bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Śmiać to jest komu z pączków za 9 groszy ale kupić takiego rzemieślniczego za 30 zł to nie ma komu.
1
@gumaz ja to wolę te kraftowe za 26 zł
1
@NeroTFP1 No i to jest profesjonalna odpowiedź. Dziękuję.
0
Ile procent spotkań zagrał w tym sezonie Raphinia? Bo mam wrażenie, że facet nie zagrał nawet z 4 razy z rzędu.
0
@Laminedependencia Kurczaka dorzucić i jest lux
0
Z tym skokami to dajcie spokój kto to słyszał. Przecież mieliśmy być dziadami.
0
@ranger3120 Mam nadzieję, że dużo nie ubywa :)
2
Nic tak dobrze nie poprawia humoru jak sam se ogarniasz jakaś awarie w samochodzie i nie musisz jechać do mechanika ;)
1
@Allbi Exow to nie ma, chyba oprócz GoWa i Spider-Mana 2 to zostaje ci Horizon Forbidden West. Kiepska ta generacja.
4
Real dwa wydawałoby się trudne wyjazdy a tymczasem piłkarze Villlarealu i Valencia jaja zostawili w szatni.
0
@kosmos91 Umar niestety
1
@CurryTheGoat30 no grać jeszcze większe gówno tak jak rywale Realu.
16
Sevilla 13, Valencia 17 w tabeli . Za 10 lat ta liga będzie na poziomie ekstraklasy polskiej.
2
Dwóch Polaków w składzie Widzewa, no prestiżowo, tak światowo bym powiedział.
0
Ale Lewandowska dorwała Hiszpana na te zawody Hyrox czy jakoś tak. Dobrze, że Robert grał wtedy mecz na Camp Nou i nie martwił się tym.
0
Lech jedzie do Zabrza, ciężko to widzę. Czyżby dziś zwolniło się miejsce na ławce trenerskiej w Poznaniu?
4
@MesQueUnClub_87 Obejrzałem wszystko od Smarzowskiego po 2-3 razy ale Wesele to pierwsze TOP1.
1
@jacobFCB liczy się ilość
1
@tomek8756 cała ekipa u @Luciano99
1
@pt9 Na switchu się nie znam ale piękny parkiet.
0
@pt9 No to już moim zdaniem zależy co chcesz grać.
0
@pt9 Jak cię interesują głównie gry eksy od Nintendo i nie przerażają ceny gier +300 zł to warto. A Jeśli zależy Ci głównie na grze przenośnej to lepiej jakiegoś steam decka.
4
Dopiero teraz nadrabiam zaległości i oglądam Kompanie Braci. Kurczę, ale te wszystkie filmy wojenne, których było tak wiele w latach 1980-2005 mają taki niesamowity i niepowtarzalny klimat. Dziś już takich filmów nie robią.
0
@Zelazny_Mike jak gra obsługuje 4 k to tak. Generalnie się nie martw i nic nie musisz zmieniacy. Wszystko będzie działało w najlepszej możliwej jakości.
3
Kiedyś to przychodziła odwilż i była gołoledź, teraz -8 i pada deszcz co rozpierdala system. Naprawdę nie pamiętam czegoś takiego.
1
Liczę na el clasico w półfinale
10
Naprawdę nie rozumiem jak w tak stabilnym i dość bogatym klubie jak Lech, mając cały czas TOP frekwencję nie potrafią zbudować ekipy co by zdominowała i wygrała kilka mistrzostw. Powiecie Legia walczy o utrzymanie, to prawda ale mieli czasu gdzie zdobywali tam chyba 5-6 mistrzostwa po rząd.
6
Generalnie szkoda, że Wojtek nie dostaje Pucharu Króla do grania. Zawszę ten rezerwowy dostawał szansę, szczególnie jak jest tak klasowym bramkarzem.
1
@Kozinho. Jak Boga kocham. 1.9 TDI volkswagen caddy pewnie jakiś 2014 rok ;)
10
@Luciano99 Tak, byłem tym konfliktem.