bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 7,70.
8
@Safrani 8,5 tysiąca to co on na balkonie zanotował dwa panele ?
1
Moim zdaniem powrót w tamtym czasie Leo Messiego to było coś co powinno się zdarzyć a nawet powiem , że Laporta miał obowiązek do tego doprowadzić. Przypominam, że mówimy o Leo Messim. Bezwzględu to na patrzenie w przyszłość, kto by się rozwinął a kto nie i inne bzdety.
0
Jestem ciekawy jutrzejszego spotykania. Mecz z Bilbao to był taki zdecydowany Stojanov ale wiem mogli być zmęczeni. Jednak jutro nie może być mowy o podobnej grze bo znów narobimy sobie problemów i będziemy się modlić podczas rewanżu na CN.
0
@Azazel_Pazuzu a jaka była cena kilka dni temu gdy na stacjach już zdrożała ropa + 1 zł?
0
@Chimera 70 zł różnicy na baku to nie parę groszy.
0
Jutro ropa leci powyżej 8 zł coś czuję.
1
To jest taki mecz na dobry sen po tygodniu pracy.
1
@Bolton Ta, chyba ktoś ich wykupił.
0
@Safrani Roomba to przeżytek, sto lat za Chińczykami by nie powiedzieć za murzynami.
1
@Seledynowy W 100 procentach polecam coś z Roborocka. Ja mam Q7 max teraz już jest 8 albo 9 wersja, sprawdź sobie.
0
Real dziś przegra i pożegna się z ligą i Arboledą. Ja Wam to przewiduję.
0
@krefi10 Nie przesadzaj, to każdego średniaka chłop pasuje idealnie.
5
A jakby tak sobie wydrukować 200 mld na program safe oraz 200 mld na służbę zdrowia ? Będzie nas to kosztować tylko papier.
1
@wawrzyn1 Poczekaj to trzeba na spokojnie usiąść.
0
@Ryoumen Normalnie jak Glapinski?
4
Tak jak rano pisałem, że Diesel po 6,99 na BP to przed chwilą cena już wynosiła 7,29. Właściciele stacji na słowa Donalda T. zareagowali - Potrzymaj mi piwo. To jest chyba ten kapitalizm, tak ?
1
@Eklerek Czy to Pepe z włosami ?
0
@ranger3120 6.99
1
U mnie na BP ropa po 6.99, twardo trzymają się granicy psychologicznej 7 zł. + 70 groszy w 4 dni, już czekam na uruchomienie kuponów.
0
@Kgorecki2500 Raczej to nie jest obraza tylko Xbox i PlayStation zorientowali się, że wycofanie się z ekskluzywności gier to był błąd. Można się spodziewać również, że Microsoft przestanie wydawać na konsolę Sony.
0
City - Real to znów będzie pojedynek ślepego z głuchym.
0
@liberoFCB myślę, że tak
1
@messi564 Akurat tak nie mam.
0
@PatrykBarca Lech wygra, spokojnie.
1
@JanuszKorwinMikke cyce
0
@macio_944 że na koniec roku full ? Jak sezon 27/28 zaczniemy na skończonym to będzie dobrze. A czy generalnie to pojemność nie miała być 110 k ?
0
Ja generalnie nie znam się na tym ale gdybym miał wyrazić swoje obawy to uważam, że globalna 3 wojna światowa jest jak najbardziej możliwa. Była pierwsza była druga i to nie tak dawno temu, ludzie generalnie zbytnio nie uczą się na błędach i wszystko może się zdarzyć.
0
@panczo Służba zdrowia? Przecież bardzo ładnie tam wszyscy zarabiają ;)
0
Ciekawe czy ropa już po 7 zł