bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Kurcze ale ten Heweliusz jest rewelacyjny. Uwielbiam takie typowo ciężki polski klimat w serialach. Co jak co to takie produkcje nam wychodzą.
3
@michal26 spokojnie zaraz przegra 6 razy
0
Lewy jako rezerwowy nawet mając 40 lat da nam więcej niż Ferran.
1
Stary Yamala ma 35 lat a Yamalek zaraz 18. Kurde, to naprawdę dziwne mieć tak młodego ojca.
0
Gdyby Cristiano Ronaldo osiągnął takie same wyniki ale nie będąc piłkarzem Realu i Barcelony oczywiście też nie. Też byłby tak popularny i lubiany ? Moim zdaniem zdecydowanie Nie.
0
Rozumiem, że 22.11 gramy z Bilbao na CN i wchodzi 45 k ludzi ?
0
Wydawało się, że Balde będzie w końcu naprawdę dającym dużo z przodu obrońca tym czasem chłop się kompletnie wykoleił w tym sezonie. W ogóle patrząc na ostatnie 15 lat to Daniego mieliśmy z najwyższej półki na bokach obrony, to trochę mało.
0
@GeneralXavi Jak większość naszych transferów w ostatnich latach. Im gorsza sytuacja finansowa tym więcej dziwnych transferów.
0
@Dari0G Trochę wkurwiony był ;)
2
Lech Lechem ale dziś se zjadłem pierwszego Rogala Marcińskiego i to się liczy.
5
GTA 6 na 19 Listopada oficjalnie, oj nie będzie tego w 2026. Warto dodać, że to pierwszy taki przypadek gdy Rockstar przesuwa premierę podając wcześniej konkretną datę premiery.
8
@sidi12843 Chłopie, ja nawet w Bydgoszczy nie byłem a co dopiero na siłce w Tokyo.
1
Jeśli miałbym wybrać jedną osobę której ufam w tej zabałaganionej Barcelonie to na pewno będzie to Flick.
5
@Rastafarnianin Przecież to samo było z Interem i gdyby nie niesamowity Sommer to Yamal by te ekipę na plecach sam zaniósł do finału, niesamowity zagrał rewanż na Giuseppe Meazza.
0
@WiecekFCB Mamy ciągłe kontuzję w pomocy i ataku. Nawet miesiąca nie zagraliśmy w pełnym składzie.
9
Osobiście jestem niezwykle spokojny o Barcelonę Flicka. Wrócą kontuzjowani, forma fizyczna się poprawi i czuję w kościach, że tym razem to po nowym roku odpalimy a nie jak zawszę w Październiku.
0
@damian16161212 Moim zdaniem to kiepskich obrońców jak postawisz nisko to też będą puszczać. Nasza nadzieja to w pełni formy pomoc i atak aby strzelić więcej niż stracimy.
0
@damian16161212 Jedno jest pewne, Aspas coś ustrzeli.
1
@Nazio_87 człowiek sukcesu
2
@Filipem ryba po grecku i barszcz z uszkami
0
Pełno plotek o znów przesunięciu premiery GTA6. Ciekawe gdzie jest ta granica między zaufaniem do Rockstar i cierpliwym czekaniem a już wkurwieniem graczy. Osobiście uważam, że jeśli nie wyjdzie w 2026 w ogóle to bardzo bardzo kiepsko.
1
@RosjaninBut Z Realem zagubiony na równi z Ferranem. Bądźmy szczery, obaj nie są na poziomie Ligi Mistrzów.
1
Real jak już gra z Liverpoolem to akurat gdy mają najgorszą formę od wielu miesięcy. Znów będzie Wielki Real.
1
Że ten Gikiewicz miał jakieś kiedyś aspirację by grać w kadrze to naprawdę dajcie spokój ludzie.
1
Myślę, że poprzedni niesamowity sezon Yamala trochę przykrył wszystkie nasze braki. Wystarczy przypomnieć sobie dwumecz z Interem i to ile nam stwarzał zagrożenia sam Yamal, on praktycznie sam ciągnął to wszystko do porzodu. Moim zdaniem nasz główny deficyt do w słabej formie boki obrony. Od wielu lat Ci co wygrywają LM mają bardzo często niezłych wariatów na bokach obrony i dzięki nim robią wiatraki z przeciwników.
1
@spiderman1899 Możesz podziwiać Dembele.
0
@Martwy spokojnie, do końca roku nowy trailer z wrześniowa datą premiery ;)
1
Patrząc na naszych asów z ataku i możliwości operacyjno-transferowe to jeszcze będą prosić Lewego by został dwa lata.
1
@Toretto Może i utracił ale Real bez Viniciusa to nie da rady i myślę, że takie są fakty.
0
@mrboom Tylko to było klepanie po obwodzie na życzenie Realu.