bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Laminedependencia tak samo jak , że zostanę papieżem
4
@mrboom Mam duże wątpliwość co do Haalanda gdyż często pokazywał w City, że jak nie dostanie na nos to znika kompletnie. Zdecydowanie napastnik pokroju Suareza czyli właśnie Alvarez tutaj pasuje. Oczywiście Lewandowski też dokłada nogę najczęściej i jest super egzekutorem ale czy na pewno to jest najlepsza wersja 9 dla Barcelony? Moim zdaniem nie.
3
Julian Alvarez, już w zeszłym sezonie to mówiłem, że to wymarzona i idealna 9 dla Barcelony. Jeśli Laporta miałby robić jakiś galaktyczny transfer na nowe CN i koniec kadencji to powinien się nad nim zastanowić.
0
@Czyhrynski -3 w nocy no aż mnie ciarki przeszły. Dobrze, że w Poznaniu taka temperatura to w szczycie zimy.
6
@Eklerek Biedny chłop naprawdę, takie nieszczęście go spotkało. Co jeśli już nigdy nie wydusi słowa?
3
@Eklerek jeden z ostatnich piłkarzy tego prawdziwego pokolenia
4
@Luciano99 Ważne, że mamy 3 punkty bo mógł być 1 lub 0.
4
@Worny aż się przypomina rewanż z Milanem w LM gdzie musieliśmy odrabiać. Wtedy Iniesta położył jakiegoś pomocnika i ten już wiedział, że po zawodach. O ile się nie mylę Messi władowal po podaniu Andresa.
1
@sendesara Tylko on wgrał 6 spotkań z ogórkami do tej pory. Poczekajmy dłuższy czas jednak uważam, że Real bez klasowego rozgrywającego nie może liczyć na trofea.
0
@bodzio10 Macie rację, post bez sensu. Byłem pewny, że przegraliśmy z Włochami finał a to oczywiście Francuzi.
0
Włosi jadą bez mydła. Najpierw złoto na IO, teraz MŚ a za rok Euro i tutaj mogą skompletować hattricka.
0
Ten karny dla Atletico to na 100 % ? Gernarlnie dziabnął Guler tam rywala ale najpierw wybił piłkę. Co o tym myślicie? Jakieś wątpliwość czy nie ?
0
@LeoMessiiBarcaPepa 20:30 to jest perfekt, o 22:30 można już spać i legancko się wyspać.
0
Oprócz różnych mniejszych większych problemów Real nie na piłkarzy z charakterem, to dobrze dla nas.
0
Ten Hujsen taki kozak a wszystko mu lata nad głową
0
Mecz na poziomie 8 ligi polskiej
1
@bohman819 onlyFans
0
@LeszekFCB Moim zdaniem o połowę za dużo. Ile kosztuje utrzymanie domu 100 metrów miesięcznie ?
1
@LeszekFCB No ale to jest sam czynsz do spółdzielni. Można mieć też dodatkowo kredyt czy właśnie wynajmować, wtedy to nie wygląda miło.
1
@pluszek Tysiak na ten moment jest super bym powiedział. U mnie 1280 zł, ogrzewanie 400, woda ciepła/zimna będzie z 300 zł, remntowy fundusz 200 zł, eskpolatcja 200 zł i jakieś drobne podatki reszta. Wody ciepłej i zimnej nie masz w czynszu ? Edit- skończyła się jakaś tarcza na ogrzewanie i teraz będą nas golić.
0
@Popitek12 psy nie narzekają bardziej ludzie
2
@Alex1995 ja już w bloku płacę 4000 tysiące złoty za pół roku sezonu grzewczego w mieszkaniu 64 metry, 4 grzejniki.
0
No i fajnie, Wojtek wchodzi na kluczowe mecze z PSG i Realem. Zawszę to dodatkowe emocję.
0
@wyrek dlatego w Polsce jeszcze przez wiele lat będzie kiepsko, ludzie ze wschodnią mentalnością jeszcze będą grabić ile się da.
3
@Nazio_87 Mówisz, że jak kupisz mieszkanie za 500k to 500k na wykończenie ?
0
@LambiPL chyba tak
5
@kanver_ Przyjdzie poważne granie i Lewy będzie wyborem numerem jeden. Dam sobie rękę uciąć, że z PSG nie usiądzie na ławce. Do tego wydaje mi się, że Flicka będzie często grał na dwóch napastników.
0
@A4ron Są dwa powody. Po pierwsze lenistwo po drugie mniejsze zdolności do nauki języków. Jednakże wygrywa lenistwo bo raczej większość języków w jakiś tam stopniu każdy może się nauczyć mniejszą czy większą pracą.
0
@Salchent Bembele chyba nie zagra Balde chyba zagra
0
@misterio Porównujesz latanie samolotem czyli przemieszczanie się do skoków ze spadochronem, najczęściej będących pasją ??