bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Faceci jak idą do klubów go go itp. w wiadomym celu to przecież wszystko jest dobrze, są samcami tak musi być. Kobiety pobawią się z czarnymi to mamy aferę na kilka dni. Naprawdę zastanawiam się co to kogo interesuję. Podstawa to nie robić komuś krzywdy a reszta mnie nie interesuje. Pozdrawiam całą La Bambe z słonecznego ostatnio Poznania.
0
@draxidox On po pijaku a co niektórzy na trzeźwo ośmieszali i ośmieszają ;)
0
@Roobo oni tam z gołymi fajfusami latali ?
0
Nie wiem jak można być tak głupim aby uwierzyć, że Glapa może mieć dobry plan. Z drugiej strony to może i dobrze, że tych pieniędzy nie będzie. Patrząc na gospodarność służb państwowych to pewnie te pieniądze poszły by na jakieś porsche i jachty dla załogi.
0
Mam też znajomego co wśród amatorów naprawdę wymiata , poniżej 2:30 w maratonie i też nie używa.
0
@Kitek1640 nie używam
1
@Pressinho a Lubin pewnie łykną
1
Nawrocki Safe nie podpisze ale Glapa wydrukuje trochę miliardów i wszyscy razem to spłacimy w inflacji ;)
0
Ja dobrze wiem czemu Was Ci czarni tak frustrują i denerwują. Ale chłopaki, głowa do góry. Na pewno macie też jakieś mocne strony, może nie tak duże ale zawszę coś ;)
2
@MirusAmisz Lewy nie ma piłek do strzelania i to moim zdaniem jest główny problem. Nie wiem czy przestał się dobrze ustawiać czy nasi skrzydłowi tak nisko upadali, że nie potrafią dograć.
1
@Konradowskyy 15 zł to jak za darmo, za tyle kupisz byle jaką gównianą kanapkę w jakieś piekarni.
3
Ja zdecydowanie nie jestem fanem typowych 9. Zdecydowanie wolę zawodników typu Suarez. Przykład Haalanda czy Lewego w ostatnim roku gry. Drużyna funkcjonuje gorzej, skrzydła nie działają jak trzeba, nie ma 10 dobranych piłek na 5-6 metr od bramki i napastnik jest martwy. Zdecydowanie wolę kogoś kto jest wstanie sam dryblingiem, uderzeniem z dystansu poderwać drużynę. Dlatego w przeciwieństwie do Laporty warto rozbić bank dla Alvareza no ale trzeba mieć bank.
4
@Rastafarnianin a to czarni są bezpłodni, że taka zapaść?
0
Real bez Mbappe bije City a my się ratujemy remisem z Newcastle. Takie są fakty i nic z tym nie zrobicie.
0
Drużyna Guardioli bez środka pomocy ? Cuda ogłaszają.
6
@michaleu Wystarczy piła na Viniciusa i będzie kocioł, mówię Ci.
3
@macio_944 Trzeba przyznać, że fizyka to coś co jest bardzo kiepsko rozwijane w dzisiejszych grach.
3
Wydaje mi się, że Raphinia mógł wcześniej podawać wtedy Lewy miałby lepszą pozycję do uderzenia.
15
@mmaciass A późnej pierdolą, że najważniejsza jest profilaktyka i Polacy się nie badają.
0
Nie mamy ekipy na LM i bądźmy szczerzy. Rok temu to był ten moment istny dzień konia i niestety nie wykorzystaliśmy szansy.
1
Patrząc na to, że pół roku gramy w 10 bez środowego napastnika to nie jest źle.
3
@FcPortoFan1999 też grają o awans na MŚ ?
3
Nie widziałem, że w Polsce mamy taką jakość, że możemy rezygnować z zawodnika co robi konkret robotę w czołowej drużynie ligi portugalskiej.
2
@maroon poprawiłem szefie
0
Jak czytam komentarze na temat SAFE i UE to mam wrażenie, że niektórzy zapaleńcy to by gotowi byli robić kupę w kiblu za stodołą by wyjść z Unii.
0
@BorzyKrzys Oj bardzo przykro, że tak bardzo nie doceniasz Pana Wojtka.
5
Człowiek się cieszył jak dziecko na wiosnę, lato po tej cholernie dokuczliwej zimie a teraz oczywiście wojna, ropa,inflacja i całe to gówno polityczno-gospodarcze które pewnie będzie nas znów dociskać rok czy dwa. Gdzieś tam daleko on Nas ktoś traci rozum a nawet My będziemy płacić tego cenę.
1
@gumaz Urlop wypisane, wycieczka opłacona. Kule nad głową to nie problem a czasem i zaleta ;>
0
Teraz rozumiem coraz lepiej to powiedzenie , że Milczenie jest złotem. Obojętnie kto ma rację to takie gadanie Xaviego nikomu nie służy. A sprowadza te wybory prezydenckie do najniższego politycznego poziomu.
0
@Kgorecki2500 Ale Bodo czy Glimt?