bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lionel_Messi10 Moim zdaniem to będzie taki Uncharted dla ubogich.
0
A Kraków to miał chyba prezydenta co tam był przez 20-30 lat i to był chyba rekord. To tego odwołali?
10
Ciekawe, że Bóg stworzył coś takiego jak kibic Realu Madryt. Dla mnie to ciężko sobie wyobrazić, żeby tak normalnie człowiek mógł coś takiego robić.
1
Lewy na starość 120 goli w 4 sezony. W polskiej ekstraklasie napastnik może zagrać całe życie i ciężko mu do 100 się zbliżyć.
0
@SeWo77 jesteś pewny z tym Tylko ?
1
Jeszcze trochę i przez Łatwo kilka firm zbankrutuję.
0
Ten cały Gumny z Lecha odbił się od typowych średniaków w Europie i widzę, że teraz w Polsce udaje kozaka jakiego świat nie widział.
1
@lithotripter Mówisz, że pasztety premium ale to musi smakować.
1
@gumaz z Rammstein
5
Że jestem z Łódzkiego i aktualnie przebywam u rodziny 15 kilometrów od Łasku to miałem okazję zobaczyć lądowanie 3 nowych F35 w asyście naszych dwóch F16. Ładne sprzęty, robią wrażenie.
0
@Uukasz_93 Bo amerykańscy żołnierze chociaż coś potrafią a nie siedzą w wojsku bo dobra pensja i szybka emerytura.
3
@misterio Powiem tak, Kasia Smutniak fajna dupa.
3
@tbas te 25 kg to za dużo na Yamala
2
Która to już Liga Europy Emerego 6,7 ?
6
Metallica i Metallica, dajcie spokój, Rammstein to jest zespół, Chorzów dopiero płonął wtedy .
0
@Giwera ale bym odjebał takie jedzonko
4
Niemcy, zimne skurczybyki.
20
Kurczę jak se człowiek przypomni lata 2000-2010 ilu to wspaniałych ale przede wszystkim charakterstycnzych piłkarzy grało to aż się ciepło na sercu robi. Ostatnie lata to niezwykła przeciętność i wszyscy na jedno kopyto.
5
@NeroTFP1 Doda akurat bez zmian, rozebrana regularnie od 20 lat.
0
@Zoker Z żadnym piłkarze Realu Madryt nie zrobiłbym sobie zdjęcia.
23
Pewnie po odejściu Lewego wygramy LM a Szczęsny będzie miał bekę.
3
Takie dwa lata Lewego w Lechu na koniec kariery ale to byłby sztos.
0
@JBgomeS Co to za placówka że tyle osób na pobranie ? Jeden ośrodek na miasto 50 k ?
0
@krefi10 chyba wydał od razu
2
A czy jakoś po finale pucharu Anglii nie było info, że Guardiola zostsje w City ?
0
@FcPortoFan1999 i jak ta propozycja się skończyła?
1
Rudiger, Valverde,Belingham - Mourinho ma niezłe podstawy aby grać w swoją grę.
1
@Mazi Wszystko jest możliwe i nie wiadomo na co się na stawiać. Alonso miał być królem po tym co zrobił w Leverkusen a poleciał niezwykle szybko. Najważniejsze, że my jesteśmy dobrze prowadzeni.
0
Robert jest tak żegnany ze względu na to jak grał w Barcelonie czy dlatego, że przyszedł z statusem być może najlepszego napastnika w historii ?
0
Mówi się, że lewy to jedna z najlepszych 9 ale tak z ręką za sercu czy biorąc pod uwagę skuteczność a z tego jest rozliczana 9 to czy ktoś strzelił więcej niż Robert?