bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rockstar pewnie obliczył jak przeogromną ilość płyt by musiał wytłoczyć i uznał, że albo się nie opłaca albo się nie wyrobią, tak czuję. Wcale się nie zdziwię jak kurz opadnie i gdy zainteresowanie będzie mniejsze wydadzą jakąś edycję z płytami w pudełku. Nie przypominam sobie aby ktoś w ten sposób do tej pory wydał grę na konsolach.
1
@macio_944 czyli 370 zł okazało się prawdą te przecieki z polskiego sklepu
0
Ciekawe czy GTA6 w pudełku z kodem będzie tańsze niż wersja cyfrowa w PlayStation Store.
0
Widzę tutaj wielkie oburzenie, zdenerwowanie i poirytowanie grą i transferem Gordona. Pytanie czy ktoś go wcześniej tutaj oglądał? To chyba jasne, że raczej wirtuozem futbolu to on nie był. Zobaczymy plan i pomysł Flicka na niego a czas pokaże co jest wart. Niektórzy chyba patrzą 80 mln to musi być drugi Neymar.
1
@partymaker tak, tylko sklep nie dla idiotów
1
@Traba727 pewnie masz trochę racji ale zobacz ilu było wielkich piłkarzy w topowych klubach
0
@Schoogs ta teraz to wszystko kraje z Europy mają powiązania z Afryką ;) Może polska doczeka się jakiś kolonistów z Africa.
2
@GeneralXavi mamy Gordona
2
@heniusss już się boje tych 40 stopni w sobotę i niedzielę.
1
Ghana z Afryki cała czarna, Anglia z Europy prawie cała czarna. O co tutaj chodzi.
0
@cchesterr43 a nawet Klan czy Plebanię.
1
@MessiForeverTheBest Cubarsi w ćwierćfinale LM : Potrzymaj mi piwo.
4
Całe szczęście, że miałem przyjemność oglądać futbol od roku 2004 i trochę tych kozaków człowiek widział. Bo teraz to już tylko gorzej z poziomem. Jako dzieciak Euro 2004 potrafiło mnie rozkochać w futbolu czy mundial 2026 może zaoferować dzieciaki ? Nie sądzę.
0
Naprawdę chyba nigdy nie widziałem takich głupot opowiadanych przez jakiś klub przy okazji transferów jak to robi teraz Atletico. Wyglądają jakby kompletnie nie przyjmowali rzeczywistości jaką ona jest. Milczenie jest złotem zdecydowanie.
2
Właśnie zobaczyłem post z życzeniami dla psiego Taty. Naprawdę nic mnie na tym świecie już powoli nie zaskakuje ale ci psowi ojcowie i psiowe mamy to naprawdę mnie irytuje jak nic innego.
0
@Popitek12 myślę, że bez porównania panie pitek
0
Uzbekistan, Kongo i można tak jeszcze wymienić co najmniej kilka reprezentacji, naprawdę z całym szacunkiem ale kompletnie zepsuli mundial. Niech jeszcze powiększą o 10 drużyn to Ronaldo będzie mógł tak strzelać na dwóch następnych mundialach.
6
@reloaded Moje 31 letnie życiowe doświadczenie podpowiada mi, że są gorsze rzeczy.
16
@kodi77 Strasznie współczuję, osobiście uważam, że ja nigdy bym się nie podniósł po stracie dziecka, mimo to dużo siły dla Ciebie.
1
@jacobFCB Też na to liczę, 2027/2028 to myślę, że pewniak ;)
2
@jacobFCB Dzięki, dla mnie podwójne świętowanie bo równocześnie dziś urodziny ;)
0
@ZuczekFCB1899 Edit. Reakcje Scaloniego na gole piłkarzy reprezentacji Argentyny.
0
Kocham oglądać te reakcje na gole Scaloniego.
1
@Bolton Dziwnie piszesz Cristiano Ronaldo.
1
@fcbarcafan19 Dziwny ruch, myślałem że mają taką kasę i monopol PC, że nawet własnym kosztem będą sprzedawać taniej aby napsuć krwi Sony i Microsoftowi. A tymczasem coś takiego, dziwny ruch. Chyba, że ceny komponentów tak bardzo stanęły na głowie.
3
@Luciano99 To może być Nobel dla Ciebie za to równanie.
0
Dajcie znać czy Leo gra z Jordanią bo nie wiem czy wstawać.
0
Austriacy się przewracają jak zapałki, co to za chłopy są.
2
Argentyna nie ma może wirtuozów i jakiś geniuszy oprócz Leo. Ale wydają się być taką typową ekipa turniejową. Wielka solidność, oddanie, niesamowita walka i trochę tej boiskowego cwaniactwa/chamstwa. W połączeniu z geniuszem Leo naprawdę mogą robić wynik.
2
Steam machine za 4500 najtańsza wersja. No nieźle a ludzie składają taki sprzęt nawet mocniejszy za 2-3 k i instalują po prostu steam OS. Niezła odkalejka.