10

@Luciano99 Tak, byłem tym konfliktem.

2

Z ręką na sercu, komu dziś nie odpalił? Mi się pierwszy raz taka akcja zdarzyła. Uratował sąsiad i podpięcie pod jego furkę 1.9 TDI i załatwiło sprawę. Mam nadzieję, że nowy akumulator przyniesie odpowiedni rezultat i jutro ruszę.

1

- 20 w centrum Polski to chyba naprawdę dawno nie było.

2

Godzina 14, niedziela. To nie są warunki do grania, liczę na Rayo.

0

@Zelazny_Mike Philipsa słyszałem, że nie warto, szczególnie do 3k. Ja bym brał jakiegoś Samsunga to zawszę pewność przyzwoitej jakości.

0

To już pewne, Kingdom Come Deliverence 1 dostanie ulepszona wersję na PS5 i XSX. Dobrze, że daleko nie jestem bo komfort grania na wersji z PS4 jest średni.

0

@draxidox pod względem dryblingu półka wyżej niż Pedri. Trochę Pedri czasem gra zbyt zachowawczą i nie próbuje takich wejść.

1

@Eklerek Facet też ma uczucia i zdrowo sobie popłakać.

1

@Bolton gościu powinien robić w przeprowadzkach.

4

I niech mi ktoś powie, że lubi jak przy - 15 startuje do roboty, to mu łeb urwie.

0

@TR3YWAY jak to mówią czarni w Ameryce, lajt wejt bejbe ! Jee Baddy !

2

@esem91 Proponował bym najpierw zrobić sobie 3-4 pomiary w ciągu dnia ciśnieniomierzem i wtedy zobaczyć co pokaże.

2

Człowiek ledwo przetrwał te oblodzenia a już na weekend -15. Naprawdę dawno w Poznaniu nie pamiętam tak kurewskiej zimy.

0

Pierwsza większa zima od lat i przy każdym większym ataku jest paraliż, brak soli, piachu czy odśnieżenia. Z czego to wynika ? Nie ma komu tego robić czy jak to jest?

9

Ja Wam mówię, Mbappe będzie walił gole ale będzie tym przekleństwem Realu jeśli chodzi o trofea.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Villlareal gra jak niepełnosprawni. Ani skrzydeł, ani napastnika, nic z tego nie będzie. Wyglądają jakby biegało tam 8 środowych pomocników.

0

@mateusz33 słyszałem że tragedia

0

@Jakchcesz Mogą stanąć na głowie ale moim zdaniem gra bez Geralta w roli głównej na pewno nie będzie hitem z najwyższej półki.

0

@Filipem Cancelo jest słabiutki niestety.

2

Robert w prime ładuje wczoraj gola z pierwszej piłki bez tego odbijania o jajka, tak czy nie ? Ja mówię zdecydowanie Tak.

1

Ja wiedziałem że tak będzie.

3

@Lionel_Messi10 Barcelona już gotowa na 30 rat zero procent.

2

Ale ten Pasut od Abstrachuje to już dawno odleciał. Naprawdę nawet mnie jego content nie dziwi w tych czasach za bardzo ale na Boga, czemu on kręci to z jakimiś laskami azjatyckimi co wyglądają jak krasnale po tygodniu w Sosnowcu?? Nie ma normalnych dziewczyn ;D

2

Myśląc o procesie produkcyjnym takiego GTA 6 gdzie nad całością pracuje kilka tysięcy ludzi to aż ciężko mi sobię wyobrazić jakich wybitych trzeba mieć kierowników projektu aby spiąć to w całość.

1

@DTMisTheBest Ty kiedyś pisałeś o jakieś grze chyba planszowej w którą można grać z 2-3 latkiem ? Podasz nazwę?

0

Ni chuja tutaj nie strzelimy ;D

0

Typowy Manchester United. Mogą chuja grać a takie derby wygrać. No Arsenal stoi przed dużą szansą.

0

@urbipl mokre lepiej kleją

0

@Popitek12 dawaj,opowiadaj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?