bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Panowie spece od Kingdom Come Deliverence, czym lepiej walczyć, miecz czy buława ?
0
@marcin62 lata mijają w widzę, że za znajomości i pieniądze można wszystko załatwić, normalnie PRL tylko jeszcze SB brakuje.
0
@matador Niestety pierwsze słyszę.
0
Patrząc na naszą dyspozycji i tabelę to teraz każdy mecz może być o życie, tym bardziej, że w lidze to Real Arboledy punktuje cały czas.
4
@Faro chyba antysex
5
Kiedyś to Bartomeu wyciągał 140 milionów z kieszeni i cyk Coutinho,Dembele,Griezmann,Suarez.
Teraz może jest biednie ale za to skromnie.
4
@Sulimo Trzeba przyznać, że w InPost mają jaja i nie idą po najbliższej linii oporu.
0
Pedri wraca już nam nic nie strzelą.
0
@Popitek12 to ten co grał w rodzince?
1
@kubix05 Ostatnio oglądałem ciekawy podcast z Norbim. Facet przez 15 lat był uzależniony od hazardu, jak sam przyznał lekko 5 milionów złotych przegrał i to w latach gdzie 5 baniek znaczyło dużo więcej niż dziś. No ale jakoś chłop z tego wyszedł.
24
@Safrani co idę biegać to obojętnie o której godzinie chodzą ludziska z tymi pimpkami wielkością kotów.
0
Gordon po rekord Messiego
1
@Sulimo swój chłop
1
@Zoker Pingwinek wchodzi do gry plus widzę truskawkowego durexa. Ładna zabawa.
0
Jakby tak zrobić kartoniade MONKEY na klasyk ? ;)
3
@Pressinho Co z tego jak wystarczy laga na ymbappe i cyk 2 pkt przed Barceloną
1
@fart Ta tylko jak to zrobić jak nawet ten Dro wolał iść do PSG.
1
@Arden A rekordzista gdzieś tam wyciągał 250 k brutto.
0
Nie patrząc na same bramki czy asysty ale na ogólne wrażenie to Lewandowski rozgrywa jeden z najgorszych sezonów w karierze. Nie sądziłem, że po tak kapitalnym poprzedni zjedzie tak nisko. Generalnie dyspozycja Lewego jest najczęściej odzwierciedleniem dyspozycji całej ekipy. Słaba Barcelona= słaby Lewandowski.
2
Wypalony i zmęczony jak sam twierdził Inigo, trzymał naszą ekipę za jaja. Strach pomyśleć w jakiej oni muszą być dyspozycji.
1
Arboleda prowadzi w La Liga, nieprawdopodobne.
3
Moim zdaniem Raphinha strzela najlepiej karne i to błąd, że dają piłkę Yamalowi czy Lewemu.
4
@Popitek12 nie wstyd Ci było pokazać, że tir cię wyprzedził?
2
Dzięki VARowi sędzia główny zawszę będzie zgrywał idiotę i bronił się tym, że VAR nic nie zgłosił, wszystko jest OK.
0
Może to czas by spróbować Kounde na środku obrony ? Bo naprawdę nie ma żadnego postępu w naszej grze defensywnej.
1
@KaammiilM1206 W tym sezonie mamy cały czas problemy.
0
Obrona posypała się już gdzieś wiosną tamtego roku i do tego czasu nie ma poprawy. Flick zrobił świetna pracę no ale kompletnie nie potrafi ogarnąć gry w destrukcji. Skoro taka ekipa jak Girona co chwilę w nas wchodzi jak nóż w masło to nie mam więcej pytań.
0
Czy Flick znów odbędzie kulturalną i zadowalająca rozmowę w pokoiku sędziowskim?
0
My z karnych nie trafiamy więc nie wiem na co możemy liczyć więcej.
0
@CurryTheGoat30 daje 200 euro