bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kupimy tego Nico i się Real zesra, dobranoc La Bamba.
0
@VegetaPolska Żartuje, wiem , że ta nowa trylogia jest na wysokim poziomie. Dla mnie niestety zbyt rozbudowane to wszystko, zbyt wiele możliwości i nie podeszła mi ta trylogia.
0
@VegetaPolska o 100 za dużo
0
@gumaz Papszun był moim faworytem przed Probierzem. Po tym powrocie do Rakowa mam bardzo mieszane uczucia.
0
Teraz pewnie Kulesza zatrudni Nawałke bo to dla niego najprostsze i pewnie myśli , że Nawałka tak się dobrze kojarzy i jest to pewniak do sukcesu. Niestety myślę, że się przeliczy. Oczywiście też nie ma pewności czy Adam zechcę być znów selekcjonerem, moim zdaniem ma więcej do stracenia.
0
@kosmos91 Awaria to awaria czy po 5 godzinach czy po 15 sekundach...
22
No i Wielki Ronald Koeman przewidział, nie wygrasz z najlepszym graczem.
0
@FcPortoFan1999 Oddani czy nie, niech będą spójni w swoich decyzjach.
0
Teraz grzanie tematu Grosika. Na litość Boską jak my mamy coś wygrać z tak zamotanymi piłkarzami ? O co tutaj chodzi ? Oni naprawdę nie mają jaj, tylko miotają się jak gówno w przeręblu.
1
@Roobo Pytanie dlaczego zabierać ją Lewemu?
0
@Jakchcesz Borys się ustawił dzięki Rockowi i zgrywa kozaka. Generalnie od dawna ich nie oglądam mimo, że przez lata ich bardzo lubiłem. Co chwilę sponsorowane odcinki z typu Wyborowa czy Grzeski gdzie Rock nie pije alko i nie je slodyczy. Stali się bardzo niewiarygodni i do tego Rock zawszę nie przygotowany. Zdecydowanie polecam podcast Grysław i GRUV. Inna liga.
0
@VegetaPolska Rock i pewnie jego "Wydaje mi się że..." ?
0
Nie ma to jak rozjebać polską reprezentację w parę dni. Naprawdę Probierz to ma chyba z głową problemy.
0
Maciej Skorza tylko tyle i aż tyle.
2
@baczmus od jutra jest też na Pleju w abonamencie EA Play za 20 albo 25 zł za miesiąc. Nie wiem czy Cię to zainteresuje ale można sprawdzić.
0
@Destroyer_of_Worlds A Lucho?
0
Szkoda tego Nico bo byłaby szansa stworzyć super skrzydła na lata. Mam nadzieję, że jeszcze nas zaskoczy Laporta.
24
Lepiej ze wsi być niż z Gortatem wódkę pić.
0
Pewne było,że po Finlandi nie zwolni Probierza, jednak po spotkaniu z Holandią uważam,że jest możliwe, tym bardziej jeśli strata do Finów wyniesie 4 pkt.
0
Witam, poszukuję jakiegoś taniego auta dla żony. Dopiero co zdała egzamin i szukamy pierwszego autka. Czegoś małego i niezawodnego w tanich pieniądzach do 10 k najlepiej. Jak czytałem w internecie szczególnie polecany jest Grande Punto z silnikiem 1.4. Będę wdzięczny za jakieś konkretne sugestie najlepiej z konkretnym silikem bo jak wiadomo czasem różne pojemności silnika w tym samym modelu robią poważna różnice. No i co ważne, koniecznie 5 dzrzwi. Wiem , że Yariski są spoko ale chyba bardziej pod 15 k.
0
@gumaz Patrząc na dzisiejsze ceny to w najlepszym razie się może ewentualnie zwrócić wesele. Jak nie masz jakiś chrzestnych czy dziadków co włożą do koperty po 5-10 tysięcy to nie ma szans na zarobek.
0
@BorzyKrzys Czy to Sylwia Grzeszczak?
0
Im łatwiejsze mamy te grupy eliminacyjne tym większe problemy mamy. Naprawdę szkoda gadać,żeby takie Finlandię były ekipami przed którymi musimy się trząść a tak jest i niestety tak będzie bo mecz z nimi w Polsce to będzie starcie o wszystko.
1
3 miejsce to definitywny brak awansu, tak ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dziś może paść rekord oglądalności jeśli chodzi o mecz reprezentacji, sam z ciekawości zobaczę co z tego wyniknie.
4
@aspr1me Ekipa niezłych pojebów.
0
@Demollation Brzmi wręcz nierealnie.
0
Słuchajcie, jest taka jedna sprawa, która nie pozwala mi spać. O co chodzi, że Oscar Mingueza grał na PO od pierwszych minut ? Czy to nie był taki Gerard Martin ? Coś mnie ominęło w tym sportowym uniwersum ?
0
@HypeR o ile dotrwa do następnego zgrupowania.