0

Już czekam na kartki typu brak paliwa bo im się nie opłaca sprzedawać

2

@Katalończyk 99 również czekam na historię pielęgniarek :D

1

@CLS63AMG Zakładam, że będzie to wszystko dokładnej opowiedziane w serialu bo mają więcej czasu. Główna fabuła ma być ta sama.

0

Muszę przyznać, że całkiem dobry ten zwiastun serialu o Harrym Potterze. Jestem zaskoczony bo z góry skreśliłem ten projekt.

0

Początkowo długo zastanawiałam się nad Honorem 400 aż wybrałem wersję 400 Pro i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony. Super ekran, działa jak błyskawica i aparat petarda, nigdy takiego nie miałem w telefonie. Do tego 6 lat wsparcia i 6 kolejnych wersji Android zapewnionych. Jakby ktoś się zastanawiał to polecam. Dobranoc.

6

@Frimpong tak, ściągaj gacie.

0

Całe szczęście,że penisa nie amputowali temu Mbappe.

4

@gumaz będę biedniejszy niż już jestem

0

Ropa spadła o 10 dolców, Orlen podobno obniżył marzę a u mnie na bp względem godziny 8 rano ropa + 35 groszy i już 8,89 na budziku ;)

2

@kuz ledwo co wziąłem kredyt na zerowych stopach i praktyczne od razu zaczęła się karuzela z wiborem i stopami do góry. Mam jeszcze rok stałego i raczej zawsze będę patrzył przychylnym okiem w stronę stałego oprocentowania. Wolę płacić 300 zł więcej niż być w kompletnej niewiadomej i mieć ratę wyższą o 100 procent.

4

Legia i Widzew ale to jest heroiczna walka o utrzymanie.

0

Gdzie to Atletico co ciężko było im cokolwiek strzelić. Simeone kompletnie stracił zmysł do skutecznego murowania.

0

@ARTUR8 przecież ostatnio wygrali 5-2

0

@Gh0st A rekrod czego dotyczy? Bo peak graczy to ponad 3 mln chyba PUPG lub Day Z

1

Jak Lech obroni mistrza z tym cienkim statystą trenerem to naprawdę szacun.

1

@Lionel_Messi10 a ja nie grałem w żadną

0

@TR3YWAY ciekawe ile lat powstawał scenariusz

0

Pan Doping wygrywa

2

@LAMC_10 interesuje mnie tylko cena ropy a ta idzie w zła stronę

0

@michal26 Ameryka nie może ich zniszczyć doszczętnie?

7

A pamiętacie jak nas Chelsea zlała?

0

@AduŚ07 czekałem na strzały

1

@Rifek to mam jeszcze 5 lat

1

@Luciano99 Szkoda pieniędzy to na twoich specjalistów wulkanizatorów.

1

@Luciano99 też się dziwię bo sama Patola tam jest znana nie wiem z czego

0

Dziwne, że żadna z tych patologicznych organizacji typu Fame MMA nie przekonała Pudziana i Najmana to powtórki walki. Przecież to byłby hit.

0

@tbas Jak tankowałem tydzień po wybuchu wojny to baryłka kosztowała w okolicach 110 dolców. Dokładnie zatankowałem po cenie 7,76 za litra. Dziś na tej samej stacji kosztuje 8,18 zł.

0

Dlaczego cena ropy jest tyle ile po wybuchu wojny a na stacjach drożej o 50 groszy ?

1

@marcin62 raczej takie gry nie odnoszą sukcesu aktualnie, może w 2018 roku.

3

Chłop miał wojnę kończyć a mi na stacji 8 zł wołają za ON. Dajcie spokój.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?