9

Zima jest wspaniała do momentu aż nie musisz odśnieżać i skrobać auta.

1

@macio_944 Trochę dziwne, że wszyscy pewni, że wyjdzie i to zaraz a tak mało konkretów.

1

@Sulimo polecisz ten telefon ?

0

@APTAPT pytanie ile to jest 40 procent pensji

0

@xvcWinterSoldier Klasyczna Barcelona, może jakoś to będzie.

0

@Safrani Kounde co nie grał na stoperze od kilku lat ;)

3

W ogóle nie wiem jak mając parę stoperów Martin Cubarsi my myślimy o sprawdzenie Cancelo. Ja wiem, że oni grają z sercem ale nie bądźmy naiwni, każdy poważny rywal w LM będzie wjeżdżał w nas jak chłopaki na dyskotece w Mariole.

3

Cancelo jak dobrze pamiętam nie pokazał u nas nic i niby co ma teraz zrobić? Zdecydowanie wolałbym jakiegoś solidnego stopera.

0

@clyde jak tyle kasy to ładuj w Dior Fahrenheit

2

Mass Effect trylogia, tak czy nie ?

0

@Sulimo o ile znam ten serię to 3-6 to jest to samo.

0

Tak człowiek sobie patrzy na Ole Ciupe i się zastanawiam, jak to jest opierać całe swoje życie na dupie i cyckach.

0

@clyde jestem w połowie

0

Kingdom Come 2 w końcu na sensownej promocji w PSStore, może to ten moment by zaatakować...

0

W nowym roku życzę Wam abyście po prostu byli szczęśliwi bo co więcej.

0

@Elvisek bez niego to finał przed TV

0

@Rifek Ma taką samą łazienkę 5m2. Liczę 1km2 powierzchni podłogowej. Nie liczymy powierzchni ścian, sufitów itp. Majster liczy za M2 podłogi.

13

@BulaKG Zawszę pamiętam i nawet konia nie walę w Sylwestra, wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

1

@Bykunn Wiesz po prostu mam dylemat bo robota u mnie za cały remont to będzie 40 k. A sąsiadka miała jakiś tam dwóch polecanych majstrów co wzięli za samą łazienkę 5 M2, 30 k za robotę. Więc ciężko mi to sobię wszystko przeliczyć.

0

Witam, może jest tu jakiś majster lub osoba która robiła remont. Czy cena 1k za M2 robocizny w dużym mieście jest w normie czy duża/mała? Majster powiedział mi, że tak sobie liczy. Wchodzi w to każdy rodzaj prac od płytek, po elektrykę i hydraulike. Robimy kompletny remont i się zastanawiam czy taki sposób liczenia za pracę jest uczciwy.

0

Też w ostatnich miesiącach na Eleven 4k macie takie jakby spadki FPS-ow ? Wymieniłem ostatnio kabel HDMI ale bez różnicy i się zastanawiam czy tego wina i szukać jeszcze jakiegoś lepszego/szybkiego czy takie problemy są po ich stronie?

4

@Unbe 200 milinów premi to się boje zapytać ile ona zarabia rocznie.

0

Nie dziwię się jak pod prysznicem doznał kontuzji Christensen. Jak gra to nad wyraz dobrze ale chyba jest zbudowany z papieru.

0

Karaś to ma fuksa , że doznał kontuzji i ostatecznie nie zawalczył z AJ. Przecież to mogła być masakra na miarę Pudzian-Najman. Że ktoś w ogóle wymyślił taki pojedynek.

0

"rzeczywistości ciągłej sprzedaży. Gdzie "być" przestaje cokolwiek znaczyć."
Dziś te słowa Myslovitz wybitne pasują do otaczającego nas świata. Wszystko jest na sprzedaż.

0

Papszun wydaje się być takim gościem mającym pieczątkę jakości. Zobaczmy jak to wyjdzie.

4

@mordini123 jedna z najbardziej ikonicznych bramek z el clasico

0

@derus 942 zł dokładnie

1

@juarez Raczej kiepsko strzelasz. Mówię o twardych liczbach które można znaleźć w necie.

0

@gaucho104 Trochę gadasz głupoty bo największy problem z alkoholizmem mamy teraz. Pijemy na głowę 2/3 razy tyle czystego alko co za komuny. Na czym opierasz zdanie,że 30 lat temu było najgorzej? Bo tak Ci się wydaje?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?