

1

@gumaz ja to wolę te kraftowe za 26 zł

1

@NeroTFP1 No i to jest profesjonalna odpowiedź. Dziękuję.

0

Ile procent spotkań zagrał w tym sezonie Raphinia? Bo mam wrażenie, że facet nie zagrał nawet z 4 razy z rzędu.

0

@Laminedependencia Kurczaka dorzucić i jest lux

0

Z tym skokami to dajcie spokój kto to słyszał. Przecież mieliśmy być dziadami.

0

@ranger3120 Mam nadzieję, że dużo nie ubywa :)

2

Nic tak dobrze nie poprawia humoru jak sam se ogarniasz jakaś awarie w samochodzie i nie musisz jechać do mechanika ;)

1

@Allbi Exow to nie ma, chyba oprócz GoWa i Spider-Mana 2 to zostaje ci Horizon Forbidden West. Kiepska ta generacja.

4

Real dwa wydawałoby się trudne wyjazdy a tymczasem piłkarze Villlarealu i Valencia jaja zostawili w szatni.

0

@kosmos91 Umar niestety

1

@CurryTheGoat30 no grać jeszcze większe gówno tak jak rywale Realu.

16

Sevilla 13, Valencia 17 w tabeli . Za 10 lat ta liga będzie na poziomie ekstraklasy polskiej.

2

Dwóch Polaków w składzie Widzewa, no prestiżowo, tak światowo bym powiedział.

0

Ale Lewandowska dorwała Hiszpana na te zawody Hyrox czy jakoś tak. Dobrze, że Robert grał wtedy mecz na Camp Nou i nie martwił się tym.

0

Lech jedzie do Zabrza, ciężko to widzę. Czyżby dziś zwolniło się miejsce na ławce trenerskiej w Poznaniu?

4

@MesQueUnClub_87 Obejrzałem wszystko od Smarzowskiego po 2-3 razy ale Wesele to pierwsze TOP1.

1

@jacobFCB liczy się ilość

1

@tomek8756 cała ekipa u @Luciano99

1

@pt9 Na switchu się nie znam ale piękny parkiet.

0

@pt9 No to już moim zdaniem zależy co chcesz grać.

0

@pt9 Jak cię interesują głównie gry eksy od Nintendo i nie przerażają ceny gier +300 zł to warto. A Jeśli zależy Ci głównie na grze przenośnej to lepiej jakiegoś steam decka.

4

Dopiero teraz nadrabiam zaległości i oglądam Kompanie Braci. Kurczę, ale te wszystkie filmy wojenne, których było tak wiele w latach 1980-2005 mają taki niesamowity i niepowtarzalny klimat. Dziś już takich filmów nie robią.

0

@Zelazny_Mike jak gra obsługuje 4 k to tak. Generalnie się nie martw i nic nie musisz zmieniacy. Wszystko będzie działało w najlepszej możliwej jakości.

3

Kiedyś to przychodziła odwilż i była gołoledź, teraz -8 i pada deszcz co rozpierdala system. Naprawdę nie pamiętam czegoś takiego.

1

Liczę na el clasico w półfinale

10

Naprawdę nie rozumiem jak w tak stabilnym i dość bogatym klubie jak Lech, mając cały czas TOP frekwencję nie potrafią zbudować ekipy co by zdominowała i wygrała kilka mistrzostw. Powiecie Legia walczy o utrzymanie, to prawda ale mieli czasu gdzie zdobywali tam chyba 5-6 mistrzostwa po rząd.

6

Generalnie szkoda, że Wojtek nie dostaje Pucharu Króla do grania. Zawszę ten rezerwowy dostawał szansę, szczególnie jak jest tak klasowym bramkarzem.

1

@Kozinho. Jak Boga kocham. 1.9 TDI volkswagen caddy pewnie jakiś 2014 rok ;)

10

@Luciano99 Tak, byłem tym konfliktem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?