La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1537 Culés

0

Uzbekistan, Kongo i można tak jeszcze wymienić co najmniej kilka reprezentacji, naprawdę z całym szacunkiem ale kompletnie zepsuli mundial. Niech jeszcze powiększą o 10 drużyn to Ronaldo będzie mógł tak strzelać na dwóch następnych mundialach.

2

@bartekvisca Dr Kongo akurat wypadl bardzo dobrze w 1 meczu i Kolumbii moga napsuc krwi

2

@bartekvisca Austria z Davidem Alibaba który piłki nie potrafi kopnąć, to dopiero przeciwnik

0

@Popitek12 myślę, że bez porównania panie pitek

0

@Popitek12 Gdzie Kongo i Uzbekistan do Austrii... Proszę Cię nie ośmieszaj się już.

0

@daniel32778 Przecież Kongo nie ma slabszej kadry od Austrii juz nie przesadzajmy, mają wiele ciekawych nazwisk.

0

@takisobiektos Co to za porównanie XD

0

@daniel32778 ale jakie porównanie, że w Kongo też masz ciekawe nazwiska? Takie są fakty, to nie jest gorsza kadra od Austrii, to są repki na zbliżonym poziomie.

0

@bartekvisca Nie zepsuli.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?