1

@KaammiilM1206 W tym sezonie mamy cały czas problemy.

0

Obrona posypała się już gdzieś wiosną tamtego roku i do tego czasu nie ma poprawy. Flick zrobił świetna pracę no ale kompletnie nie potrafi ogarnąć gry w destrukcji. Skoro taka ekipa jak Girona co chwilę w nas wchodzi jak nóż w masło to nie mam więcej pytań.

0

Czy Flick znów odbędzie kulturalną i zadowalająca rozmowę w pokoiku sędziowskim?

0

My z karnych nie trafiamy więc nie wiem na co możemy liczyć więcej.

0

@CurryTheGoat30 daje 200 euro

0

@Sysia11 tak mogą się lać ale są kary np. 5 minut na ławce

0

@Sysia11 to nie NHL

0

Casado ma tak silną konkurencję w pomocy, że jak wypadł Pedri to nie ma nas.

0

Kompletnie Barcelona nie potrafi wejść w tym sezonie na ten swój najwyższy poziom. Piłkarze po każdym lepszym meczu mówią- to nie jest nasz najwyższy poziom. Szkoda, że potem przychodzą takie mecze jak z Atletico i znów przychodzi zwątpienie. 3-4 dobre mecze i przychodzi klapa. Bardzo szarpany sezon czy będzie happy end ?

0

@Transu96 Przecież oni to zrobią za 10 lat.

0

Wczoraj widziałem chyba najgorszy występ sędziego za mojego życia. Jednakże to nie jest tutaj kluczowe. Wczoraj mieliśmy obraz po prostu tak zwanej za której kołderki. Przy tym jak nam wypadł Pedri i Raphinia to my nie mamy czego szukać po prostu. Do tego fatalna obrona i mamy efekt. Osobiście uważam, że po prostu nie da się grać o najwyższe cele mając takich obrońców i tyle. Możemy się wściekać i modlić się do Herr Flicka ale cudotwórcą to on nie jest.

2

No i co z tej gównianej linii wynika ? W chuja robią nawet nie potrafią pokazać spalonego. Czemu nie ma tego obrazu 3D ?

0

Janek Tomaszewski był tutaj wyśmiewany i krytykowany...

0

Każde ich zagranie do przodu to nasza obrona rozjechana jak nie powiem kto.

0

@VegetaPolska Obserwuj jutro temat, prawdopodobnie pojawi się ulepszenie.

2

Ten Huragan Flicka to nawet 90 letniej babuni nie przewróci.

1

A ja jemu mówiłem, daj tego Wojtka na Puchar Króla.

2

@Arden To tylko pokazuje jak skomplikowana to jest operacja.

0

Lewy na ławce no można się załamać.

0

@VegetaPolska A ja czekam na jutrzejszego patcha next gen na PS5 i lecę dalej. Do tej pory może mam z 12 godzin w KCD1.

0

@Fabik87 pewnie ktoś z ekipy @Luciano99 dwa dni przed wypłatą której i tak nie będzie.

0

@barcafan1789 Poczekaj aż zacznie się obowiązkowa szkoła ;D
A tak serio to za dużo nie poradzisz, co im powiesz, dlaczego dzieci tyle płaczą? Policja tutaj też będzie mieć wyrąbane.

0

Rapha kontuzja, Rashford kontuzja to przynajmniej nasz Robercik Boży całe 90 minut dziś. Zawszę można znaleźć jakieś pozytywy.

0

@Zoker I jak te pączki robią?

0

@cules100pro nie jest źle, prawdopodobnie w marcu wleci odświeżona trylogia gothica na PS4 i PS5 więc będzie co robić.

6

Gothic Remake z premierą 5 czerwca 2026. Czekam, czekam ;)

5

@Sulimo Zdecydowanie najlepszy FarCry po części pierwszej, która dla mnie króluje nadal i był to tytuł,który wyprzedził swoje czasy. Trójkę przeszedłem 3 razy.

15

Muszę przyznać,że La Bamba to był naprawdę wspaniały pomysł. Można pogadać o wszystkim i to często z ludźmi,którzy mają olej w głowie. Dobrze z Wami być, dobranoc ;)

1

@Popitek12 bo są tak zwane kartele alkoholowe, które muszą zarabiać i przekupują pewne osoby, które chętnie biorą kasę aby alkohol był wszędzie dostępny. Państwo ogółem traci dużo więcej przez uzależnionych niż zarabia z akcyzy.

0

Witam, może ktoś tutaj ogarnia blacharskie roboty. Po zimie zauważyłem kilka takich bardzo małych punktów rdzy na aucie. Ślady są bardzo powierzchowne, bo nawet po przejechaniu ścierka jakby niektóre znikają. Co najlepiej robić w jakiej sytuacji aby nie pogorszyło się? Jakiś papier ścierny + lakier naprawczy w kolorze ? Autko 15 lat więc wiadomo cudów nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?