La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1396 Culés

0

Rockstar pewnie obliczył jak przeogromną ilość płyt by musiał wytłoczyć i uznał, że albo się nie opłaca albo się nie wyrobią, tak czuję. Wcale się nie zdziwię jak kurz opadnie i gdy zainteresowanie będzie mniejsze wydadzą jakąś edycję z płytami w pudełku. Nie przypominam sobie aby ktoś w ten sposób do tej pory wydał grę na konsolach.

1

@bartekvisca Wcale się nie zdziwię jak kurz opadnie i gdy zainteresowanie będzie mniejsze wydadzą jakąś edycję z płytami w pudełku. - i zarobią drugie tyle xD A później 3 tyle bo na PC Oni tyle to robią, że na spokojnie by się wyrobili a nawet jeśli nie to kto chciałby w pudełku a nie kupił na premierę to by albo poczekał albo kupił cyfrową wersję ale miałby wybór

0

@bartekvisca Po prostu chcą ukrócić proceder odsprzedawania GTA 6. Sam chętnie kupiłbym od kogoś używaną grę kilka tygodni/miesięcy po premierze, bo jakoś wielkiego hype na kolejną odsłonę GTA nie czuję.
No nic, trzeba będzie poczekać na wersję PC i pozyskać ją z zatoki piratów.

1

@Kgorecki2500 Potem wydadzą jeszcze enhanced edition na PS6 i PC :)

0

@bartekvisca tak tak nie opłaca się tłoczyć płyt xDDDDDDD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?