bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Młodziana, w tym wieku to Yamal ciągnął Hiszpanie do mistrzostwa Europy oraz Barcelonę w każdych rozgrywkach.
2
Iga jest młoda wygrała tyle co nikt w Polsce nie wygrał i pewnie nie wygra już nigdy. Mam wrażenie, że cały ten hejt to tylko przez zbyt duże wyobrażenia odnośnie jej kontaktów z psychologiem ekipy - Darią Abramowicz.
0
@draxidox a dziś mamy jak w 2022
2
@Comentateiro Nie wyglądasz na tak młodego.
0
@Kgorecki2500 Jak taki tytuł ma tak wieki hype to jestem ciekaw co się stanie jak wyjdzie GTA 6 czy Wiedźmin 4. Awarie systemów to pewniak.
3
Pedrinho ale to musi być talent.
3
@Ilka synka mam swojego ale to nie na pokaz ;)
1
Myślę, że sporo wody w Wiśle ubędzie nim Barca będzie wstanie kupować za +100 mln więc darujmy sobie myślenie o takim Alvarezie na przykład. La Masia+ jacyś ograni już zawodnicy pod 30 lat to max co może być.
3
W 10 dni 3 mecze z Atletico ;)
3
@reloaded najtańszy z Decathlonu
25
Yamal poprawia zawszę te fryzurę jak typowy brokuł z gimnazjum.
1
@clyde Tak to jest jak się robi hype to kilku materiałach od twórców. Do trzeba zagrać na spokojnie a nie od razu 10/10.
1
Lewy strzela, Wojtek na bramce i to mi się podoba, tak można znów iść po Ligę mistrzów.
1
@KamQiX Pewnie tak ale oni już ograniczają ilość graczy i czas gry więc to wszystko będzie wymagało czasu i sprzętu.
1
@KamQiX Ktoś tu pisał, że do tego trzeba mieć dwie karty najmocniejsze od NVIDIA czyli grubi ponad 10k. Krótko mówiąc mało kto z tego korzysta a konsole może nigdy ??
0
@ACMaldini3 i to jeszcze jak
0
Kurde, ciekawe kiedy Polskie przejmie Trump. Spełni się nasz Amerykański sen.
4
Jakby tak Trump zbombardował cały świat i zostały same Stany ? Wtedy chłop by nie miał już żadnych problemów.
0
@czosnekfcb 15 minut rozgrzewka i godzina treningu ale to tak ostry zapierdol. 1 minuta przerwy między seriami łącznie 30 serii od 8 do 10 powtórzeń. Gdy mam więcej czasu co bardzo rzadko mi się zdarza to tak 1.5 h ćwiczeń samych ale dłuższe przerwy do 3 minut.
0
@maroon nie znam
1
Ciekawe na jaki mecz w LM nam Marciniaka dadzą
0
Adonis Creed z Oscarem to chyba przez kolor skóry.
1
@Gary to super, maraton to moje marzenie ale niestety u mnie jest problem z regularnością. Ale od Lipca dzielnie się trzymam z bieganiem więc kto wie.
2
Dziś nogi prawie 17 ton przerzucony na pakerni, może być ciężko jutro wyjść na bieganie a 8 kilometrów trzeba być zrobić. Pozdrawiam wszystkich entuzjastów sportów wszelakich i dobranoc.
P.S - Joan Laporta to mój prezydent.
2
Laporta nawet nic nie obiecał na te wybory bo nie musiał.
4
Zawszę stałem murem za Robertem ale obecny sezon pokazuję, że nie wiele jest wstanie wnieść nawet jako absolutnie rezerwowy. Lewy zrobił swoje, grał na najwyższym poziomie prawdopodobnie najdłużej ze wszystkich napastników w czołowych ligach ale teraz jest już jego czas.
6
10 ton przerzucone na pakerni, się człowiek teraz dopiero dobrze czuję. Teraz wjeżdża serek high protein(25g) z Lidla i czego chcieć więcej.
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@michal26 A dlaczego nie są ok ? Każdy robi coś co che i nikogo nie zmuszasz to tego. Jeśli te warunki są zachowana to nie widzę problemu.