0

Kupimy tego Nico i się Real zesra, dobranoc La Bamba.

0

@VegetaPolska Żartuje, wiem , że ta nowa trylogia jest na wysokim poziomie. Dla mnie niestety zbyt rozbudowane to wszystko, zbyt wiele możliwości i nie podeszła mi ta trylogia.

0

@VegetaPolska o 100 za dużo

0

@gumaz Papszun był moim faworytem przed Probierzem. Po tym powrocie do Rakowa mam bardzo mieszane uczucia.

0

Teraz pewnie Kulesza zatrudni Nawałke bo to dla niego najprostsze i pewnie myśli , że Nawałka tak się dobrze kojarzy i jest to pewniak do sukcesu. Niestety myślę, że się przeliczy. Oczywiście też nie ma pewności czy Adam zechcę być znów selekcjonerem, moim zdaniem ma więcej do stracenia.

0

@kosmos91 Awaria to awaria czy po 5 godzinach czy po 15 sekundach...

22

No i Wielki Ronald Koeman przewidział, nie wygrasz z najlepszym graczem.

0

@FcPortoFan1999 Oddani czy nie, niech będą spójni w swoich decyzjach.

0

Teraz grzanie tematu Grosika. Na litość Boską jak my mamy coś wygrać z tak zamotanymi piłkarzami ? O co tutaj chodzi ? Oni naprawdę nie mają jaj, tylko miotają się jak gówno w przeręblu.

1

@Roobo Pytanie dlaczego zabierać ją Lewemu?

0

@Jakchcesz Borys się ustawił dzięki Rockowi i zgrywa kozaka. Generalnie od dawna ich nie oglądam mimo, że przez lata ich bardzo lubiłem. Co chwilę sponsorowane odcinki z typu Wyborowa czy Grzeski gdzie Rock nie pije alko i nie je slodyczy. Stali się bardzo niewiarygodni i do tego Rock zawszę nie przygotowany. Zdecydowanie polecam podcast Grysław i GRUV. Inna liga.

0

@VegetaPolska Rock i pewnie jego "Wydaje mi się że..." ?

0

Nie ma to jak rozjebać polską reprezentację w parę dni. Naprawdę Probierz to ma chyba z głową problemy.

0

Maciej Skorza tylko tyle i aż tyle.

2

@baczmus od jutra jest też na Pleju w abonamencie EA Play za 20 albo 25 zł za miesiąc. Nie wiem czy Cię to zainteresuje ale można sprawdzić.

0

0

Szkoda tego Nico bo byłaby szansa stworzyć super skrzydła na lata. Mam nadzieję, że jeszcze nas zaskoczy Laporta.

24

Lepiej ze wsi być niż z Gortatem wódkę pić.

0

Pewne było,że po Finlandi nie zwolni Probierza, jednak po spotkaniu z Holandią uważam,że jest możliwe, tym bardziej jeśli strata do Finów wyniesie 4 pkt.

0

Witam, poszukuję jakiegoś taniego auta dla żony. Dopiero co zdała egzamin i szukamy pierwszego autka. Czegoś małego i niezawodnego w tanich pieniądzach do 10 k najlepiej. Jak czytałem w internecie szczególnie polecany jest Grande Punto z silnikiem 1.4. Będę wdzięczny za jakieś konkretne sugestie najlepiej z konkretnym silikem bo jak wiadomo czasem różne pojemności silnika w tym samym modelu robią poważna różnice. No i co ważne, koniecznie 5 dzrzwi. Wiem , że Yariski są spoko ale chyba bardziej pod 15 k.

0

@gumaz Patrząc na dzisiejsze ceny to w najlepszym razie się może ewentualnie zwrócić wesele. Jak nie masz jakiś chrzestnych czy dziadków co włożą do koperty po 5-10 tysięcy to nie ma szans na zarobek.

0

@BorzyKrzys Czy to Sylwia Grzeszczak?

0

Im łatwiejsze mamy te grupy eliminacyjne tym większe problemy mamy. Naprawdę szkoda gadać,żeby takie Finlandię były ekipami przed którymi musimy się trząść a tak jest i niestety tak będzie bo mecz z nimi w Polsce to będzie starcie o wszystko.

1

3 miejsce to definitywny brak awansu, tak ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dziś może paść rekord oglądalności jeśli chodzi o mecz reprezentacji, sam z ciekawości zobaczę co z tego wyniknie.

4

@aspr1me Ekipa niezłych pojebów.

0

@Demollation Brzmi wręcz nierealnie.

0

Słuchajcie, jest taka jedna sprawa, która nie pozwala mi spać. O co chodzi, że Oscar Mingueza grał na PO od pierwszych minut ? Czy to nie był taki Gerard Martin ? Coś mnie ominęło w tym sportowym uniwersum ?

0

@HypeR o ile dotrwa do następnego zgrupowania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?