bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Zima jest wspaniała do momentu aż nie musisz odśnieżać i skrobać auta.
1
@macio_944 Trochę dziwne, że wszyscy pewni, że wyjdzie i to zaraz a tak mało konkretów.
1
@Sulimo polecisz ten telefon ?
0
@APTAPT pytanie ile to jest 40 procent pensji
0
@xvcWinterSoldier Klasyczna Barcelona, może jakoś to będzie.
0
@Safrani Kounde co nie grał na stoperze od kilku lat ;)
3
W ogóle nie wiem jak mając parę stoperów Martin Cubarsi my myślimy o sprawdzenie Cancelo. Ja wiem, że oni grają z sercem ale nie bądźmy naiwni, każdy poważny rywal w LM będzie wjeżdżał w nas jak chłopaki na dyskotece w Mariole.
3
Cancelo jak dobrze pamiętam nie pokazał u nas nic i niby co ma teraz zrobić? Zdecydowanie wolałbym jakiegoś solidnego stopera.
0
@clyde jak tyle kasy to ładuj w Dior Fahrenheit
2
Mass Effect trylogia, tak czy nie ?
0
@Sulimo o ile znam ten serię to 3-6 to jest to samo.
0
Tak człowiek sobie patrzy na Ole Ciupe i się zastanawiam, jak to jest opierać całe swoje życie na dupie i cyckach.
0
@clyde jestem w połowie
0
Kingdom Come 2 w końcu na sensownej promocji w PSStore, może to ten moment by zaatakować...
0
W nowym roku życzę Wam abyście po prostu byli szczęśliwi bo co więcej.
0
@Elvisek bez niego to finał przed TV
0
@Rifek Ma taką samą łazienkę 5m2. Liczę 1km2 powierzchni podłogowej. Nie liczymy powierzchni ścian, sufitów itp. Majster liczy za M2 podłogi.
13
@BulaKG Zawszę pamiętam i nawet konia nie walę w Sylwestra, wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
1
@Bykunn Wiesz po prostu mam dylemat bo robota u mnie za cały remont to będzie 40 k. A sąsiadka miała jakiś tam dwóch polecanych majstrów co wzięli za samą łazienkę 5 M2, 30 k za robotę. Więc ciężko mi to sobię wszystko przeliczyć.
0
Witam, może jest tu jakiś majster lub osoba która robiła remont. Czy cena 1k za M2 robocizny w dużym mieście jest w normie czy duża/mała? Majster powiedział mi, że tak sobie liczy. Wchodzi w to każdy rodzaj prac od płytek, po elektrykę i hydraulike. Robimy kompletny remont i się zastanawiam czy taki sposób liczenia za pracę jest uczciwy.
0
Też w ostatnich miesiącach na Eleven 4k macie takie jakby spadki FPS-ow ? Wymieniłem ostatnio kabel HDMI ale bez różnicy i się zastanawiam czy tego wina i szukać jeszcze jakiegoś lepszego/szybkiego czy takie problemy są po ich stronie?
4
@Unbe 200 milinów premi to się boje zapytać ile ona zarabia rocznie.
0
Nie dziwię się jak pod prysznicem doznał kontuzji Christensen. Jak gra to nad wyraz dobrze ale chyba jest zbudowany z papieru.
0
Karaś to ma fuksa , że doznał kontuzji i ostatecznie nie zawalczył z AJ. Przecież to mogła być masakra na miarę Pudzian-Najman. Że ktoś w ogóle wymyślił taki pojedynek.
0
"rzeczywistości ciągłej sprzedaży. Gdzie "być" przestaje cokolwiek znaczyć."
Dziś te słowa Myslovitz wybitne pasują do otaczającego nas świata. Wszystko jest na sprzedaż.
0
Papszun wydaje się być takim gościem mającym pieczątkę jakości. Zobaczmy jak to wyjdzie.
4
@mordini123 jedna z najbardziej ikonicznych bramek z el clasico
0
@derus 942 zł dokładnie
1
@juarez Raczej kiepsko strzelasz. Mówię o twardych liczbach które można znaleźć w necie.
0
@gaucho104 Trochę gadasz głupoty bo największy problem z alkoholizmem mamy teraz. Pijemy na głowę 2/3 razy tyle czystego alko co za komuny. Na czym opierasz zdanie,że 30 lat temu było najgorzej? Bo tak Ci się wydaje?