0

@Transu96 7,70.

8

@Safrani 8,5 tysiąca to co on na balkonie zanotował dwa panele ?

1

Moim zdaniem powrót w tamtym czasie Leo Messiego to było coś co powinno się zdarzyć a nawet powiem , że Laporta miał obowiązek do tego doprowadzić. Przypominam, że mówimy o Leo Messim. Bezwzględu to na patrzenie w przyszłość, kto by się rozwinął a kto nie i inne bzdety.

0

Jestem ciekawy jutrzejszego spotykania. Mecz z Bilbao to był taki zdecydowany Stojanov ale wiem mogli być zmęczeni. Jednak jutro nie może być mowy o podobnej grze bo znów narobimy sobie problemów i będziemy się modlić podczas rewanżu na CN.

0

@Azazel_Pazuzu a jaka była cena kilka dni temu gdy na stacjach już zdrożała ropa + 1 zł?

0

@Chimera 70 zł różnicy na baku to nie parę groszy.

0

Jutro ropa leci powyżej 8 zł coś czuję.

1

To jest taki mecz na dobry sen po tygodniu pracy.

1

@Bolton Ta, chyba ktoś ich wykupił.

0

@Safrani Roomba to przeżytek, sto lat za Chińczykami by nie powiedzieć za murzynami.

1

@Seledynowy W 100 procentach polecam coś z Roborocka. Ja mam Q7 max teraz już jest 8 albo 9 wersja, sprawdź sobie.

0

Real dziś przegra i pożegna się z ligą i Arboledą. Ja Wam to przewiduję.

0

@krefi10 Nie przesadzaj, to każdego średniaka chłop pasuje idealnie.

5

A jakby tak sobie wydrukować 200 mld na program safe oraz 200 mld na służbę zdrowia ? Będzie nas to kosztować tylko papier.

1

@wawrzyn1 Poczekaj to trzeba na spokojnie usiąść.

0

@Ryoumen Normalnie jak Glapinski?

4

Tak jak rano pisałem, że Diesel po 6,99 na BP to przed chwilą cena już wynosiła 7,29. Właściciele stacji na słowa Donalda T. zareagowali - Potrzymaj mi piwo. To jest chyba ten kapitalizm, tak ?

1

@Eklerek Czy to Pepe z włosami ?

0

1

U mnie na BP ropa po 6.99, twardo trzymają się granicy psychologicznej 7 zł. + 70 groszy w 4 dni, już czekam na uruchomienie kuponów.

0

@Kgorecki2500 Raczej to nie jest obraza tylko Xbox i PlayStation zorientowali się, że wycofanie się z ekskluzywności gier to był błąd. Można się spodziewać również, że Microsoft przestanie wydawać na konsolę Sony.

0

City - Real to znów będzie pojedynek ślepego z głuchym.

0

@liberoFCB myślę, że tak

1

@messi564 Akurat tak nie mam.

0

@PatrykBarca Lech wygra, spokojnie.

1

0

@macio_944 że na koniec roku full ? Jak sezon 27/28 zaczniemy na skończonym to będzie dobrze. A czy generalnie to pojemność nie miała być 110 k ?

0

Ja generalnie nie znam się na tym ale gdybym miał wyrazić swoje obawy to uważam, że globalna 3 wojna światowa jest jak najbardziej możliwa. Była pierwsza była druga i to nie tak dawno temu, ludzie generalnie zbytnio nie uczą się na błędach i wszystko może się zdarzyć.

0

@panczo Służba zdrowia? Przecież bardzo ładnie tam wszyscy zarabiają ;)

0

Ciekawe czy ropa już po 7 zł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?