La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1363 Culés

3

Ogólnie 80$, czyli ok. 350 zł (z VAT) za taką grę to jest bardzo korzystna cena. Jeszcze nie tak dawno ludzie zastanawiali się, czy GTA VI nie będzie kosztować 90, czy nawet 100$, a tutaj miłe zaskoczenie, bo to w sumie standardowa cena za gry AAA. A GTA VI prawdopodobnie będzie ponad to + rozrywka na setki, jak nie tysiące godzin.

1

@macio_944 czyli 370 zł okazało się prawdą te przecieki z polskiego sklepu

1

@macio_944 Niestety dla nas pewnie będzie to coś koło 419zł, przedewszystkim GTA to sandbox, coś za co pokochaliśmy poprzednie edycje. Możesz wejść do gry, postrzelać do ludzi, pojeździć samochodami czy je stuningować, coś takiego daje zabawę na bardzo długo i taka cena jest jak najbardziej w porządku.

0

@Raphinha11 Dlaczego 419 zł? Podstawowa wersja to raczej tak jak @bartekvisca pisze - 370 zł, bo VAT 23%.

1

@macio_944 płaczo o GTA za 350 zł, a zaraz kupio za tyle fife i 10x tyle wypierdzielo na jakieś monety

1

@macio_944 Bo gry które kosztują 70$ (69,99$) na PS Store są za 369zł przeważnie, zależnie od wydawcy.

0

@macio_944 nie używałbym określenia "za taką grę". Jeszcze gra nie wyszła nawet

0

@macio_944 Nie do końca. Pełna gra kosztuje 100$ i to jest główną cena. To 80$ jest za okrojoną wersję, co już samo w sobie jest obrzydliwe.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?