bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja generalnie nie znam się na tym ale gdybym miał wyrazić swoje obawy to uważam, że globalna 3 wojna światowa jest jak najbardziej możliwa. Była pierwsza była druga i to nie tak dawno temu, ludzie generalnie zbytnio nie uczą się na błędach i wszystko może się zdarzyć.
0
@panczo Służba zdrowia? Przecież bardzo ładnie tam wszyscy zarabiają ;)
0
Ciekawe czy ropa już po 7 zł
3
Rodrygo ma 25 lat dopiero a myślałem, że on tam już gra z 15 lat w realu.
2
@Davvd Myślę, że dwa najbliższe wyjazdy pokażą nam gdzie tak naprawdę jesteśmy. Wczoraj graliśmy u siebie praktycznie każdy zagrał świetny mecz na pełnej koncentracji i nabuzowaniu. Czas pokaże co dalej.
0
@Safrani Naprawdę chcecie spaść z ligi ?
0
@marcin62 Borysek się wybił na plecach Rocka i teraz jest wielkim człowieka z "branży"
0
To teraz zadajmy sobie fundamentalne pytanie, istnieje ten nowy dodatek do Wiedźmina 3 czy nie ?
0
Nawet ten Martin robi robotę, to jest niesamowite, że im trudnej tym Flick potrafi wyciągnąć najlepsze wersję zawodników. Największy zawód to Blade, który w poprzedni sezonie naprawdę wyglądał bardzo dobrze i wydawało się, że na lewej obronie problemu nie będzie.
1
@Colon I teraz zobacz ile to ołowiane dziecko nam strzeliło goli ostatnio.
P.S serial dobry ale Dziędziel najlepszy.
0
Ferrran strzelał po 2 gole gdy miał 8 setek i chyba trochę niektórym zamydlił oczy.
3
@MesQueUnClub_87 dzwoń na pogotowie najlepiej. Mówisz potworny napad, nie możesz wstać z podłogi.
0
@prokofiew Generalnie ostatnio w Hiszpanii mamy kompletny brak jaj ze strony VARu. W ogóle nie sprawdzają tak kontrowersyjnych i niebezpiecznych sytuacji.
0
Nie ma nic lepszego niż wychowankowie którzy oddają zdrowie za Barce.
3
Muszę też przyznać, że nie spodziewałem się tak bezradnego Atletico. Oczywiście mieli wynik ale tyle lat tam siedzi ten Simeone, ma kasę, ma piłkarzy i przyjeżdża na CN i jest kompletnie bezradny.
3
Można powiedzieć, że wczoraj to były taki perfekcyjny mecz. Wydaje się, że do odrobienia strat zabrakło 9 klasowej.
0
Olmo przegrywa rywalizację z Ferminem czy jakiś uraz.
0
Ta nasza obrona to naprawdę niezły pierdolnik. Oby Araujo się znów nie załamał po tym spotkaniu.
0
@kanver_ i co powiesisz jakiś obraz w Muzeum i napiszesz, stworzone przez AI ?
0
Co Wy tak o tym Realu ciągle piszecie.
1
Ja tam w żadną remontade nie wierzę. Atletico może nie jest ekipą z samego TOPu ale na pewno nie jest drużyną co taką przewagę wypuści.
0
@hubert874 o ile kojarzę to nie jest zaufana strona
2
Mastantuono z wyglądu trochę taki Beckham po roku w Bieszczadach.
1
Dziwnym trafem wszystkie wielkie wojny ostatnio toczą się tam gdzie jest ropa i gaz ;)
0
@masa11 Kurde ale ich rozgryzłeś, ciekawe czy Flick o tym wiem.
1
Ten Dubaj to taki ekskluzywny i bogaty a nie mają tam jakiś zabezpieczeń, że tak po prostu drony wpadają w nich jak chłopaki w Mariole na dyskotece w remizie ?
1
Lech jeszcze wygra z dwa spotkanie to pewnie pobije jakiś 120 letni rekord wygranych z rzędu w polskiej lidze.
0
@RinooniR podnieśli już ceny ?
0
Witam pewnie się znajdzie tutaj ktoś kto ma w mieszkaniu taki dodatkowy kranik z tymi filtrami aby od razu oczyszczać i zmiękczać wodę. Podpowie ktoś ile kosztuje montaż takiego systemu dobrej jakości i ile kosztuje wymiana filtrów oraz jak często się je wykonania ? Mam na myśli tylko jeden punkt w kuchni z jednym kranikiem.
0
Kurwa, dałbym se rękę uciąć, że Widzew i Legia ruszą od początku rundy by spokojnie być w czołówce. Tymczasem widzę, że to mogą być kluby Mem tego sezonu.