bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro A to wszystko za jedyne 370 zł
2
@Gaucho i ilu masz takich bokserów na całym świecie co tyle zarabiają? 10 chociaż będzie?
0
@Rifek Czyli mam rację, że nie kojarzę ;)
0
Rashford to dla mnie TOP jeśli chodzi o dziwne transfery Barcelony, kompletnie nie czuję aby on coś miał tutaj zadziałać. Od kiedy kibicuję czyli 2005 roku nie kojarze żadnego Anglika w Barcelonie a na pewno nie takiego co pokazał tutaj klasę.
11
@FcPortoFan1999 i mocnych też
1
Lech dziś na głowę ostro a idę na zakład, że gdyby grali za 3 dni z jakimś potentatem europejskim to by szli na żyletki. Dziwna ta ekstraklasa.
2
@partymaker oceniasz po 20 minutach pierwszej kolejki ?
1
@FcPortoFan1999 bo nie gra w ekstraklasie
2
Ekstraklasy to nawet za darmo nie chcę oglądać.
0
@lajcior No jak kupujesz całego 6 kg
1
Czyli co, teraz Ter Stegen będzie 3 bramkarzem z szaloną pensją ? Ah, zawsze to samo.
0
@bart_azz jakby był taki zapis w kontrakcie to by rozwiązali
0
Ter Stegen miał być w życiowej formie a po wakacjach ma poważna kontuzje pleców?
0
@mmaciass wszystkim to wyjdzie na dobre
0
Ciekawi mnie przyszły sezon bo nie ma co ukrywać, że ten ostatni polecieliśmy trochę na ułańskiej fantazji i mało kto się spodziewał takiej Barcelony. Teraz gdy kurz opadł i wszyscy się z nami liczą zobaczymy jak to wyjdzie.
2
Przecież to pewne, że Lewy wróci. Było by to niezwykle głupie gdyby miał odpuścić mundial, gdzie jest szansa na awans. Jednak myślę, że to ostatni rok jego z kadrą.
2
@AlexDark00 Aktualnie często pojawiają się oferty od 1900 do 2100 zł z napędem i ten przedział cenowy jest bardzo atrakcyjny. Na peperze jest oferta bez napędu 1650 zł, przez Aliexpress ale z sprawdzonego polskiego sklepu, ten sam sklep z napędem za 1900 zł i to są bardzo dobre oferty.
0
@norbi77 Znalazłem taką ofertę na Media Expert i X-Kom, gdzie masz tam informacje, że jest to wersja na płycie ?
0
@kiper09 Byłem raz, mimo miłości do tego filmu o wrażenia jakie robi to zaczynałem przegrywać ze snem o 4-5 nad ranem. Polecam się wyspać w opór.
1
@BulaKG Tylko czemu leje cały czas ?
11
Ochujeć idzie z tym deszczem. Naprawdę nie pamiętam tak fatalnego lata a w sumie to od maja jest średnio.
0
@Kondziubarca Po prostu za dużo emocji z tym związane. Spokojna praca i cierpliwość.
5
Chyba każdy wiedział, że projekt związany z zburzeniem Camp Nou i budową nowego stadionu to długa i wymagająca misja. Teraz będzie 58 artykułów czy już możemy grać czy jednak nie. Będę zadowolony jak za rok będzie skończony.
0
@Eklerek Zmarł człowieka przede wszystkim.
2
To już 3 z rzędu eliminację do dużego turnieju gdzie w trakcie musi wchodzić nowy selekcjoner-strażak by wydusić awans.
1
Józef Młynarczyk w sztabie Jana Urbana, nawet nie wiem co powiedzieć.
0
@MesQueUnClub_87 Wielu też mówiło, by zachować spokój bo nic nie wygrał.
1
Niesamowite są gadki, że Yamal jest super ale jeszcze nic nie wygrał. Facet wieku 17 lat pociągnął Hiszpanie po mistrzostwo Europy a Messi i Ronaldo w tym wieku dopiero wchodzili do poważnej piłki. Dajcie spokój z tymi wszystkimi ekspertami.
0
Remake Metal Gear Solid 3 bez choćby polskich napisów. Dlaczego to Azjaci najczęściej olewają Polaków?
31
@Karol145 skoro to takie obraźliwe to dlaczego te karły dają się wynająć? Dlaczego oferują taką usługę?