bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kiedyś Diego nam wjebał gola niemożliwego teraz Alvarez wali takiego wolniaka. Naprawdę ciężko będzie ich wywalić.
1
Przeciwko nam to VAR wszystko sprawdzi.
0
O widzę, że defensywny napastnik Antułan od pierwszych minut.
0
Mam dziwne przeczucie, że dziś lejemy Atletico.
0
@tbas albo i nie
6
@Ignareks A czemu by miał? Skoro City płaci po 70-80 mnl za byle Coco Jumbo ?
0
Jakoś jestem spokojny o ten dwumecz z Atletico. Wiem, że ciężko szło nam z nimi w LM bo przecież dwa razy odpadliśmy ale pokazaliśmy, że na najwyższym poziomie grając potrafimy ich kompletnie zdominować. Jeśli nie zawalimy meczu na CN i pojedziemy z zaliczką dwóch goli to luz.
0
Komentarz usunięty
2
Lewy na wózku inwalidzkim strzeliłby więcej niż Ferran Shark Torres. Dobrze go mieć.
0
Bez lewego na Atletico to se możemy
2
@Comentateiro Wiadomo wszystko dzięki temu, że biała.
3
@Popitek12 Powiem tak, najważniejsze to być dobrym czlowiekiem i nie robić tego co Tobie nie miłe a nie ważne czy jesz mięso czy nie.
1
@Mario96w Ja właśnie mam dość silne nogi i ciężko mi je skatować tak bym miał potężne zakwasy.
0
@TR3YWAY U mnie dopiero wtorek bieganie. Teraz wyjazd dalszy do rodzinny na święta.
2
@Kgorecki2500 Niemiecki jedynie co ładne to Rammstein.
4
No i poszło 12 ton dziś żelastwa. W pełni zadowolony jestem z tego tygodnia. 2x siłownia,2x bieganie po 8KM i wczoraj rower luźne 20 KM. Z czystym sumieniem zaczynam świętowanie. Życzę Wam wszystkiego Dobrego w te święta a przede wszystkim spokoju, refleksji,resetu głowy no i niech jajka pójdą w ruch ;)
0
@Kgorecki2500 no ale to F35 nie miał być zestrzelony? Tutaj piszą, że fotel od F15
0
@Kapitan9 Jak kto , Lewy i Ferran.
0
Tak się bardzo zadowoliliśmy Lewandowskim przez te 15 lat , że nie mamy nawet pół napastnika typowej 9 aby go zastąpić w reprezentacji.
0
@kamyk_23 Plajta bo ludzie wygrywają
2
@Lukikiki Niezły specjalista z Ciebie, czemu nie policzyłeś 3-4 tysięcy?
0
@Popitek12 Również uważam, że sztanga łamana jest najlepsza.
0
@TR3YWAY Jutro urlop, dzieciak do żłobka a ja ma spokojnie przed południem pewnie przy pustej siłowni przerzuce pewnie z 10 ton na klatę i triceps.
1
@ranger3120 Urlopie ale tak w ogóle to jutro normalny dzień przecież każdy zapierdala normalnie a w marketach to nawet dłużej bo do północy słyszalne.
1
@barcelonaLM Teraz to nawet jagodzianki są skompilowane, Kraftowe z BIO jagód za 20 zł sztuka.
2
@EzioAuditoreDF Stadion i tak będzie pełny więc dla organizatorów same plusy.
30
Grosik myślał, że na koszt PZPN pobawi się w stanach a tu dupa.
0
@Gary Ja spokojnie sobie daje czas z bieganiem. Kluczowe dla mnie jest aby zrobić to bieganie 3x8 KM w tygodniu dla rutyny i ruchu, takie bardziej cardio. W tym roku mam tylko jeden cel biegowy, start we wrześniu na 10 km a za rok w kwietniu półmaraton poznański. Debiut w półmaratonie miałem w 2018 roku, podszedłem bez żadnego przygotowania i ledwo to ukończyłem z czasem 2:40 :D Nogi mnie bolały przez miesiąc.
2
@Giwera Euro 2004 i Mundial 2010 dla mnie najlepsze wspomnienia mimo, że w 2004 miałem 9 lat.
0
@Antimadridista_WR Rozumiem ale chyba nie jest mimo wszystko tak tragicznie nawet jak na gazie spali więcej.