bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jeszcze przed chwilą jakiś dziennikarzyna pisał, że z PSG to na pewno na CN.
0
@bohman819 1 % tak
0
@FcPortoFan1999 A mógł Papszun być legendą i sobie siedzieć na tarasie pijąc kawkę.
1
Dziś kolejne przecieki , że GTA 6 nie wyjdzie w maju. Kurde, Rockstar dajcie człowiekowi chociaż jeden powód do radości.
1
Real gra klasyka z nowym trener, czyli pięknie do starcia z Barceloną a później strogie lanie od dumy Katalonii. To wszystko jest kwestią czasu.
0
Ten dom tak rozwaliło bo ten dron był większych czy bardziej tutaj zadziałał pocisk z myśliwca?
1
Polak to nie ma luzu. Przed chwilą było trzeba być specjalistą od wypadków lotniczych, teraz już od dronów wojskowych. Naprawdę mam nadzieję, los nas trochę oszczędzi.
20
Najlepsze są takie Janusze co po porannej kupię dowiedzieli się, że jakieś drony spadły i wiedzą lepiej czy to ukraińskie czy rosysjkei niż polskie dowództwo sił zbrojnych.
0
@MOLESTA znalazłem to info, tak to były f-35 i F-16 z Krzesin.
0
@MOLESTA Czy to te F-35 holenderskie, które stacjonują w Poznaniu, zostały poderwane aby stracić drony ?
1
U nas jak coś spadnie to zawszę będzie to przypadek. Ciekawe jaka tragedia dopiero zmusi kogoś do podjęcia konkretnych i skutecznych działań.
0
Czemu zamykają lotniska w Warszawie jak drony spadły na wschodzie ? Czy w centrum też coś się działo?
1
@Herato Same zachwyty nad Widzewem w ostatnim czasie, szkoda tylko, że na boisku tego nie pokazują.
0
@gumaz Nie każdy pioskenarz jest Freddie Mercurym i nie każdy pilot jest świętej pamięci SLAB-em.
0
@RosjaninBut Normalny chłop.
0
Budowa stadionu to nie żadna filozofia i nie należy tutaj wierzyć w cuda też. Naprawdę Laporta nie mógł tego rozegrać inaczej i powiedzieć, że zagramy jak stadion będzie gotowy ? Nie przypominam sobie by jakiś klub 10 razy ogłaszał powrót a nowy stadion. Czy takie rzeczy działy się podczas budowy nowego Bernabeu czy Metropolitano ?
1
@A4ron Zostać selekcjonerem Portugalii i zdobyć mistrzostwo Europy to nie tylko spryt.
0
@Pawlak1992 No co zrobić, ożenić się.
0
Gavi po kontuzji i tak nic nie dawał. Jak Casado będzie zdrowy to będzie wszystko GIT.
2
Ten Sinner to zawszę mi przypomina gościa co ledwo co wyszedł z anoreksji albo chemioterapii. Naprawdę jak on to robi...
2
@MsBarca Dla sprostowania, podpułkownika pilota Macieja Krakowiana, został awansowany po śmierci.
0
Andrzej Chyra u Orłosia opowiadał o swojej chorobie alkoholowej. Osobiście oglądam dużo tego typu programów/podcastów i niesamowite ile znanych osób ma problemy z uzależnieniem a przecież ilu jeszcze się do tego publicznie nie przyznało.
0
@TR3YWAY będą gazy pod kołderką
0
25 zł za odświeżoną trylogię Batmana na PS5 to warto zainwestować taki hajs ?
0
A Ter Stegen zrobił te operację czy jak to się skończyło? Bo zgubiłem wątek.
1
@wyrek A dwa dni temu w radio, że paliwo będzie drożeć. Polska, kraj cwaniaków.
8
@Lionel_Messi10 A dlaczego miałby ma Mistrzostwa świata nie jechać? Bez przesady, gra eliminację, mistrzostwa już za niecały rok, pojedzie,pojedzie ;)
4
@draxidox Komorowski to był taki wuja, naprawdę strasznie kiepsko się prezentował.
2
@don'T.R.I.P.e będzie GTA 6
1
Lewy naprawdę bardzo cichutko zaczyna ten prawdopodobnie ostatni sezon w wielkiej piłce. Mam nadzieję, że się obudzi bo z Ferranem to wiecie co, może i z Levante wygramy ale nic więcej.