1

@ladypuyol nie ma szans nikt tam nie przetrwa przegrywając wszystko, mimo, że wszedł w połowie sezonu.

0

Jak dobrze kojarzę był jakiś zaawansowany temat ściągnięcia Luiza Diaza ale zrezygnowaliśmy? Bo byłem bardzo steptycznie nastawiony a jednak wydaje się być kocurem.

0

@cules100pro cały czas się mówi o ich mitycznym bronieniu ale zobacz ile oni goli tracą. To, że grają dalej i są w finale LM to zasługa tylko naszej obrony.

0

Patrzysz na kadrę takiego PSG czy Bayernu i zastanawiasz jak taka Barca ma się bić i trumf w LM. Oczywiście nie skreślał bym nas w takim pojedynku jednak to tylko pokazuje jak wielką pracę wykonuje Flick tutaj z takim Rashfordem,Arujo,Martinem czy Cubarsim. Z całym szacunkiem dla nich i ich pracy ale to nie jest talent na Barcelone.

0

Co jak co ale ośmieszył się z kartką czerwoną dla Camavnigi no ale fajnie.

0

Ten mecz tylko pokazuje jaki poziom jest w Bundeslidze. Tym bardziej śmiać mi się z komentarzy,że dobrze, że odpadliśmy bo my nas PSG czy Bayern zniszczyli.

8

Ja osobiście jestem wielkim fanem stylu Flicka i mam nadzieję, że nie zmieni go ani trochę tylko dostanie odpowiednich wykonawców. 2 transfery do obrony i nowa 9 to konieczność. Tyle

2

Trzeba przyznać, że przebieg tego dwumeczu bardzo podobny to spotkania a Interem a i styl przeciwników bardzo podobny.

0

@szymonekk na klasyk zawszę warto moim zdaniem

1

@kaamil1910 Też o tym pisałem, był tam Kounde i ta czerwień to tak naprawdę kontrowersje.

0

A tak generalnie to najpierw sędzię o ile się nie mylę dał żółtą kartkę Garcii, potem była wątpliwość czy był spalony a na koniec wypalił z czerwoną. Kounde był blisko i wydaje mi się, że sędzia dobrze najpierw to zinterpretował a potem oczywiście włącza się VAR i wiadomo jak jest.

11

W ogóle ten Sorloth to jak go widzę to już mnie kręci w żołądku i właściwie od razu jestem pewny kłopotów.

0

Żeby wygrywać LM musieliśmy mieć prawdopodobnie najlepszą drużyną w historii półki nożnej - Team Guardioli i później drużyna Lucho z prawdopodobnie najlepszym atakiem w historii futbolu. Dziś chcemy to osiągnąć z wieloma naprawdę przeciętniakami.

1

@matirix20 Panie, on miał serię chyba 12 meczy bez gola.

0

@Katalończyk 99 Lewy to klasa sama w sobie mimo wszystko.

1

@Aequlibre Wchodzą De Jong i Lewy, lecimy po finał.

1

Jak trener stawia wyżej Ferraniho to naprawdę się dziwię, że Robert myśli o jakimś przedłużeniu kontraktu. Takich konkurentów to on miał ostatnio w Lechu Poznań chyba.

0

@FCB24 o to, że Robert w taki meczu to cień szansy na gola a Ferran to tak 1/4 cienia.

2

Ferran na mocno fizyczne ekipy. No to zakład ile podań wymieni ? Moim zdaniem mniej niż 5.

5

@LAMC_10 to nie jest mecz o dupę Maryny

4

Życzę Nam abyśmy dziś nie musieli cytować Mariana Dziędziela z rewelacyjnego filmu pt. Pod Mocnym Aniołem.
" No i chuj no i cześć"

1

@MirusAmisz chyba zapinają

1

Widzę, że Sydney Sweeney już kompletnie dopięła wrotki w nowym sezonie Euforii. Ciekawe co dalej zaprezentuje.

1

@czudi17 zawszę był solidny

0

@GeneralXavi tym bardziej, jak ostatnio ślizgali się zawodnicy Tottenhamu

5

@Marusek no wiadomo, spółka miejska, państwowa, czy się stoi czy się leży kasa się należy.

2

@Marusek to po co utrzymywać mpo w takiej formie ? Nie lepiej zrobić tam zmiany by ludzie nie dopłacali ?

0

@La Pulgaa ale oni też mogą strzelić 2 a nawet 4.

0

Co tutaj dużo mówić, dziś podchodzę do tego meczu z niezwykle chłodną głową i wręcz pesymizmem. Krótko mówiąc daje szansę się pozytywnie zaskoczyć, oczekiwań zero.

2

@gumaz musiał dobry rower popierdolić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?