bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ladypuyol nie ma szans nikt tam nie przetrwa przegrywając wszystko, mimo, że wszedł w połowie sezonu.
0
Jak dobrze kojarzę był jakiś zaawansowany temat ściągnięcia Luiza Diaza ale zrezygnowaliśmy? Bo byłem bardzo steptycznie nastawiony a jednak wydaje się być kocurem.
0
@cules100pro cały czas się mówi o ich mitycznym bronieniu ale zobacz ile oni goli tracą. To, że grają dalej i są w finale LM to zasługa tylko naszej obrony.
0
Patrzysz na kadrę takiego PSG czy Bayernu i zastanawiasz jak taka Barca ma się bić i trumf w LM. Oczywiście nie skreślał bym nas w takim pojedynku jednak to tylko pokazuje jak wielką pracę wykonuje Flick tutaj z takim Rashfordem,Arujo,Martinem czy Cubarsim. Z całym szacunkiem dla nich i ich pracy ale to nie jest talent na Barcelone.
0
Co jak co ale ośmieszył się z kartką czerwoną dla Camavnigi no ale fajnie.
0
Ten mecz tylko pokazuje jaki poziom jest w Bundeslidze. Tym bardziej śmiać mi się z komentarzy,że dobrze, że odpadliśmy bo my nas PSG czy Bayern zniszczyli.
8
Ja osobiście jestem wielkim fanem stylu Flicka i mam nadzieję, że nie zmieni go ani trochę tylko dostanie odpowiednich wykonawców. 2 transfery do obrony i nowa 9 to konieczność. Tyle
2
Trzeba przyznać, że przebieg tego dwumeczu bardzo podobny to spotkania a Interem a i styl przeciwników bardzo podobny.
0
@szymonekk na klasyk zawszę warto moim zdaniem
1
@kaamil1910 Też o tym pisałem, był tam Kounde i ta czerwień to tak naprawdę kontrowersje.
0
A tak generalnie to najpierw sędzię o ile się nie mylę dał żółtą kartkę Garcii, potem była wątpliwość czy był spalony a na koniec wypalił z czerwoną. Kounde był blisko i wydaje mi się, że sędzia dobrze najpierw to zinterpretował a potem oczywiście włącza się VAR i wiadomo jak jest.
11
W ogóle ten Sorloth to jak go widzę to już mnie kręci w żołądku i właściwie od razu jestem pewny kłopotów.
0
Żeby wygrywać LM musieliśmy mieć prawdopodobnie najlepszą drużyną w historii półki nożnej - Team Guardioli i później drużyna Lucho z prawdopodobnie najlepszym atakiem w historii futbolu. Dziś chcemy to osiągnąć z wieloma naprawdę przeciętniakami.
1
@matirix20 Panie, on miał serię chyba 12 meczy bez gola.
0
@Katalończyk 99 Lewy to klasa sama w sobie mimo wszystko.
1
@Aequlibre Wchodzą De Jong i Lewy, lecimy po finał.
1
Jak trener stawia wyżej Ferraniho to naprawdę się dziwię, że Robert myśli o jakimś przedłużeniu kontraktu. Takich konkurentów to on miał ostatnio w Lechu Poznań chyba.
0
@FCB24 o to, że Robert w taki meczu to cień szansy na gola a Ferran to tak 1/4 cienia.
2
Ferran na mocno fizyczne ekipy. No to zakład ile podań wymieni ? Moim zdaniem mniej niż 5.
5
@LAMC_10 to nie jest mecz o dupę Maryny
4
Życzę Nam abyśmy dziś nie musieli cytować Mariana Dziędziela z rewelacyjnego filmu pt. Pod Mocnym Aniołem.
" No i chuj no i cześć"
1
@MirusAmisz chyba zapinają
1
Widzę, że Sydney Sweeney już kompletnie dopięła wrotki w nowym sezonie Euforii. Ciekawe co dalej zaprezentuje.
1
@czudi17 zawszę był solidny
0
@GeneralXavi tym bardziej, jak ostatnio ślizgali się zawodnicy Tottenhamu
5
@Marusek no wiadomo, spółka miejska, państwowa, czy się stoi czy się leży kasa się należy.
2
@Marusek to po co utrzymywać mpo w takiej formie ? Nie lepiej zrobić tam zmiany by ludzie nie dopłacali ?
0
@La Pulgaa ale oni też mogą strzelić 2 a nawet 4.
0
Co tutaj dużo mówić, dziś podchodzę do tego meczu z niezwykle chłodną głową i wręcz pesymizmem. Krótko mówiąc daje szansę się pozytywnie zaskoczyć, oczekiwań zero.
2
@gumaz musiał dobry rower popierdolić